Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vákuové vrecia

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Vákuové vrecia. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Vákuové vrecia najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Vákuové vrecia alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Compactor Jet Roll Bags M set 2 ks cestovných vákuových vriec Compactor Jet Roll Bags M set 2 ks cestovných vákuových vriec
Compactor Jet Roll Bags M set 2 ks cestovných vákuových vriec

Tiež si na dovolenku zbalíte len pár kúskov oblečenia a do kufra sa už nič nezmestí? Tieto vákuové vrecia Jet Roll Bags od značky Compactor vytvoria ďalšie miesta a súčasne ich obsah chránia pred znečistením a vlhkom. A využiť ich môžete aj na ďalšej dovolenku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
tectake 10 vákuových vriec, rôzne veľkosti Compactor Jet Roll Bags M set 2 ks cestovných vákuových vriec
tectake 10 vákuových vriec, rôzne veľkosti

S našimi neuveriteľnými vákuovými vrecami tectake ušetríte až 75 % miesta. Balenie obsahuje 10 vriec v troch veľkostiach, ktoré sú ideálne pre uskladnenie sezónneho oblečenia, lôžkovín, oblečenia po deťoch, hrubých zimných búnd a kombinéz, vankúšov, perín, plyšových hračiek a mnohých ďalších vecí.

môžete mať 19.06 - 21.06

Partner: TecTake
tectake 5 vákuových vriec na oblečenie Compactor Jet Roll Bags M set 2 ks cestovných vákuových vriec
tectake 5 vákuových vriec na oblečenie

S našimi neuveriteľnými vákuovými vrecami tectake ušetríte až 75 % miesta. Balenie obsahuje 5 vriec, ktoré sú ideálne na uskladnenie sezónneho oblečenia, lôžkovín, oblečenia po deťoch, hrubých zimných búnd a kombinéz, vankúšov, perín, plyšových hračiek a mnoho ďalších vecí.

môžete mať 19.06 - 21.06

Partner: TecTake
tectake 6 vákuových vriec, rôzne veľkosti HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia s odsávaním na oblečenie 20 kusov | STORAGEBAG
tectake 6 vákuových vriec, rôzne veľkosti

S našimi neuveriteľnými vákuovými vrecami tectake ušetríte až 75 % miesta. Balenie obsahuje 6 vriec v troch veľkostiach, ktoré sú ideálne pre uskladnenie sezónneho oblečenia, lôžkovín, oblečenia po deťoch, hrubých zimných búnd a kombinéz, vankúšov, perín, plyšových hračiek a mnohých ďalších vecí.

môžete mať 19.06 - 21.06

Partner: TecTake
Novinka
HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia na oblečenie s pumpou (7 kusov) | VACKBAGS HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia s odsávaním na oblečenie 20 kusov | STORAGEBAG
HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia na oblečenie s pumpou (7 kusov) | VACKBAGS

Vákuové úložné vrecia na oblečenie sú skvelým spôsobom, ako účinne ušetriť miesto a chrániť oblečenie pred vlhkosťou, pachmi alebo moľami. Balenie obsahuje 7 kusov pevných vákuových vriec a pumpu.

môžete mať 18.06 - 19.06

Partner: Mormark
HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia s odsávaním na oblečenie 20 kusov | STORAGEBAG HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia s odsávaním na oblečenie 20 kusov | STORAGEBAG
HOME & MARKER® Vákuové úložné vrecia s odsávaním na oblečenie 20 kusov | STORAGEBAG

Vákuové úložné vrecia sú efektívnou pomôckou na úsporu miesta v domácnosti a aj na organizáciu cestovania. Fungujú ako úložné vrecia na oblečenie, periny, vankúše, uskladnenie prechodného oblečenia a kompresné vrecia na cestovanie.

môžete mať 18.06 - 19.06

Partner: Mormark
Shopdbest Závesné tašky: (4 kusy): priestorovo úsporné skladovanie oblečenia + pumpička zdarma Shopdbest Závesné tašky: (4 kusy): priestorovo úsporné skladovanie oblečenia + pumpička zdarma
Shopdbest Závesné tašky: (4 kusy): priestorovo úsporné skladovanie oblečenia + pumpička zdarma

Veľkokapacitné úložné vrecko možno použiť na uloženie všetkých druhov oblečenia, ako sú bundy, kabáty atď., čo je pohodlné a praktické.

môžete mať 18.06 - 19.06

Novinka
HOME & MARKER® Multifunkčné závesné priehľadné vákuové vrecia 4ks (pumpa GRATIS ) | VACUHANG Shopdbest Závesné tašky: (4 kusy): priestorovo úsporné skladovanie oblečenia + pumpička zdarma
HOME & MARKER® Multifunkčné závesné priehľadné vákuové vrecia 4ks (pumpa GRATIS ) | VACUHANG

Vákuové vrecká sú navrhnuté na šetrné a efektívne skladovanie oblečenia, čo znamená, že môžu byť skvelým riešením pre optimalizáciu priestoru vo vašej skrini alebo úložnom priestore. Balenie 4 závesných priehľadných vriec využijete na uskladnenie zimných búnd, šiat a rozmerného oblečenia.

môžete mať 18.06 - 19.06

Partner: Mormark
Westside Sada vákuových vriec 5 ks Shopdbest Závesné tašky: (4 kusy): priestorovo úsporné skladovanie oblečenia + pumpička zdarma
Westside Sada vákuových vriec 5 ks

Vákuové vrecia sú výbornou vychytávkou pre uskladnenie objemných vecí ako je zimné oblečenie či deky. Táto sada piatich vriec o rôznych veľkostiach vám pomôže získať ďalší priestor vo vašich skriniach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EXCELLENT Vákuové vrece sada 2 ks 130 x 74 cm Sofistar Závesné vákuové vrecká (4 ks) + PUMPA GRÁTIS
EXCELLENT Vákuové vrece sada 2 ks 130 x 74 cm

Vákuové vrece sada 2 ks 130 × 74 cm EXCELLENT KO-CY4655100

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Perlacasa
Sofistar Závesné vákuové vrecká (4 ks) + PUMPA GRÁTIS Sofistar Závesné vákuové vrecká (4 ks) + PUMPA GRÁTIS
Sofistar Závesné vákuové vrecká (4 ks) + PUMPA GRÁTIS

Veľkokapacitné úložné vrecko možno použiť na uloženie všetkých druhov oblečenia, ako sú bundy, kabáty atď., čo je pohodlné a praktické.

môžete mať 18.06 - 19.06

Vidaxl Vákuové cestovné úložné vrecká 120x70 cm 10 ks Sofistar Závesné vákuové vrecká (4 ks) + PUMPA GRÁTIS
Vidaxl Vákuové cestovné úložné vrecká 120x70 cm 10 ks

Do našich úložných vákuových vreciek môžete uložiť vaše objemné alebo mimosezónne oblečenie a maximalizovať tak priestor vo vašej domácnosti alebo ich môžete použiť na cestovanie. V týchto úložných vreckách môžete skladovať oblečenie, vankúše, deky, sezónne posteľné prádlo a pod. Sú ideálne pre pou

môžete mať 18.06 - 19.06

Partner: vidaXL