Saforelle Ultra savé menštruačné nohavičky (Veľkosť 44)

Saforelle Ultra savé menštruačné nohavičky (Veľkosť 44)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Menštruačné nohavičky Saforelle poskytujú v období menštruácie pocit bezpečia, pohodlia a spoľahlivosti. Sú dermatologicky testované, zdravotne nezávadné a tiež veľmi diskrétne – hrúbka je rovnaká ako u bežných nohavičiek, cca 3 mm. Svojou savosťou sa vyrovnajú 3 tampónom. Celý popis
42,60 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5 kusov

19.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
19.8.2022 - 22.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7111221

Popis

Menštruačné nohavičky Saforelle poskytujú v období menštruácie pocit bezpečia, pohodlia a spoľahlivosti. Sú dermatologicky testované, zdravotne nezávadné a tiež veľmi diskrétne – hrúbka je rovnaká ako u bežných nohavičiek, cca 3 mm. Svojou savosťou sa vyrovnajú 3 tampónom.

Prateľné nohavičky sa hodí nielen pre obdobie menštruácie. Poslúži aj ako poistka pri veľmi silnej menštruácii alebo ako poistka pred očakávaným cyklom. Tiež je ocenia ženy trpiace únikom moču. Svojou pohodlnosťou a funkčnosťou sú úžasnú voľbou pre športovkyne.

Životnosť menštruačných nohavičiek je až 100 pracích cyklov, čím šetrí životné prostredie aj vaše financie. Bavlna v zložení je organická, certifikovaná Oeko Tex.

Viacvrstvová textilná technológia zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu a pocitu vlhkosti.Zloženie:

Certifikovaná bio bavlna, ultra savá časť.

Ako používať:

Pred prvým použitím vyperte na 40 ° C. Nepoužívajte aviváž, nežehlite, předperte v studenej vode a potom vložte na prací cyklus do práčky.