BAFPET Bumerang LEDER pískací hnedá 20 cm
3,40 € 3 €

Novinka

Bumerang značky BAFPET je skvelou aportovacou hračkou pre všetky aktívne psy. Pískacia hračka je vyrobená z pevnej **kože. Vhodné pre všetky plemená psov. Priemer bumerangu je **20 cm.

BAFPET Sliepka, koža

BAFPET Sliepka, koža

Hodnotenie: 1
8,80 € 8 €

Novinka

Sliepka vyrobená z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O sliepke je možné sa s psíkmi **preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická **šnúrka.

BAFPET Pešek JUTA s uchem
5,40 € 5 €

Novinka

Pešek z přírodní juty je velmi pevný díky srolovanému materiálu a ručnímu šití. Součástí hračky je ucho z pogumovaného popruhu, které usnadňuje držení. BAFPET Pešek JUTA s uchem je vhodný pro trénování aportu či tahání a nácvik zákusu,

BAFPET Píšťalka Combo, vysokofrekvenčná/výstražná
8,40 € 7,70 €

Novinka

Dvojtónová Píšťalka Combo je ideálnym pomocníkom pre výcvik vášho psa. Váš pes sa vďaka píšťalke lepšie učí povelom. Jej zvuk je počuteľný na dlhšiu vzdialenosť než ľudský hlas.

BAFPET Pešek JUTA s uchy "XL" 10x60 cm
9,20 € 8,40 €

Novinka

Pešek z přírodní juty je velmi pevný díky srolovanému materiálu a ručnímu šití. Součástí hračky je ucho z pogumovaného popruhu, které usnadňuje držení. BAFPET Pešek JUTA s uchy „XL“ 10×60 cm je vhodný pro trénování aportu či tahání a nácvik zákusu,

BAFPET Píšťalka-Jelenie parožie
10,60 € 9,50 €

Píšťalka vyrobená z jelenieho parožia značky BAFPET má dobre počuteľný zvuk a je jednotónová. Je vhodná pre výcvik privolania všetkých plemien psov. Píšťalka tiež disponuje šnúrkou na krk pre praktické nosenie.

BAFPET Píšťalka Silent, vysokofrekvenčná / laditeľná
7,30 € 6,50 €

Vysokofrekvenčná píšťalka značky BAFPET je vhodnou výcvikovou pomôckou pre výcvik privolania vášho psa. Píšťalka má veľký dosah, pretože psy veľmi dobre počujú vysokofrekvenčné zvuky na dlhé vzdialenosti. Na jej konci je praktický obal.

BAFPET Kuriatko LEDER hnedá 5 x 6 cm
5,40 € 4,90 €

Kuriatko vyrobené z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O kuriatko je možné sa s psíkmi preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická šnúrka.

BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenční
6,90 € 6,10 €

Novinka

Kovová píšťalka se stane nezbytným doplňkem pro výcvik vašeho psa. BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenční je opatřena šňůrkou, díky které ji můžete nosit kolem krku.

BAFPET Loptička JUTA so šnúrkou, 7 cm
6,90 € 6,10 €

Loptička so šnúrkou značky BAFPET je skvelou pomôckou pre výcvik vášho psa. Slúži na odmenu po splnenom cviku, k preťahovanie alebo môže slúžiť tiež k výcviku aportu. Na konci loptičky je manipulačná **šnúrka. Loptička je vyrobená z **prírodnej JUTY.

BAFPET Loptička LEDER pískacia hnedá 8 x 12 cm
6,10 € 5,30 €

Loptička LEDER značky BAFPET je skvelou pomôckou pre výcvik vášho psa. Slúži ako odmena po splnenom cviku, k preťahovaniu alebo môže slúžiť tiež k výcviku aportu. Na konci loptičky je manipulačná šnúrka. Loptička je vyrobená z kože.

BAFPET Náhubek plný, nylon černá
3,50 € 3 €

Novinka

Náhubek pro psa je ideální pomůckou při návštěvě veterináře nebo během cestování v dopravních prostředcích. Zapíná se pomocí suchého zipu přes čenich psa. BAFPET Náhubek plný, nylon černá je vhodný pro každé plemeno.

BAFPET Nylonový náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Novinka

Nylonový náhubok FR.BULDOČEK pre psov zabraňuje nežiaducemu hryzeniu. Je pohodlný a vhodný pre každodenné venčenie, cestovanie hromadnou dopravou, ale aj pre rôzne druhy psích športov, napríklad agility.

BAFPET Píšťalka kovová, laditelná
2,90 € 2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovová píšťalka se stane nezbytným doplňkem pro výcvik vašeho psa. BAFPET Píšťalka kovová, laditelná je opatřena kroužkem, který umožňuje připnutí například na klíče.

BAFPET Kost LEDER
2,70 € 2,30 €

Novinka

Hračka pro psy je vyrobena ze 100% přírodní kůže. Využijí ji nejen štěňata, ale i starší pejsci. BAFPET Kost LEDER je bez ostrých hran a je bezpečná.

BAFPET Kožený náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierna
6,50 € 5,70 €

Novinka

Náhubok FR.BULDOČEK pre psov je vyrobený z mäkkej a kvalitnej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. Oceníte ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v hromadnej doprave, ale aj pri cvičení **agility.

BAFPET Nylonový náhubok BOXER, pletený čierny
6,50 € 5,70 €

Novinka

Nylonový náhubok BOXER je vyrobený z mäkkého popruhu, skvele padne a je pohodlný. Ideálne pre pravidelné venčenie vašich štvornohých miláčikov, na cestovanie v MHD alebo pri cvičení agility.

BAFPET Kožený náhubek ROTWAJLER
10 € 8,80 €

Novinka

Náhubek je ideální pro rotwajlery i bulteriéry a akity. Je vyroben z kvalitní měkké usně a spoje má spojené nýty. BAFPET Kožený náhubek ROTWAJLER, plný černá jistě využije každý majitel pejsků.

BAFPET Kožený náhubek speciál DALMATIN
9,60 € 8,80 €

Novinka

Náhubek s nastavitelnou velikostí je ideální dalmatiny. Je vyroben z kvalitní měkké usně a spoje má spojené nýty. BAFPET Kožený náhubek speciál DALMATIN najde využití především při cestování.

BAFPET Kožený náhubek speciál KOKR
8,80 € 8 €

Novinka

Náhubek je ideální pro kokry, bulteriéry a akity. Je vyroben z kvalitní měkké usně a spoje má spojené nýty. BAFPET Kožený náhubek speciál KOKR jistě využije každý majitel pejsků.

BAFPET Kožený náhubek speciál NĚM.OVČÁK
10,40 € 9,20 €

Novinka

Náhubek s nastavitelnou velikostí je ideální pro německé ovčáky a další velká plemena. Je vyroben z kvalitní měkké usně a spoje má spojené nýty. BAFPET Kožený náhubek speciál NĚM.OVČÁK najde využití především při cestování.

BAFPET Kožený náhubok BOXER, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

Novinka

U psieho Náhubku BOXER oceníte predovšetkým mäkkú a kvalitné useň, z ktorej je vyrobený. Je preto vašim psím spoločníkom veľmi pohodlný. Využijete ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v MHD alebo pri cvičení **agility.

BAFPET Kožený náhubok DALMATIN, pletený čierna
8,50 € 7,70 €

Novinka

Náhubok DALMATIN pre psov z kvalitnej a mäkkej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. S týmto náhubkom si môžete v kľude užívať každodenné prechádzky s vaším psom, ale aj cvičenie rôznych športov, napríklad agility.

BAFPET Kožený náhubok DOBERMAN, pletený čierna
9,60 € 8,80 €

Novinka

Psí Náhubok DOBERMANje zhotovený z kvalitnej a mäkkej usne. Zamedzuje hryzeniu a žuvaniu. Je vhodný pre každodenné prechádzky s vaším psím kamarátom, cestovanie v MHD, ale aj pre cvičenie agility.

BAFPET Kožený náhubok KOKR, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

Novinka

Náhubok KOKR pre psov je vyrobený z kvalitnej a mäkkej usne. Náhubok ľahko pripevníte, je teda vhodný pre každodenné prechádzky, cesty v MHD, ale aj na cvičenie agility.

BAFPET Kožený náhubok NEM.OVČIAK, pletený čierna
10,80 € 9,60 €

Novinka

Psí Náhubok NEM.OVČIAK ** z kvalitnej a mäkkej usne. Znemožňuje hryzenie a žuvanie. Je ideálny pre každodenné prechádzky s vaším psím priateľom, jazdy v MHD, ale aj pre cvičenie **agility.

BAFPET Kožený náhubok PIT-BULL, plný čierna
9,60 € 8,80 €

Novinka

Náhubok PIT-BULL pre psov z mäkkej a kvalitnej usne. Vďaka tomu je pohodlný na nosenie a netlačí. S týmto náhubkom môžete byť **v kľude pri návšteve veterinára, na **pravidelných prechádzkach **alebo počas rôznych športov, napríklad pri **agilite.

BAFPET Kožený náhubok PUDL, pletený čierny
4,60 € 4,20 €

Novinka

Nylonový náhubok PUDL je ako stvorený pre každodenné prechádzky s vaším psím spoločníkom. Skvele padne a využijete ho tiež pri cestách v MHD, návšteve veterinára alebo pri agility.

BAFPET Nylonový náhubok DALMATIN, pletený čierny
6,50 € 5,70 €

Novinka

Psí Nylonový náhubok DALMATIN využijete počas pravidelných prechádzok so svojím štvornohým priateľom. Skvele padne a je pohodlný. Je ideálny tiež pri jazde hromadnou dopravou alebo pri cvičení agility.

BAFPET Nylonový náhubok Doberman, pletený čierny
6,90 € 6,10 €

Novinka

Nylonový náhubok Doberman pre psov je vhodnou ochranou proti nežiaducemu hryzenie. Oceníte ho pri pravidelnom venčení, **cestovaní v hromadnej doprave, ale aj pri rôznych športoch, ako je napríklad **agility.

BAFPET Nylonový náhubok JAZVEČÍK, pletený čierny
5 € 4,60 €

Novinka

Nylonový náhubok JAZVEČÍK je ideálny na prechádzky s vašim psom. Skvele padne a využijete ho tiež pri jazde v MHD, návšteve veterinára alebo pri rôznych športoch ako sú agility.

BAFPET Nylonový náhubok KOKR, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Novinka

Nylonový náhubok KOKR pre psov oceníte pri pravidelných prechádzkach s vašim štvornohým miláčikom. Skvele padne, je skladný a využijete ho tiež počas cestovania v hromadnej doprave alebo pri návštevách veterinára.

BAFPET Nylonový náhubok NEM.OVČIAK, pletený čierny
7,30 € 6,50 €

Novinka

Psí Nylonový náhubok NEM.OVČIAK je ideálny na pravidelné venčenie, jazdy v MHD alebo návštevy veterinára. Dobre padne, je pohodlný a netlačí. Využijete ho tiež pri rôznych psích športoch ako je agility a iné.

BAFPET Pešek LEDER hnedá 5,5 x 17,5 cm
4,60 € 4,20 €

Pešek LEDER značky BAFPET je skvelou motivačnou pomôckou pre výcvik vášho psa. Môže slúžiť na učenie zákusu či ako odmena pri výcviku, ale možno použiť aj ako hračku na preťahovanie. Pešek je vyrobený z pevnej kože a na konci má praktické pútko.

BAFPET Pešek s uchem
3,40 € 3 €

Novinka

Pešek je velmi pevný a plovoucí. Součástí hračky je ucho z popruhu, které usnadňuje držení. BAFPET Pešek s uchem je vhodný pro nácvik zákusu a přetahování.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: