CarPoint Bedrová opierka na sedadlo
11,70 €
10,90 €

Bedrová opierka na sedadlo do auta. Imitácia kože, opierka účinne bráni bolesti chrbta pri dlhom sedení, možnosť použitia vo všetkých typoch vozidiel, v kancelárii a pod.


Walser Bedrová opierka Lumbar Jack z pamäťovej peny čierna
37,06 €

32,90 €

Užívajte si pohodlné a zdravé sedenie i pri dlhých cestách v aute. Bedrová opierka Walser Lumbar Jack sa prispôsobí vášmu telu, pomôže vám udržať správnu pozíciu chrbtice pri sede a tým predchádzať bolestiam chrbta. Je vyrobená z kvalitnej pamäťovej peny , v rozmeroch 26 × 36 cm.


Walser Bedrová opierka z pamäťovej peny Soft Jack
21,44 €
20,90 €

Užívajte si pohodlné a zdravé sedenie v aute i na stoličke. Bedrová opierka Walser Soft Jack sa prispôsobí vášmu telu a pomôže vám udržať správnu pozíciu pri sede. Je vyrobená z kvalitnej pamäťovej peny s vysokou hustotou, v rozmeroch 24 × 45 cm.


Walser Vankúšik cestovný na bezpečnostný pás monk
8,90 €

Cestovný detský vankúšik do auta na bezpečnostný pás. Vankúšik chráni krk dieťaťa pred trením a odrením od bezpečnostného pásu. K tomu je príjemným spoločníkom na dlhé cesty.


Walser Vankúšik cestovný/krčný golier Comfort Jill z pamäťovej peny
16,90 €

Užite si uvoľnenú krčnú chrbticu a pohodlie pre váš chrbát i pri dlhých cestách v aute. Krčný golier Walser Comfort Jill podoprie pri sedení váš krk a podporí správnu pozíciu chrbtice bez namáhania chrbtových svalov. Vankúšik je vyrobený z pamäťovej peny s vysokou hustotou, ktorá sa prispôsobí vášmu telu.