HI-TEC Insole Hike

HI-TEC Insole Hike

Hodnotenie: 5
13,95 €

Hi-tec Insole Hike **sú stielky do outdoorovej a športovej obuvi. Tvarovaná konštrukcia vložky zaisťuje **optimálnu stabilitu a správnu pozíciu nohy pri pohybe.

Granger´s G10 Memory+ Insole
12,80 €

Vložky do topánok Granger 's G10 Memory + Insole zaisťujú dlhotrvajúce pohodlie pri pohybe. Povrch z mikrovlákien a 5 mm pamäťovej peny zabezpečí spoľahlivú prispôsobivosť po celý deň.

Granger´s G20 Trek Insole
12,60 €

Extra ľahké vložky do topánok Granger 's G20 Trek Insole zaisťujú väčšie pohodlie. Nižší objem a EVA pena poskytujú spoľahlivosť a väčšie prispôsobenie pri behu, chôdzi aj lezení po horách.

Granger´s G30 Winter Insole
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vložky do topánok Granger 's G30 Winter Insole s fleecovým povrchom a hliníkovou vrstvou poskytujú podporu, ochranu a pohodlie po celý deň. Dizajnom i materiálom sú prispôsobené všetkým outdoorovým aktivitám.

Granger´s G30 Stability Insole
18,50 €

Vložky do topánok Grangers G30 Stability Insole poskytujú podporu, ochranu a pohodlie po celý deň. Dizajnom i materiálom sú prispôsobené všetkým outdoorovým aktivitám.

Alpenheat WirelessHotSole (AH11)
205,95 € 184,90 €
+ doprava zadarmo

Kompaktné, bezdrôtové, diaľkovo ovládané vložky s integrovanými batériami a vykurovacím telesom v prednej časti vložky. Majú 3 voliteľné stupne tepelného výkonu a v závislosti na zvolenej úrovni hrejú až 7 hodín.