Simply you StopKašel Medical sirup od 1 roku 100 ml + 50 ml ZADARMO

Simply you StopKašel Medical sirup od 1 roku 100 ml + 50 ml ZADARMO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
STOPKAŠEL DR. WEISS® PRE DETI obsahuje unikátne účinné zloženie 5 bylinných extraktov, beta-glukánov a selénu s násobným efektom pri kašli a škriabanie v krku a pre posilnenie imunitného systému detí. Celý popis
Partner: Vivantis
4,90 €
Vrátane DPH
4,80 €

Skladom u partnera 5+ kusov

24.1.2022 - 25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056116629

Popis

STOPKAŠEL DR. WEISS® PRE DETI obsahuje unikátne účinné zloženie 5 bylinných extraktov, beta-glukánov a selénu s násobným efektom pri kašli a škriabanie v krku a pre posilnenie imunitného systému detí. Je určený pre deti už od 1 roku, má výbornú chuť pre príjemné užívanie a môžu ho užívať aj tehotné a dojčiace ženy.

STOPKAŠEL® Medical sirup OD 1 ROKA obsahuje unikátnu zmes 5 bylinných extraktov, beta-glukánov a selénu, ktorá:

  • uľavuje pri kašli a škriabanie v krku
  • znižuje bolesť v krku
  • poskytuje úľavu pre podráždený krk, hltan a hlasivky
  • posilňuje obranyschopnosť a urýchľuje rekonvalescenciu.

STOPKAŠEL® Medical sirup OD 1 ROKA bol vyvinutý špeciálne pre potreby detského organizmu, má výbornú chuť. Je vhodný pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou).

STOPKAŠEL® Medical sirup OD 1 ROKA vytvára dočasnú ochrannú vrstvu na sliznici úst a hrdla, ktorá podporuje prirodzené regeneračné procesy a prispieva k udržaniu vlhkosti a elasticity sliznice. Prípravok posilňuje obranyschopnosť a urýchľuje rekonvalescenciu.

Zloženie:

Extrakt skorocelu, extrakt ruže šípovej, extrakt materinej dúšky, extrakt bazalky, extrakt slezu maurského, beta-1,3 / 1,6 D-glukán, selén.

Ako používať:

Do 10 kg telesnej hmotnosti sa užíva 2-krát denne 2,5 ml prípravku, najlepšie ráno po raňajkách a večer pred spaním. Na každých ďalších 5 kg sa jednotlivá dávka zvyšuje o 2,5 ml. Pre vyššiu účinnosť sa doporučuje pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Užívanie prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, preto sa odporúča pokračovať v užívaní tiež niekoľko dní po odznení ťažkostí. Pred otvorením pretrepať. Prípadný sediment je prirodzenou vlastnosťou produktu. Prípravok je vhodný pre deti od 1 roka.

Balenie:

150 ml

Upozornenie:

Ukladať mimo dosahu detí! Je vhodný pre deti od 1 roka. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Obsahuje zvyškové množstvo alkoholu (v 100 ml asi 0,43 g alkoholu). V prípade akýchkoľvek ťažkostí sa obráťte na svojho lekára alebo lekárnika. Nepoužívajte po dátume exspirácie. V prípade intolerancie sorbitolu / fruktózy by malo byť používané s opatrnosťou.