Simply you HemoStop Gel Max 75 ml
5,90 €

Hemostop Gél Max je účinný prípravok s obsahom 12 rastlinných extraktov, vďaka ktorým má hydratačné, zvláčňujúce, upokojujúce, regenerujúce, chladivý a čistiaci účinok.

Simply you Elasti-Q Original - telový krém na prevenciu strií 200 ml
8,50 €

Telový krém Elasti-Q Original obsahuje kombináciu štyroch účinných látok. Elastín a kyselina hyaluronová udržujú vašu pokožku pevnú a pružnú. D-panthenol podporuje regeneračné procesy v koži a má hojivé a upokojujúce účinky. Vitamín E pôsobí ako antioxidant.

Simply you Konský balzam SWISS hrejivý 500 ml + 50 ml ZD ARMA
10,50 €

Konský balzam SWISS hrejivý je unikátny krém poskytujúci rýchlu a dlhodobú úľavu svalom a namoženým chrbtu. Originálna receptúra obsahuje extrakty z 30 bylín a účinných látok. Výnimočné je využitie tradičných liečivých rastlín boswéllie, pestreca a chmeľu.

Simply you De-press 60 tob.
11,40 €

De-press je prípravok obsahujúci silnú dávku valeriány lekárskej, ktorý prispieva k dosiahnutiu duševnej pohody a vyrovnávanie sa stresom, a tiež Šafran siaty pre dosiahnutie dobrej nálady.

Simply you AurisClean ušný sprej DaVinci Academia 15 ml
6,70 €

AurisClean ušný sprej Da Vinci Academia je prostriedok určený na odstraňovaní nánosu ušného mazu a zamedzovanie jeho hromadeniu. Po aplikácii prípravku do vonkajšieho zvukovodu sa uvoľňuje aktívny kyslík, ktorý napomáha odstraňovať nadmerný ušný maz.

Simply you DI-Prostan MODRÝ KÓD 90 kapsúl
18,80 €

DI-Prostan MODRÝ KÓD je účinný prípravok pre zmiernenie príznakov spôsobené zväčšenou prostatou. Pre normálnu funkciu močového ústrojenstva. Pre menej vstávanie počas noci. Pre mužov so zväčšenou prostatou a jej prejavy: časté nočné močenie alebo pocit nedokonalého vymočení.

Simply you Cannaderm Atopos ošetrujúci krém 75 g
10,10 €

Atopos krém z čistého konopného oleja, s rašelinou, arnikou a panthenolom na celodenné ošetrenie suchej, svrbivej a drsnej pokožky. Obsiahnuté účinné látky podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek, obnovujú hydratačnú a pH rovnováhu pokožky.

Simply you Priessnitz Kĺbové mazanie De Luxe 200 ml
8 €

Priessnitz® Kĺbové mazanie De Luxe sa vyznačuje významným obsahom účinných látok a svojmu užívateľovi prináša luxus v podobe najvyššej kvality starostlivosti o kĺby a pohybový aparát.

Simply you Konský balzam SWISS chladivý 500 ml + 50 ml ZD ARMA
10,70 €

Konský balzam SWISS chladivý je unikátny krém poskytujúci rýchlu a dlhodobú úľavu kĺbom, unaveným svalom a namoženým chrbtu. Originálna receptúra obsahuje extrakty z 30 bylín a účinných látok. Výnimočné je využitie tradičných liečivých rastlín boswéllie, pestreca a chmeľu.

Simply you Priessnitz Žíly a cévy Medical 125 ml
9,60 €

Priessnitz Žily a Cievy MEDICAL 125ml je zdravotnícka pomôcka, ktorá zmierňuje ťažkosti spojené s kŕčovými žilami a žilkami, prináša úľavu od pocitu ťažkých a unavených nôh, napomáha upokojovať trnoucí a citlivé končatiny, zvláčňuje a hydratuje pokožku nôh, zvyšuje odolnosť končatín pri praskaniu ži

Simply you REGEMASK! Rúška 50 ml
9,50 € 8,40 €

REGEMASK! rúška je špeciálne vyvinutý prípravok s unikátnym zložením pre starostlivosť o podráždenú pleť po užití rúšok a iných ochranných pomôcok. Krém prispieva k lepšej hydratácii, vyživenie pokožky a rýchlejšiu regeneráciu kožných buniek.

Simply you Konský balzam SWISS chladivý 250 ml + 50 ml ZD ARMA
6,80 €

Konský balzam SWISS chladivý je unikátny krém poskytujúci rýchlu a dlhodobú úľavu kĺbom, unaveným svalom a namoženým chrbtu. Originálna receptúra obsahuje extrakty z 30 bylín a účinných látok. Výnimočné je využitie tradičných liečivých rastlín boswéllie, pestreca a chmeľu.

Simply you DIAMizin Gurmar 150 kapslí
20,50 €

Produkt DIAMizin Gurmare obsahuje kyseliny gymnemové, ktoré blokujú vstrebávanie niektorých skupín sacharidov do tela, stimulujú tvorbu a sekrécie inzulínu, znižujú inzulínovú rezistenciu a znecitlivejú chuťové bunky v ústach, ktoré vnímajú sladkú chuť ako príjemnú.

Simply you Ive InkontinStop 60 tob. + 15 tob. ZADARMO
24,80 €

IVE® je prírodný doplnok stravy, ktorý svojimi vlastnosťami pomáha spomaľovať prirodzené zmeny na močovom ústrojenstve ženy a užíva sa pri nechcenom úniku moču – inkontinenciu. Je určený ženám v premenopauze a menopauze.

Simply you Lipoxal Radical 180 tabliet
38,60 €

Lipoxal Radical je radikálne účinný doplnok stravy so zvýšeným obsahom zeleného čaju, guaranou a synefrín pre radikálnu spaľovanie tukov a zníženie hmotnosti. Obsiahnutý extrakt vínnej révy navyše napomáha redukcii celulitídy a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.

Simply you Lipoxal Radical 90 tabliet
22,90 €

Lipoxal Radical je radikálne účinný doplnok stravy so zvýšeným obsahom zeleného čaju, guaranou a synefrín pre radikálnu spaľovanie tukov a zníženie hmotnosti. Obsiahnutý extrakt vínnej révy navyše napomáha redukcii celulitídy a zlepšuje celkový vzhľad pokožky.

Simply you Vlasové hnojivo sérum 50 ml
9,10 €

Vlasové hnojivo sérum obmedzuje nadmerné vypadávanie a rednutie vlasov, podporujúce rast, hustotu a kvalitu vlasov. Stop nadmernému vypadávaniu vlasov Stop riedkym vlasom bez objemu Stop pomalému rastu vlasov.

Simply you LazarEnzym 75 tabliet-50%
31,50 € 15,50 €

LazarEnzym je enzymatický doplnok stravy novej generácie posilňujúci imunitnú funkciu organizmu. Podporuje organizmus pri zvýšenej záťaži alebo pri pocitoch únavy, slabosti a vyčerpania.

Simply you AU-MEDIC blokátor bolesti 4 ks
6,40 €

AU-MEDIC blokátor bolesti je revolučný a jedinečný prípravok na trhu, ktorý znižuje citlivosť na bolesť. Jeho výhodou je nenávykovosť a vysoká bezpečnosť bez nežiaducich účinkov.

Simply you Hliva JACK Hlivák sirup 300 ml glukány a laktoferín-17%
11,50 € 9,50 €

Hliva JACK Hlivák sirup glukány a laktoferín je unikátna kombinácia betaglukánov, laktoferínu a selénu, ktorý prispieva k posilneniu obranyschopnosti. Vhodný aj pre deti od 1 roka. Unikátna forma sirupu, ktorý má príjemnú višňovú chuť. Prispieva k udržaniu normálnej fukncie imunitného systému.

Simply you Konský balzam SWISS hrejivý 250 ml + 50 ml ZD ARMA
7,10 €

Konský balzam SWISS hrejivý je unikátny krém poskytujúci rýchlu a dlhodobú úľavu svalom a namoženým chrbtu. Originálna receptúra obsahuje extrakty z 30 bylín a účinných látok. Výnimočné je využitie tradičných liečivých rastlín boswéllie, pestreca a chmeľu.

Simply you Neospan Forte 45 tob.
8,40 €

Doplnok stravy Neospan Forte pomáha so zaspávaním, zlepšuje kvalitu spánku a obmedzuje predčasné prebúdzanie.

Simply you PargaVit Vitamín C pomaranč 90 tabliet
3 €

Posledný kus za túto cenu!

PargaVit Vitamín C s vyváženým obsahom vitamínu C a výbornou príchuťou: podporuje obranyschopnosť organizmu poskytuje vitalitu po celý deň.

Simply you UniLakt skořice sypká směs 250 g
16,80 €

UniLakt® škorica sypká zmes je osvedčený doplnok stravy s obsahom jablčnej vlákniny, riasy chlorelly, probiotické kultúry a škorice. • Vďaka obsahu škorice podporuje odbúravanie tukov, prispieva k podpore trávenia a zažívania.

Simply you AU-MEDIC blokátor bolesti 28 ks
21,10 €

AU-MEDIC blokátor bolesti je revolučný a jedinečný prípravok na trhu, ktorý znižuje citlivosť na bolesť. Jeho výhodou je nenávykovosť a vysoká bezpečnosť bez nežiaducich účinkov.

Simply you CannamediQ Cholestmizin 30 kapsúl
11,20 €

Unikátne spojenie konope a monacolinu pre optimalizáciu hladiny cholesterolu – so zeleným čajom priaznivo modulujícím podiel HDL ( „dobrého“) a LDL ( „zlého“) cholesterolu – obsahuje pestrec chrániaci pečeň a zelený čaj podporujúce stav srdca a ciev.

Simply you Elasti-Q Kyselina listová 800 30 tabliet
2,70 € 2,60 €

Elasti-Q Kyselina listová 800 je prípravok s obsahom kyseliny listovej, ktorá napomáha procesu delenia a diferenciáciu buniek, prispieva k normálnej krvotvorbe a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Simply you Elasti-Q Kyselina listová 800 60 tbl.
4,50 €

Elasti-Q Kyselina listová je doplnok stravy v tabletách, používaný ako prevencia nedostatku pyridoxínu (vitamínu B6) a kyseliny listovej, ktoré sa odporúčajú pre zdravý priebeh tehotenstva.

Simply you Enzycol 100 + 40 kapsúl
24,50 €

ENZYCOL DNA je unikátny výživový doplnok, ktorý vďaka svojmu unikátnemu zloženiu priaznivo pôsobí na hladinu kyseliny močovej. Obsahuje účinné extrakty z kyslej višne, kurkumínu a zeleru, ktoré aktívne pôsobia na priaznivú reguláciu kyseliny močovej v ľudskom organizme. Zeler podporuje diurézu.

Simply you GINKGOMAX + Lecitín 90 tob. + 30 tob. ZADARMO
16,70 €

GINKGOMAX + Lecitín je doplnok stravy, ktorý podporuje normálnu mozgovú činnosť . GINKGOMAX + Lecitín je unikátny svojim vysokým obsahom štandardizovaného extraktu Ginkgo biloby a tiež vysokým obsahom lecitínu.

Simply you L-Tryptofan Therapill 60 kapslí
11,60 €

L-Tryptofán Therapill je tradíciou preverený prípravok lekárenskej kvality s vysokým obsahom 190 mg L-tryptofánu v jednej kapsule. Slúži na dosiahnutie psychickej rovnováhy, vnútorného pokoja a pocitu pohody v obdobiach, keď sa človeku nedostávajú.

Simply you PargaVit Vitamín C Mix Plus pre deti 90 tabliet
3,30 €

PargaVit Vitamín C Mix Plus pre deti so štyrmi príchuťami. Melón s rastlinným extraktom rutín, malina s aktívnou črevnou mikroflórou a jej aktivátorom, ovocie s organicky viazaným jódom a ďalšími minerálmi, višňa s kyselinou listovou, organicky viazaným selénom a účinnými rastlinnými flavonoidy.

Simply You Pharmaceuticals a.s. je spoločnosťou prinášajúcou na globálny lekárenský trh moderné farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Výrobky uvádzané na trh touto spoločnosťou sú schválené príslušnými štátnymi orgánmi. Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb zákazníkov. Prípravky tejto spoločnosti sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Spoločnosť tiež poskytuje komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí sa aktívne starajú o svoje zdravie. Prípravky Simply You sa aktívne podieľajú na zlepšenie zdravia zákazníkov a prispievajú tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Cieľom spoločnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. je prinášať na trh vysoko kvalitné a účinné výrobky podporené profesionálnym informačným servisom poskytovaným nielen lekárom, odborníkom, špecialistom v lekárňach, ale predovšetkým konečným zákazníkom, ktorí sa chcú o svoje zdravie aktívne starať.

Simply You Pharmaceuticals a.s. je spoločnosťou prinášajúcou na globálny lekárenský trh moderné farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Výrobky uvádzané na trh touto spoločnosťou sú schválené príslušnými štátnymi orgánmi. Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb zákazníkov. Prípravky tejto spoločnosti sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Spoločnosť tiež poskytuje komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí sa aktívne starajú o svoje zdravie. Prípravky Simply You sa aktívne podieľajú na zlepšenie zdravia zákazníkov a prispievajú tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Cieľom spoločnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. je prinášať na trh vysoko kvalitné a účinné výrobky podporené profesionálnym informačným servisom poskytovaným nielen lekárom, odborníkom, špecialistom v lekárňach, ale predovšetkým konečným zákazníkom, ktorí sa chcú o svoje zdravie aktívne starať.