Acra Trampolína s ochrannou sieťou 244cm
155,52 € 132,90 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA17 Acra 244 cm je trampolínový set určený pre exteriérové aj interiérové využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Acra Trampolína S Ochrannou Sieťou 305cm
192,19 € 143,30 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA18 Acra 305 cm je trampolínový set určený pre exteriérové ​​aj interiérové ​​využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Sulov trampolína 244 cm x 68, sieť, rebrík
159 €

Trampolína disponuje ochrannou sieťou, ktorá chráni a je odolná voči UV lúčom. Súčasťou je 48 pružín a 3 široké stojné dvojnožky pre stabilitu. Vstupný otvor so zipsom a poistkami zamedzuje vypadnutiu. Sulov trampolína 244 cm x 68, sieť, rebrík nájde využitie v exteriéri.

DUVLAN Trampolína 305 cm + ochranná sieť + schodíky
265 € 199 €

Trampolína Duvlan je zárukou zábavy pre Vás a Vaše deti. Súčasťou je ochranná sieť a schodíky. Vyrobená z materiálov vysokej kvality. Trampolína je vhodná do interiéru ako i exteriéru.

Acra Trampolína S Ochrannou Sieťou 366cm
240,33 € 190,10 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA19 Acra 366 cm je trampolínový set určený pre exteriérové ​​aj interiérové ​​využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.

Marimex Síť spodní ochranná - trampolína 244 cm
19,19 € 15,40 €

Marimex spodná ochranná sieť výrazne zvyšuje bezpečnosť pri skákaní na trampolíne. Zabraňuje prístupu malých detí, batoliat alebo napr. domácich maznáčikov pod trampolínu.

Marimex Kapsa na boty
17,90 €

Praktická kapsa na odkládání všech věcí, které by Vám mohly při skákání překážet, jako jsou např. klíče, telefony, boty. Jednoduchá instalace ke konstrukci trampolíny pomocí elastických popruhů

Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 244 cm - červená
27,06 € 25,60 €

Praktická sada krytu pružin a rukávů v červené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 244 cm. Výrazná červená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.

DUVLAN Ochranná sieť pre trampolínu SkyJump 305 cm
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zabráňte pádu z trampolíny pomocou ochrannej siete k trampolíne DUVLAN SkyJump 305 cm. Odolná voči UV žiareniu. Vyrobená z PE. Vstupný priestor zaistený zipsom a prackami.

DUVLAN Trampolína s držadlom Jumpee Pink
85 € 79 €

Odbúrajte stres a rozvíjajte Vaše pohybové schopnosti prostredníctvom trampolíny Duvlan Jumpee Pink. Vyrobená z kvalitných materiálov. Vhodná do interiéru ako i exteriéru. 

DUVLAN Trampolína s držadlom Jumpee Green
85 € 69 €

Odbúrajte stres a rozvíjajte Vaše pohybové schopnosti prostredníctvom trampolíny Duvlan Jumpee Green. Vyrobená z kvalitných materiálov. Vhodná do interiéru ako i exteriéru. 

DUVLAN Rýchloupinák na trampolíny
2 €

Univerzálny rýchloupinák na trampolínu Duvlan od 305 do 488 cm. Súčasťou sady je objímka, plastová a kovová podložka a dve matice.

DUVLAN Trampolína 366 cm + ochranná sieť + schodíky
315 € 249 €

Trampolína Duvlan je zárukou zábavy pre Vás a Vaše deti. Súčasťou je ochranná sieť a schodíky. Vyrobená z materiálov vysokej kvality. Trampolína je vhodná do interiéru ako i exteriéru.

DUVLAN Ochranný kryt pre trampolínu SkyJump 244 cm
27 € 24 €

Chráňte seba a Vaše deti pred zranením prostredníctvom krytu pružín na trampolínu DUVLAN SkyJump 244 cm. Slúži tiež ako náhrada za poškodený pôvodný kryt pružín.

DUVLAN Ochranný kryt pre trampolínu s držadlom Jumpee
11,50 €

Chráňte seba a Vaše deti pred zranením prostredníctvom krytu pružín na trampolínu s držadlom DUVLAN Jumpee. Obvod krytu je vybavený gumičkami  na uviazanie okolo nožičiek. Slúži tiež ako náhrada za poškodený pôvodný kryt pružín.

Trampolíny

Už sa nemôžete vy, ani vaše deti dočkať toho, že budete mať doma skákaciu trampolínu? Na Mall.sk máte k dispozícii široký výber najrôznejších typov trampolín.

Kvalitné a prepracované trampolíny všetkých druhov ponúka Marimex a Masterjump! Chcete trampolínu pre deti, na záhradu alebo na cvičenie? Vyberte si u DUVLAN. Na výber máte aj z ďalších kvalitných značiek, ako sú Acra alebo Tunturi.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné trampolíny.