Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 21351396

Autosol Darčeková sada DOMÁCNOSŤ SHINE + darček

Autosol Darčeková sada DOMÁCNOSŤ SHINE + darček

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Darčeková sada Autosol DOMÁCNOSŤ SHINE obsahuje 3 prípravky + 1 mikroutierka + darček. Marble & Granite Cleaner špeciálny tekutý čistič prírodného aj umelého mramoru, žuly a kameňa. Metal Polish je leštiaca pasta na všetky kovy. Stainless Steel Cleaner extra silný tekutý čistič nerezu. Celý popis
39,65 €
39,65 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

9.10.2023 na výdajnom mieste
9.10.2023 - 10.10.2023 na vašej adrese

Popis

Darčeková sada do domácnosti urobí radosť všetkým milovníkom čistej domácnosti.

Do balíčku pre starostlivosť o domácnost sme vybrali tri top prípravky, ktoré bez kompromisu vyčistia prírodný aj umelý kameň, všetky nerezové aj kovové plochy. Kombináciu prípravkov sme zvolili tak, aby ste vyčistili rôzné povrchy vo všetkých kútoch vašej domácnosti. Vyleštíte tak kuchyňu, kúpeľňu, terasu aj vonkajšie schodisko.

Do darčekovej krabice sme nabalili kvalitu: 3 čistiace prípravky + 2 mikrouterky.

Tekutý čistič v spreji Marble and Granite Cleaner (500ml)

Prípravok na čistenie prírodného aj umelého mramoru, žuly a kameňa využijete na čistenie mramorovej kuchynskej dosky, žulové obloženie kúpeľne, vonkajšieho aj interiérového kamenného schodiska. Kameň je sám o sebe luxusný a krásny materiál s dlhou životnosťou, ktorý oživí každý interiér, terasu alebo záhradu. Aby vydržal stále žiarivý je potrebné sa oň starať. Silný a zároveň jemný tekutý čistič v praktickom balení s rozprašovačom udrží mramor aj žulu v perfektnom stave po desaťročia. Marble and Granite Cleaner má NSF certifikáciu a je zdravotne nezávadný. Preto ho môžete bezpečne použiť v kuchyni.

Leštiacu pastu na všetky kovy Shine Metal Polish (75ml)

S touto pastou vyčistíte a naleštíte všetky kovové povrchy, hliník, meď, mosadz a nerez doma aj okolo domu. Vyčistíte a naleštíte hliníkové rámy, medené dekoratívne predmety, kovové regály, stojany, lampy, rámčeky.

Extra silný čistič nerezu Shine Stainless Steel Cleaner (500ml)

Tekutý čistič v spreji je extra účinný pri čistení a údržbe malých aj veľkých nerezových spotrebičov, nerezového riadu, predmetov z nerezovej ocele a brúseného nerezu. Odstráni mastnotu, odtlačky rúk, zvyšky jedla, vodný kameň. Dobre pôsobí aj na smaltované a neželezné povrchy v interiéri aj okolo domu. Stainless Steel Cleaner má NSF certifikáciu a je zdravotne nezávadný.

Utierku z mikrovlákna na poriadne upratovanie 

Darčekovú sadu sme doplnili o praktickú mikroutierku, ktorá nezanecháva šmuhy, takže sa kov, nerez aj sklo o to krajšie leskne.

Darček od nás 

Keď sa pustíte do skutočne dôkladného upratovania, tak jedna utierka nestačí. Preto sme do darčekovej sady pribalili mikroutierky dve.