U nás na MALL.sk predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj skrášľujúce produkty z kategórie laky na vlasy. Nakúpte u nás a získajte zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Nákup vám privezieme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Platiť môžete online alebo dobierkou.
  • Ak nebudete spokojný, môžete nám tovar z kategórie laky na vlasy vrátiť do 14 dní.
  • Máte otázky k objednávke? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najlepšie hodnotené produkty zo sekcie laky na vlasy. Pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Vlasový sprej - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml
4x

Wella Professional Vlasový sprej - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml

6,90 €
6 €

Profesionálny vlasový sprej pre dlhodobé spevnenie vášho účesu. Najväčším triumfom tohto produktu je jeho univerzálnosť – má perfektné tvarovacie schopnosti, a tým si získal nielen verných zákazníkov, ale aj odborných trénerov Studia Wella. HIT odborných trénerov Wella, používaný pri Miss ČR!.

Partner: Vivantis
Pomáda na vlasy vláknitá Reuzel Fiber 113g

Reuzel Pomáda na vlasy vláknitá Reuzel Fiber 113g

14 €

Nezastupiteľný produkt na úpravu vlasov od populárnej značky Reuzel. Potrebujete zdôrazniť svoj imidž alebo si vytvoriť svoj vlastný štýl? Táto Reuzel vláknitá pomáda sa s touto úlohou vyrovná 100%. Umožňuje dať vlasom požadovaný tvar na dlhú dobu a tiež si zachovať ich pohyblivosť a ľahkosť.

Matná pasta s arganom Nishman M1 Argan 100ml

NISHMAN Matná pasta s arganom Nishman M1 Argan 100ml

5,99 €

Matná pasta Nishman M1 Argan s prídavkom prírodného arganu má plastickú konzistenciu a zároveň vytvára matný efekt na vlasoch.Pasta má ultra silné držanie.Vôňa: Viktor & Rolf SpicebombObjem: 100 mlAplikácia: Medzi dlane si vtierajte malé množstvo pasty.