Beco Tray

Beco Tray

Hodnotenie: 5
23,30 €

Nekrytá toaleta pre mačky, vyrobená z prírodného plastu z vlákien bambusu a ryžových šupiek. Dostupná v piatich rôznych farbách

IMAC Mačací záchod s vysokým okrajom a lopatkou
18,39 €

Toaleta pre mačky disponuje zabudovanou lopatkou a boxom, ktorý slúži ako uzavreté miesto na exkrementy. Je opatrená protišmykovými nožičkami pre zaistenie stability. IMAC Mačací záchod s vysokým okrajom a lopatkou má odnímateľný lem pre jednoduché čistenie.

IMAC Krytý mačací záchod s uhlíkovým filtrom a lopatkou 50
23,49 €

Toaleta pre mačky disponuje filtrom s aktívnym uhlím, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy. Súčasťou je strešné okno, ktoré vytvára príjemnú klímu vo vnútri boxu. Bočné háky umožňujú odmontovať strechu a uľahčiť čistenie. IMAC Krytý mačací záchod s uhlíkovým filtrom a lopatkou, 50 je ideálny do každého bytu.

IMAC Stojanček na lopatku na stelivo, 17,5x11x28 cm
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaca súprava pre pravidelnú údržbu mačacieho záchodu. Stojanček má 2 funkcie, vo forme držiaku na lopatku a ako zberná nádoba. Lopatka má integrované sitko pre oddelenie drobných nečistôt. IMAC Stojan na lopatku na stelivo, 17,5 × 11 × 28 cm je vybavený aj háčikom na prepojenie so záchodmi Jerry a Felix.

Karlie Toaleta SIMONS pre mačky 50 × 39,5 × 37,5 cm
29,99 € 28,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojmu mačaciemu miláčikovi cool toaletu. Karlie toaleta SIMONS zaručene upúta pozornosť. Originálne obrázky vtipné mačk ** spolu s logom Simon 's Cat sú peknou dekoráciou a zároveň slúžia ako **toaleta pre vašu mačičku.

IMAC Rohový Mačací záchod s vysokým okrajom 51x51x15,5 cm
11,73 € 10,10 €

Mačací záchod s jednoduchým vzhľadom, ktorý sa pri svojich rozmeroch zmestí do väčšiny miestností vašej domácnosti. Plastová konštrukcia je charakteristická predovšetkým odolnosťou aj ľahkou údržbou. IMAC Rohový Mačací záchod s vysokým okrajom, 51×51×15,5 cm má odnímateľný horný lem, ktorý lepšie udržuje obsah v nádobe.

IMAC Mačací záchod z recyklovaného plastu, 50x40x14,5 cm
8,98 € 7,80 €

Mačací záchod s otvoreným riešením. Materiálové zloženie z recyklovaného plastu pomáha najmä pri čistení. Odnímateľný horný lem účinne udržuje obsah. IMAC Mačací záchod z recyklovaného plastu, 50 × 40 × 14,5 cm je jednoduchou, ale dôležitou pomôckou na udržiavanie mačacej hygieny u vás doma.

O´ lala Pets Skladací záchod 20 x 30 cm
14,70 €

Záchod pre mačky je vhodný na cestovanie a výstavy vďaka svojim kompaktným rozmerom. Po rozložení ho môžete naplniť akoukoľvek podstielkou. Je 100 % nepriepustný a odolný. O 'lala Pets Skladací záchod 20 × 30 cm je vyrobený zo špeciálnej textílie s PVC záterom.

Toalety a podložky pre mačky

Máte rozhodnuté, aký typ toalety pre mačky váš maznáčik ocenia?

Na Mall.sk vyberajte zo širokej ponuky mačacích toaliet, ktoré uspokoja vaše požiadavky a mačacie potreby! Nájdete tu overené značky chovateľských potrieb, ako sú TrixieTrixie, Argi, Curver, Feraplast alebo Simple Solution.

Zabezpečenie kvalitnej mačacie toalety a potrebného príslušenstva spríjemní a zjednoduší život nielen vašej mačke, ale aj vám.

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné toalety a podložky pre mačky.

^ Naspäť hore