Alma mini TV, H.265 / HEVC USB prijímač
35 €

Prenosný prijímač TV signálu DVB-T / T2 (HEVC / H.265) pre PC, notebook alebo telefón. Full HD tuner, automatické aj manuálne ladenie. V balení priložená anténa je pripojená štandardným anténnym konektorom – je možné ľahko pripojiť na existujúce anténu. Súčasťou redukcia na USB-C a miniUSB pripojenie. Softvér v češtine, slovenčine a angličtine.

Evolveo Sigma T2, Full HD DVB-T2 H.265/HEVC USB tuner
34,21 € 29 €

EVOLVEO Sigma T2, HD DVB-T2 H.265 / HEVC USB tuner. Sledujte digitálnu televíziu a nahrávajte si relácie tak, ako potrebujete. Tuner podporuje TimeShift, ktorý umožňuje záznam i sledovanie TV programu v ktoromkoľvek odovzdanom mieste, zatiaľ čo sledovaný program je ešte nahrávaný alebo pozastavenie živého TV vysielania a jeho následné obnovenie od miesta prerušenia.

TESLA Proxy T2

TESLA Proxy T2

Hodnotenie: 4
30 €

USB tuner pre príjem DVB-T2 (H.265/HEVC) vo Full HD rozlíšení. Výbava Proxy T2 zahrnuje záznam TV vysielania do počítača a jeho automatické vypnutie po dokončení operácie, foto záznam obrazovky vo formáte JPEG, Timeshift, rádio, možnosť pripojenie vlastnej antény. Obslužný softvér je v českom jazyku, nechýba EPG a český teletext.