Užívajte si svoje krajšie ja pomocou produktov z kategórie vody po holení. Starajte sa o seba alebo rozmaznávajúcu kozmetiku či parfum darujte niekomu, na kom vám záleží. MALL.sk vám nákup uľahčí:

Zobraziť viac
  • Kozmetiku a parfumy vám doručíme ešte dnes priamo domov.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar samy a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak vybraný tovar z kategórie vody po holení nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S otázkami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Nezabudnite si prezrieť tovar vo výpredaji, na ktorom môžete značne ušetriť. Ak hľadáte najnovšie kozmetické produkty, neprehliadnite novinky.

U nás na MALL.SK môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

-16%
Old Spice Toaletná voda Original 100 ml
62x

Old Spice Toaletná voda Original 100 ml

15,52 €
12,90 €

Skvelá vôňa v toaletnej vode od Old Spice pre mužov, ktorí chcú voňať ako muži. Dôverujte voľbe svojho otca a jeho otca. Vďaka tejto vôni sa budete cítiť sebavedome v každej situácii. Vyberte si vôňu mužnosti.

Tovar od predajcu MALL
-42%
Gillette Series Arctic Ice Voda po holení 100 ml
59x

Gillette Series Arctic Ice Voda po holení 100 ml

13,70 €
7,90 €

Voda po holení Gillette Series Arctic Ice obsahuje vitamín E, ktorý pomáha regenerovať, chrániť a zvlhčovať položku, pričom zanecháva veľmi príjemný pocit. Jej zloženie zároveň vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pokožku po celý deň. S prídavkom chladivej a upokojujúcej vône Arctic Ice pomáha osviežovať pokožku po holení. 

Tovar od predajcu MALL
-44%
Gillette Voda po holení Series Cool Wave 100 ml
70x

Gillette Voda po holení Series Cool Wave 100 ml

13,70 €
7,60 €
Výpredaj

Voda po holení Cool Wave v 100 ml balení. Zakončite skvelé oholenie povzbudzujúcou vodou po holení, ktorá osvieži vašu oholenú pokožku. Cool Wave znamená povzbudzujúcu, sviežu, čistú, mužnú vôňu.

Tovar od predajcu MALL
-47%
Adidas UEFA Champions League Dare Edition - voda po holení 100 ml
1x

Adidas UEFA Champions League Dare Edition - voda po holení

11,90 €
6,30 €

UEFA Champions League Dare Edition je korenisto-aromatická vôňa pre mužov. Hlava obsahuje taliansky citrón, mätu a korenie. V srdci ucítite intenzívnej kombináciu kardamónu, pelargónie a levandule. Kompozíciu uzatvára pačuli a vetiver. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Partner: Vivantis
Hugo Boss Boss No. 6 Bottled - voda po holení 50 ml
7x

Hugo Boss Boss No. 6 Bottled - voda po holení

25,30 €
23,10 €

Muž Boss No. 6 je cieľavedomý so zdravou dávkou sebadôvery. Výrazná mužná vôňa definuje úspech, vyžaruje sebavedomím a zdôrazňuje zmyselne emocionálnu stránku mužského charakteru. Jedná sa o luxusnú citrusovo-korenistú vôňu, ktorá uchváti každú naozajstnú dámu. Vhodná pre každodenné nosenie.

Partner: Vivantis
-42%
Gillette Gillette Series Storm Force voda po holení 100 ml
22x

Gillette Gillette Series Storm Force voda po holení 100 ml

13,70 €
7,90 €

"Voda po holení Gillette Series Storm Force obsahuje vitamín E, ktorý pomáha regenerovať, chrániť a zvlhčovať položku, pričom zanecháva veľmi príjemný pocit. Jej zloženie zároveň vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pokožku po celý deň. S prídavkom chladivej a upokojujúcej vône Storm Force pomáha osviežovať pokožku po holení.

Tovar od predajcu MALL
-23%
Old Spice Voda po holení Wolfthorn 100 ml
13x

Old Spice Voda po holení Wolfthorn 100 ml

11,66 €
8,90 €

Voda po holení Old Spice Wolfthorn 100 ml zvýši vašu mužnosť. Táto voda po holení dodáva osviežujúcu vôňu mužom a nočným dravcom, ktorí sa neboja svojej mužnosti. Upokojuje, povzbudzuje a osviežuje, pomáha hojiť drobné poranenia spôsobené holením.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Chanel Egoiste Platinum - voda po holení 100 ml

Chanel Egoiste Platinum - voda po holení

81,60 €
67,30 €

Chanel Egoiste Platinum je pánska, kvetinovo-drevitá vôňa. „Qui a de la platine“ – to je starý francúzsky výraz, ktorý vystihuje brilantného a výrečného muža, ktorý má rád precízne kov, má rád Egoiste Platinum.

Partner: Vivantis
Hermès Terre D Hermes - voda po holení 100 ml
1x

Hermès Terre D Hermes - voda po holení

59,40 €

Terre D Hermès je orientálno-drevitá vôňa pre muža, ktorý vie objaviť nezvyčajnosť v bežnej veci. Muž, nosiaci túto vôňu, je v každom okamihu neodolateľný, zmyselný a jedinečný. Jednoduché zloženie vône z grapefruitu, korenia, vetiveru a cédrového dreva potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása.

Partner: Vivantis
Paco Rabanne 1 Million - voda po holení 100 ml

Paco Rabanne 1 Million - voda po holení

43,20 €

Paco Rabanne 1 Million – neodolateľná a veľmi exkluzívna pánska vôňa sladšieho razenia s jemne sviežim zložením. Nechajte sa pohltiť touto vôňou a spoľahnite sa na ňu počas celého dňa. Bude vás sprevádzať ako vaša druhá koža. Na trh bola uvedená v roku 2008.

Partner: Vivantis
Dior Sauvage - Voda po holení 100 ml

Dior Sauvage - Voda po holení

52,60 €
48 €

Vône Sauvage od značky Dior je explóziou podmanivých tónov! Vôňa je inšpirovaná modrou oblohou, otvorenými priestormi a horúcim púštnym vzduchom. Zloženie vône je vybraných z prevažne prírodných surovín. Na trh bola uvedená v roku 2015 a tvárou vône sa stal Johnny Depp.

Partner: Vivantis