Acra Trampolína S Ochrannou Sieťou 305cm
192,19 €

143,30 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA18 Acra 305 cm je trampolínový set určený pre exteriérové ​​aj interiérové ​​využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.


Marimex Trampolína Premium 457 cm s ochrannou sítí a žebříkem
422,69 €

399,90 €

Trampolína Marimex Premium 457 cm vyniká nielen unikátnym dizajnom a farebnosťou, ale tiež ešte väčšou stabilitou, pevnosťou a bezpečnosťou. Zvýšená stabilita trampolíny je dosiahnutá pomocou vyššieho počtu nôh. Bezpečnosť zaisťujú zosilnené ochranné kryty pružín a nová technológia T-spojov.


Marimex Trampolína in-ground 305 cm
179,90 €

Moderní pružinová trampolína s vnitřní ochranou sítí. Marimex Trampolína In-ground 305 cm je vyrobena z kvalitních materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Trampolína je určena k zapuštění (80 cm) do země – skákací plocha je ve výši povrchu, což zásadně vylepšuje celkovou bezpečnost.


Marimex Trampolína 427 cm s ochrannou sítí a žebříkem
309 €

Marimex trampolína 427 cm s ochrannou sieťou a rebríkom zdarma. Bezpečná a kvalitná trampolína zo starostlivo testovaných materiálov. Špecifickým bezpečnostným prvkom je vnútorná ochranná sieť, ktorá zabraňuje nárazu do konštrukcie či doskoku do priestoru pružín.


Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 305 cm - zelená
32,90 €

Praktická sada krytu pružin a rukávů v zelené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 305 cm. Výrazná zelená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.


Marimex Trampolína 457 cm s ochrannou sítí a žebříkem
343,90 €

Marimex trampolína 457 cm s ochrannou sieťou a rebríkom zadarmo. Bezpečná a kvalitná trampolína zo starostlivo testovaných materiálov. Špecifickým bezpečnostným prvkom je vnútorná ochranná sieť, ktorá zabraňuje nárazu do konštrukcie či doskoku do priestoru pružín.


Marimex Trampolína 4v1 - 100 cm - Superheroes
139,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkční trampolína pro děti od 10 měsíců má široké využití. Lze ji použít jako klasickou trampolínu s nebo bez rukojeti, ale i jako ohrádku s balonky nebo dokonce bazének s vodou. Marimex Trampolína 4v1 – 100 cm – Superheroes je vhodná do interiéru i exteriéru.


Acra Trampolína S Ochrannou Sieťou 366cm
240,33 €

190,10 €

Trampolína s ochrannou sieťou CAA19 Acra 366 cm je trampolínový set určený pre exteriérové ​​aj interiérové ​​využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.


Acra Trampolína s ochrannou sieťou 244cm
155,52 €

111,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Trampolína s ochrannou sieťou CAA17 Acra 244 cm je trampolínový set určený pre exteriérové aj interiérové využitie. Set obsahuje ochrannú sieť vrátane konštrukcie zaisťujúcej bezpečnosť akčnej plochy.


Marimex Trampolína 244 cm s ochrannou sítí a žebříkem
146,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Marimex trampolína 244 cm s ochrannou sieťou a rebríkom zdarma. Bezpečná a kvalitná trampolína zo starostlivo testovaných materiálov. Špecifickým bezpečnostným prvkom je vnútorná ochranná sieť, ktorá zabraňuje nárazu do konštrukcie či doskoku do priestoru pružín.


Masterjump Schodíky k trampolíne - malé-53%
16,95 €

7,90 €

Výpredaj

Schodíky pre malé trampolíny MASTERJUMP, ktoré zaistia pohodlný vstup na odrazovú plochu. Použitie schodíkov je vhodné pre deti i dospelých.


Marimex Kapsa na boty
18,90 €

Praktická kapsa na odkládání všech věcí, které by Vám mohly při skákání překážet, jako jsou např. klíče, telefony, boty. Jednoduchá instalace ke konstrukci trampolíny pomocí elastických popruhů


Marimex Trampolína 305 cm s ochrannou sítí a žebříkem
184,90 €

Marimex trampolína 305 cm s ochrannou sítí a žebříkem zdarma. Bezpečná a kvalitní trampolína z pečlivě testovaných materiálů. Specifickým bezpečnostním prvkem je vnitřní ochranná síť, která zabraňuje nárazu do konstrukce či doskoku do prostoru pružin.


Marimex Trampolína Premium In-ground 366 cm
279 €
274,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderní pružinová trampolína s vnitřní ochranou sítí. Marimex Trampolína Premium In-ground 366 cm je vyrobena z velmi kvalitních materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Trampolína je určena k zapuštění (80 cm) do země – skákací plocha je ve výši povrchu, což zásadně vylepšuje celkovou bezpečnost.


Marimex Trampolína Premium In-ground 305 cm
234,90 €

Moderní pružinová trampolína s vnitřní ochranou sítí. Marimex Trampolína Premium In-ground 305 cm je vyrobena z velmi kvalitních materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Trampolína je určena k zapuštění (80 cm) do země – skákací plocha je ve výši povrchu, což zásadně vylepšuje celkovou bezpečnost.


Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 305 cm - červená
32,90 €

Praktická sada krytu pružin a rukávů v červené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 305 cm. Výrazná červená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.


Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 244 cm - zelená
28,90 €

Praktická sada krytu pružin a rukávů v zelené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 244 cm. Výrazná zelená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.


Marimex sada kotvící s kovovou sponou (3 ks vrtáků)
15,90 €

kotviacou sadou Marimex je možné rýchlo a jednoducho pripevniť trampolínu k zemi a zaistiť tak jej dokonalú stabilitu. Sada sa skladá zo spojovacích pásov s oceľovými prackami a bodákov s protihrotom. Po zaistení kotviacou sadou trampolína odolá aj silnému vetru.


Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 244 cm - červená
28,90 €

Praktická sada krytu pružin a rukávů v červené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 244 cm. Výrazná červená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.


Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 366 cm - červená
38,90 €

Praktická sada krytu pružin a rukávů v červené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 366 cm. Výrazná červená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.


Marimex Sada krytu pružin a rukávů na trampolínu 366 cm - zelená
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická sada krytu pružin a rukávů v zelené barvě, která je určena na trampolíny značky Marimex o průměru 366 cm. Výrazná zelená barva vkusně doladí celkový vzhled vaší zahradní trampolíny. Sada poskytuje ochranu proti vnějším vlivům počasí.


Marimex Trampolína 4v1 - 100 cm - Frogs
139,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkční trampolína pro děti od 10 měsíců má široké využití. Lze ji použít jako klasickou trampolínu s nebo bez rukojeti, ale i jako ohrádku s balonky nebo dokonce bazének s vodou. Marimex Trampolína 4v1 – 100 cm – Frogs je vhodná do interiéru i exteriéru.


Marimex Trampolína 4v1 - 100 cm - Tropic Jungle
139,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkční trampolína pro děti od 10 měsíců má široké využití. Lze ji použít jako klasickou trampolínu s nebo bez rukojeti, ale i jako ohrádku s balonky nebo dokonce bazének s vodou. Marimex Trampolína 4v1 – 100 cm – Tropic Jungle je vhodná do interiéru i exteriéru.


Marimex Trampolína in-ground 366 cm
215,90 €

Moderní pružinová trampolína s vnitřní ochranou sítí. Marimex Trampolína In-ground 366 cm je vyrobena z kvalitních materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Trampolína je určena k zapuštění (80 cm) do země – skákací plocha je ve výši povrchu, což zásadně vylepšuje celkovou bezpečnost.


Marimex Žebřík k trampolíně 396 a větší
15,90 €

Žebřík Marimex je určen k bezpečnému přístupu do prostoru trampolíny, zejm. pro malé děti. Má dva stupínky a zavěšuje se na na obvodovou konstrukci trampolíny.


DUVLAN Trampolína 244 cm + ochranná sieť-40%
215 €

129 €

Akcia

Trampolína Duvlan je zárukou zábavy pre Vás a Vaše deti. Súčasťou je ochranná sieť. Vyrobená z materiálov vysokej kvality. Trampolína je vhodná do interiéru ako i exteriéru.


DUVLAN Trampolína 305 cm + ochranná sieť + schodíky
260 €

169 €

Trampolína Duvlan je zárukou zábavy pre Vás a Vaše deti. Súčasťou je ochranná sieť a schodíky. Vyrobená z materiálov vysokej kvality. Trampolína je vhodná do interiéru ako i exteriéru.


DUVLAN Trampolína 183 cm + ochranná sieť-42%
175 €

99,84 €

Akcia

Trampolína Duvlan je zárukou zábavy pre Vás a Vaše deti. Súčasťou je ochranná sieť. Vyrobená z materiálov vysokej kvality. Trampolína je vhodná do interiéru ako i exteriéru.


DUVLAN Trampolína s držadlom Jumpee Green
85 €

59 €

Odbúrajte stres a rozvíjajte Vaše pohybové schopnosti prostredníctvom trampolíny Duvlan Jumpee Green. Vyrobená z kvalitných materiálov. Vhodná do interiéru ako i exteriéru. 


DUVLAN Trampolína s držadlom Jumpee Pink
85 €

59 €

Odbúrajte stres a rozvíjajte Vaše pohybové schopnosti prostredníctvom trampolíny Duvlan Jumpee Pink. Vyrobená z kvalitných materiálov. Vhodná do interiéru ako i exteriéru. 


DUVLAN Ochranná sieť na trampolínu 366 cm
46 €

Posledný kus za túto cenu!

Zabráňte pádu z trampolíny pomocou ochrannej siete k trampolíne Duvlan 366 cm na 8 tyčí. Odolná voči UV žiareniu. Vyrobená z PE.