Evolveo Mars

Evolveo Mars

Hodnotenie: 4
10,90 €

Miniatúrny digitálny HD DVB-T TV tuner pre váš počítač alebo notebook s podporou vysielania vo vysokom rozlíšení!


Tesla Proxy T2
29,90 €

USB tuner pre príjem DVB-T2 (H.265/HEVC) vo Full HD rozlíšení. Výbava Proxy T2 zahrnuje záznam TV vysielania do počítača a jeho automatické vypnutie po dokončení operácie, foto záznam obrazovky vo formáte JPEG, Timeshift, rádio, možnosť pripojenie vlastnej antény. Obslužný softvér je v českom jazyku, nechýba EPG a český teletext.


Evolveo Sigma T2, Full HD DVB-T2 H.265/HEVC USB tuner
34,21 €

29 €

Posledný kus za túto cenu!

EVOLVEO Sigma T2, HD DVB-T2 H.265 / HEVC USB tuner. Sledujte digitálnu televíziu a nahrávajte si relácie tak, ako potrebujete. Tuner podporuje TimeShift, ktorý umožňuje záznam i sledovanie TV programu v ktoromkoľvek odovzdanom mieste, zatiaľ čo sledovaný program je ešte nahrávaný alebo pozastavenie živého TV vysielania a jeho následné obnovenie od miesta prerušenia.


Alma miniTV, H.265/HEVC USB přijímač
35 €

Novinka

Přenosný přijímač TV signálu DVB-T/T2 (HEVC/H.265) pro PC, notebook nebo telefon. Full HD tuner, automatické i manuální ladění. V balení přiložená anténa je připojena standardním anténním konektorem – lze snadno připojit na stávající anténu. Součástí redukce na USB-C a miniUSB připojení. Software v češtině, slovenštině a angličtině.