Alcina Lak na vlasy Extra Strong ( Styling Lacquer) 125 ml
9,30 €
8,40 €

Akcia

Lak na vlasy Extra Strong je určený pre všetky typy vlasov. Dodáva účesu extra silné spevnenie, bez toho aby vlasy zlepil. Tento lak má mechanický rozprašovač, ktorý dodá vášmu účesu veľmi silné spevnenie už počas 60 sekúnd.


Alcina Lak na vlasy Professional ( Hair Lacquer) 125 ml
7,80 €

Lak na vlasy Professional je určený pre spevnenie náročných a extravagantných účesov. Tento lak s mechanickým rozprašovačom disponuje silným fixačným účinkom. Rýchlo zasychá a možno ho veľmi ľahko vyčesať. S jeho pomocou môžete svoje vlasy znova pretvarovať bez nutnosti umytí.


Astrid Lak na vlasy extra silný 250 ml
2,50 €

Lak na vlasy s extra silným účinkom perfektne chráni tvar vášho účesu a silno ho zafixuje. Vlasy spevňuje a vyživuje vďaka obsiahnutému provitamínu B5. Ľahko sa vyčesáva a nelepí.


Astrid Lak na vlasy pre farbené vlasy 250 ml
2,50 €

Lak na vlasy s extra silným účinkom je určený pre farbené vlasy. Obsahuje keratín a provitamín B5 – tie vlasy vyživujú a regenerujú. Ľahko sa vyčesáva a vymýva.


Astrid Lak na vlasy pre lesk vlasov Flora 250 ml
2,50 €

Flora lak na vlasy 250 ml je určený pre všetky typy vlasov. Po nanesení vytvorí na vlasoch lesklý, pružný, nelepivý film. Obsahuje keratín a provitamín B5 – tie vlasy vyživujú a regenerujú. Ľahko sa vyčesáva a vymýva.


Astrid Lak na vlasy s extra silným účinkom pre objem vlasov 250 ml
2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lak na vlasy s extra silným účinkom je určený pre každodenné použitie k starostlivosti o vaše vlasy. Dodáva účesu maximálny objem už od korienkov, chráni tvar účesu a vlasy spevňuje a vyživuje vďaka obsiahnutému keratínu a provitamínu B5. Lak chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.


Astrid Lak na vlasy s mega silným tužiacim účinkom 250 ml
2,50 €

Lak na vlasy s mega silným účinkom 200 ml perfektne chráni tvar vášho účesu a silno ho zafixuje. Vlasy spevňuje a vyživuje vďaka obsiahnutému provitamínu B5. Lak chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi prostredia a vďaka obsiahnutým UV filtrom tiež pred slnečnými lúčmi. Ľahko sa vyčesáva a nelepí.


Astrid Lak na vlasy so silným účinkom 200 ml
1,90 €

Lak na vlasy so silným účinkom je určený pre každodenné použitie k starostlivosti o vaše vlasy. Má silný účinok, chráni tvar účesu a vlasy spevňuje a vyživuje vďaka obsiahnutému keratínu a provitamínu B5. Lak chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Lak sa ľahko vyčesáva a nelepí. .