Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Červená-26%
10,75 € 7,92 €

Akcia

Nádherný červený držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne. Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu, odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti.

Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mat-28%
12,25 € 8,70 €

Akcia

Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnej úprave v rade Classic od značky Brabantia. Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku, ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke.

Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mätová-26%
11,90 € 8,78 €

Akcia

Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti. Nádherný mätový držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne.

Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Lesk-25%
11,75 € 8,80 €

Akcia

Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v lesklej úprave v rade Classic od značky Brabantia.

Brabantia Stojan na toaletný papier Profile, Lesk-23%
34,23 € 26,10 €

Akcia

Zásobník na toaletný papier je vhodný kúpeľňový doplnok ktorý oceníte. Na stojan sa zmestia až tri kusy toaletného papiera, ktoré môžete mať vždy pri ruke. Elegantné nerezové prevedenie v lesklej úprave značky Brabantia.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: