La Mer Obnovujúce telové mlieko (Reparative Body Lotion) 200 ml
123 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko efektívna telové mlieko bolo vyvinuté tak, aby podporovalo prirodzenú obnovu kožných buniek a obnovilo tak mladistvú vitalitu pokožky celého tela. Bojuje proti starnutiu a podporuje prirodzenú bariéru vlhkosti. Doprajte vašu pokožke stratenú vitalitu a žiarivosť!.


Eisenberg Gél na celulitídu (Cryoform) 240 ml
70,90 €

60,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zpevňující gél proti celulitíde, ktorý pomôže vášmu telu vrátiť ideálne tvary. S týmto gélom dosiahnete viditeľné výsledky veľmi rýchlo.


Clarins Spevňujúce telové mlieko (Extra-Firming Body Lotion) 200 ml
47,40 €
46,20 €

Akcia

Vďaka intenzívnemu telovému mlieku Extra-Firming získate počas niekoľkých týždňov pevnejšia a mladistvejší pokožku. Jemná textúra obklopí celé vaše telo neodolateľnou sviežosťou a zloženie bohaté na regeneračné a spevňujúce rastlinné výťažky pokožke navráti pevnosť a pružnosť.


Dr. Hauschka Pestovacie kosmatcové telové mlieko ( Body Lotion) 200 ml
27,90 €

25,10 €

Akcia

Telové mlieko pre extrémne suchú, šupinatú a podráždenú pokožku a atopický ekzém. Zmierňuje pocit napätia a posilňuje u pokožky vlastnú odolnosť a prirodzenú funkciu bariéry. Iritovaná pokožka sa opäť upokojí a nadobudne svoju rovnováhu.


Tělo vé mlieko 1% Oslí mlieko (Lait d`anesse) 250 ml-20%
16,60 €

13,20 €

Akcia

Tělo vé mlieko s 1% organického oslieho mlieka pre zrelú a citlivú pokožku. Somárov mlieko je bohaté na vitamíny (A, B 1, B 2, B 6, D, C, E), minerálne látky a iné prospešné látky. Prirodzená obnova. Vhodný pre zrelú a citlivú pokožku.


Bi-Oil Tělo vý gél pre suchú pokožku (PurCellin Oil)
6,90 €
6,30 €

Akcia

Tělo vý gél predstavuje nový spôsob starostlivosti o suchú pokožku. Väčšina produktov na suchú kožu sú predovšetkým zložené z vody. Oproti tomu spoločnosť Bi-Oil založila svoje produkty na báze oleja. Gél je vhodný aj pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie.


Clarins Hydratačné telové mlieko ( Body - Smoothing Moisture Milk) 400 ml
22,40 €

19,10 €

Akcia

Hydratačné telové mlieko Clarins je určené pre všetky typy pokožky. Dodáva jej hĺbkovú hydratáciu a starostlivosť. Vďaka svojej jedinečnej textúre bude vaša pokožka jemná, pružná, hladká a vyživená. Doprajte svojmu telu jedinečný zážitok s hydratačným mliekom Clarins.


Hydratačné telové mlieko (Moisturising Body Milk)
5,20 €

Hydratačné telové mlieko obsahuje vysokú koncentráciu vitamínov, ktoré chránia pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a tiež spomaľujú proces starnutia. Ľahká, nemastná textúra mlieka zaisťuje, že na pokožke nezanecháva žiadny mastný film.