Kód: 3056835

SanDisk Cruzer Snap 32GB (SDCZ62-032G-G35), čierna

SanDisk Cruzer Snap 32GB (SDCZ62-032G-G35), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Spoľahlivý kompaktný flash disk s kapacitou 32 GB, verzia USB 2.0, štýlový dizajn so zasúvacím konektorom, ponúka jednoduché ukladanie a prenos dát, vyrobený z kvalitného odolného plastu, prevádzková teplota: 0° – 45 °C. Celý popis
6,47 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
6,47 €
Posledný kus
Iní predajci

Už zajtra na výdajnom mieste
Zajtra na vašej adrese

Popis

USB SanDisk Cruzer Snap

Kompaktný flash disk vhodný na každodenný prenos dát a súborov, ukladanie a prenos dokumentov, prezentácií, hudby a videí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

  • Kapacita 32 GB
  • Konektor USB 2.0
  • Kompaktné rozmery 10,25 × 20,90 × 50,00 mm
  • Jednoduché prenášanie
  • Odolné spracovanie
  • Jednoduché používanie

Flash disk využíva rozhranie USB 2.0. Vďaka tejto technológii a technológii Plug and Play nie je potrebné externé napájanie ani batérie, ani zložitá inštalácia ovládačov – zariadenie sa pripojí k počítaču cez port USB a je okamžite pripravené na používanie vo všetkých bežných operačných systémoch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kompaktný dizajn

Malé rozmery 10,25 × 20,90 × 50,00 mm zaručujú vynikajúcu prenosnosť. V taške ani vo vrecku nezaberá žiadne miesto. Vysoko odolné plastové telo výborne chráni vysúvací konektor, ktorý je tak bezpečne chránený pred poškodením.

Softvér SanDisk Secure Access

Aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu Google Play. Prístupový softvér chráni vaše súkromné súbory heslom (128-bitové šifrovanie AES).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Vysokorýchlostný flash disk SanDisk Cruzer Snap ponúka vysoký výkon a praktické funkcie na každodenné používanie. Je vybavený konektorom USB 2.0 na pripojenie mobilných zariadení a iných zariadení vybavených týmto rozhraním. Štýlový dizajn z odolného plastu dopĺňa výsuvný konektor, ktorý je tak počas prenášania výborne chránený.