Kingston DataTraveler Exodia - 32GB, čierna/biela (DTX/32GB)

Kingston DataTraveler Exodia - 32GB, čierna/biela (DTX/32GB)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štýlový 32GB miniatúrny flash disk ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Rozhranie USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1. Celý popis
5,68 €
Vrátane RP a DPH
5,57 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059511816

Popis

USB Kingston DataTraveler Exodia

Tento spoľahlivý flash disk je ideálny pre tých, ktorí vyžadujú kvalitu, spoľahlivosť a rýchlosť. Zapôsobí na vás nielen svojím výkonom, ale aj vzhľadom.  Puzdro z tvrdého plastu je ľahké a odolné, skvele vyzerá a dokonale chráni vaše údaje.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Čo ponúka?

  • Kapacita 32 GB
  • Rýchly a spoľahlivý prenos údajov
  • Odolný a štýlový dizajn
  • Praktická slučka na kľúče
  • Rozhranie USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Vynikajúci a stabilný výkon

Flash disk pracuje s rozhraním USB 3.2 Gen 1, takže prenos dát a zálohovanie je veľmi rýchle.  Vynikajúca rýchlosť spolu s kapacitou 32 GB zaručujú solídny výkon a dostatok miesta na vaše fotografie, videá, dokumenty a množstvo hudby.

Kompaktný a odolný dizajn

Pevné a odolné puzdro zaručuje dokonalú ochranu uložených údajov. Jeho malé rozmery zaručujú vynikajúcu prenosnosť. V taške ani vo vrecku nezaberie žiadne miesto a navyše je vybavená praktickým pútkom na jednoduché pripevnenie, napríklad na kľúče.

Kľúčové vlastnosti

Praktický disk USB je ideálny na rýchly a spoľahlivý prenos dát, na ukladanie a jednoduchý prenos dát medzi rôznymi platformami. Malé puzdro poskytuje potrebné zabezpečenie uloženého obsahu. Vďaka malým rozmerom 67,3 mm x 21,04 mm x 10,14 mm je disk ľahko prenosný a kedykoľvek k dispozícii.