Crystalina Desinfect Dezinfekcia NANOSILVER DEZINFECT- 5 l

Crystalina Desinfect Dezinfekcia NANOSILVER DEZINFECT- 5 l


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Crystalina Desinfect Nanosilver je ekologicky nezávadný dezinfekčný produkt, netoxický pre ľudí a zvieratá . Priestor, vrátane zariadenia, hračiek, nábytku atď. môže byť používaný okamžite po ukončení čistenia. Celý popis

69.99
69,99 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100030183768

Popis

Popis produktu

Crystalina Desinfect Nanosilver je ekologicky nezávadný dezinfekčný produkt, netoxický pre ľudí a zvieratá . Zabíja baktérie, pliesne, vírusy. Jej základ tvorí nanostriebro a kyselina chlórna. Dezinfekcia je netoxická (nedráždi oči ani dýchacie cesty). Priestor, vrátane zariadenia, hračiek, nábytku atď. môže byť používaný okamžite po ukončení čistenia.

 

Efektívne eliminuje až 99% baktérií. Niekoľko násobne vyšší dezinfekčný účinok ako chlórové dezinfekcie. Dlhodobý účinok.

Účinnosť: Baktericídny, virucídny, fungicídny, superoxidovaný roztok (účinnou látkou je kyselina chlórna a Ag+, chemické pôsobenie na nežiaduce mikroorganizmy: oxidácia), netoxický, nedráždivý prostriedok určený na odstránenie nežiaducich mikroorganizmov na povrchoch zariadení. Prípravok je bezfarebná tekutina so slabým zápachom chlóru. Dlhodobý účinok roztoku. Testovanie dokazuje svoju vysokú účinnosť pri odstránení baktérií rodu Salmonela, E. coli, Anthrax, Staphylococcus, HIV, Legionella pneumophila, MRSA infekcie, chrípka Virus & Norovirus, Baktérie, vírusy, kvasinky a plesne, bakteriálne endospóry, Listeria, Pseudomonas aeruginosa, biofilmy, výtrusy.

Aplikácia: rozprašovačom, na handričku, zahmlievaním. Najúčinnejšia a najrýchlejšia metóda ničenia baktérií je zahmlievanie za studena. Touto aplikáciou Crystalina Desinfect sa eliminuje až 99,9% známych patogénov a pokrýva celý povrch zariadení, stien, podláh ako aj trhlín a škár v miestnostiach. Poskytuje ochranu pred infekčnými ochoreniami a je vhodná aj pre alergikov, nakoľko viaže vo vzduchu alergény.

Možnosť využitia:

  • Priestory pre zvieratá
  • Domácnosť ( byty a rodinné domy)
  • Kancelárie a priestory vo firmách
  • Obchody a predajne
  • Hotely a reštaurácie
  • Ambulancie, čakárne
  • Domovy dôchodcov
  • Školy a školské zariadenia
  • Upratovacie spoločnosti ( pre svojich klientov)
  • Sklady ( vr. skladov s potravinami)

Registrácia: bio/1419/D/09/CCHLP


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 5 ml
Dezinfekcia áno
Zaradenie-čistiace prostriedky univerzálne