Ria Ultra Normal Plus 3x10 ks + Bel Odličovacie tampóny 70 ks
5,40 €

Ultra tenké vložky s prídavkom pravého hodvábu a vitamínu E pre zvýšenie pocitu hebkosti a komfortu pri nosení. Drážky na povrchu spoľahlivo a rýchlo rozvádzajú tekutinu a umožňujú jej okamžité vstrebanie do savého jadra. Súčasťou balenia Bel Cosmetic odličovacie tampóny 70 ks.

Ria Slip Classic normál 4 x 25 ks
5,78 € 5,40 €

Výhodné balenie slipových vložiek. Ria Slip Classic normál sú vložky s jemnou obláčikovou razbou, ktorá chráni bielizeň pri každodennom používaní. Vysoký komfort a pohodlie zaisťuje jemný povrch netkanej textílie. Slipová vložka drží svoj tvar celý deň.

Ria Slip Classic deo 4 x 25 ks
5,78 € 5 €

Výhodné balenie slipových vložiek. Ria Slip Classic deo sú vložky s jemnou obláčikovou razbou, ktorá chráni bielizeň pri každodennom používaní. Vysoký komfort a pohodlie zaisťuje jemný povrch netkanej textílie. Slipová vložka drží svoj tvar celý deň.

Ria Slip Classic light 4 x 25 ks-32%
5,78 € 3,90 €

Akcia

Výhodné balenie slipových vložiek. Ria Slip Classic deo sú vložky s jemnou obláčikovou razbou, ktorá chráni bielizeň pri každodennom používaní. Vysoký komfort a pohodlie zaisťuje jemný povrch netkanej textílie. Slipová vložka drží svoj tvar celý deň.

Always Ultra Night Dámske Hygienické vložky 28 ks
7,39 € 5,80 €

Hygienické vložky Always Ultra Night boli vytvorené špeciálne pre použitie v noci a zaisťujú ešte väčšiu ochranu pred pretečením, nech už sa v noci v posteli hýbete a otáčate akokoľvek. Super absorpčné jadro uzamyká tekutinu vnútri vložky a zabraňuje pretečeniu po stranách. Balenie obsahuje 28 ks.

Always Ultra Super Quatro Dámske Hygienické vložky 32 ks
7,39 € 5,80 €

Hygienické vložky Always Ultra Super Quatro majú ochranné kontúry a gél uzamykajúci tekutinu, ktorý vtiahne tekutinu dovnútra vložky a zabráni pretečeniu. Hoci sú vložky len 3 mm tenké, zaisťujú skvelý pocit pohodlia a ochranu pri menštruácii. Balenie obsahuje 32 ks.

Always Extra Protect Large Intimky 68 ks
4,65 € 4 €

Zostaňte celý deň svieže s intímkami Always Extra Protect Large. Vďaka technológii neutralizácii zápachu a absorpčnej zóne vám intímky Always Extra Protect Large ponúkajú predĺženú dĺžku pre ešte lepšiu ochranu a sviežosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Always Ultra Normal Quattro Dámske Hygienické vložky 40 ks
7,39 € 5,80 €

Hygienické vložky Always Ultra majú ochrannej kontúry SecureGuard a gél uzamykajúci tekutinu, ktorý vtiahne tekutinu dovnútra vložky a zabráni pretečeniu. Hoci sú vložky Always Ultra len 3 mm tenké, zaisťujú skvelý pocit pohodlia a ochranu pri menštruácii. Balenie obsahuje 40 ks.

Kotex Normal 128 ks

Kotex Normal 128 ks

Hodnotenie: 5
14,39 € 12,40 €

Kotex Normal sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre normálne krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 8 × 16 ks tampónov.

Bella Herbs Verbena Slipové vložky 240 ks
7,70 €

Bella Herbs Verbenaaromatizované priedušné dámske slipové vložky, obohatené o výťažok z verbeny (železníka lekárskeho) a so zvýšenou savosťou.

Gentle Day® menštruačný kalíšok
35 €

Menštruačný kalíšok je pohodlnou alternatívou k tampónom a vložkám. Jeho úlohou je zachytávať menštruačnú tekutinu a jeho použitie je podobné tampónom.

Always Ultra Sensitive Normal Dámske Hygienické vložky 40 ks
7,39 € 5,80 €

Hygienické vložky Always Ultra Sensitive majú ochranné kontúry a gél uzamykajúci tekutinu, ktorý vtiahne tekutinu dovnútra vložky a zabráni pretečeniu. Hoci sú vložky Always Ultra len 3 mm tenké, zaisťujú skvelý pocit pohodlia a ochranu pri menštruácii. Balenie obsahuje 40 ks.

Always Fresh & Protect Normal Intímky 80 ks
4,65 € 4 €

Zostaňte celý deň svieže s intímkami Always Extra Protect Large. Vďaka technológii neutralizácii zápachu a absorpčnej zóne vám intímky Always Extra Protect Large ponúkajú predĺženú dĺžku pre ešte lepšiu ochranu a sviežosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Discreet Waterlily Priedušné intímky 100 ks
5,87 € 4 €

Nádherná vôňa intímiek Discreet Multiform Waterlily vám dodá príjemný pocit sviežosti a pomôže vám cítiť sa krásna bez ohľadu na váš štýl! Tieto intímky umožňujú pokožke v intímnych partiách prirodzene dýchať a zaisťujú tak až 12 hodín sviežosti a pohodlia.

Discreet Intímky bez vône 100 ks
5,87 € 4 €

Zostaňte s neparfumovanými intímkami Discreet Normal svieža a krásna, či už je váš štýl akýkoľvek! Tieto intímky umožňujú pokožke v intímnych partiách prirodzene dýchať a zaisťujú tak až 12 hodín sviežosti a pohodlia. Sú tak tenké a flexibilné, že ich ani nepocítite.

Yuuki Menstruační kalíšek Line velký-20%
19,38 € 15,40 €

Akcia

Menstruační kalíšek Line velký z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách duhy značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.

Kotex Super 128 ks

Kotex Super 128 ks

Hodnotenie: 5
14,39 € 12,40 €

Kotex Super sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre stredne silné až silné krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 8 × 16 ks tampónov.

Yuuki Menstruační kalíšek Soft malý
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Menstruační kalíšek Soft malý z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek značky Yuuki vám zajistí naprostý komfort během menstruace.

Gentle Day® aniónové denné vložky
3,65 €

Často mávate silnú a bolestivú menštruáciu? Trápi vás citlivosť, alergia alebo sa bojíte pretečenia či zápachu? Nemáte dostatočný pocit istoty a pohodlia? Obmedzuje vás to?

Bella Perfecta Ultra Blue Hygienické vložky 60 ks
5,90 € 5,80 €

Bella Perfecta Ultra Blue jsou ultratenké (2 mm) hygienické vložky, neviditelné dokonce i při nošení velmi přiléhavého oblečení. Prodyšná fólie, široká boční křidélka a absorpční jádro dohromady zajišťují ochranu pokožky i prádla.

Gentle Day® aniónové nočné vložky
3,65 €

Chcete mať pokojný a neprerušovaný spánok počas vašej menštruácie, bez toho, aby ste sa museli báť pretečenia? Bez toho, aby ste v noci museli ísť na toaletu kontrolovať, či je všetko v poriadku?

Kotex Maxi Night 3 x 10 ks
7,46 € 5,80 €

Kotex na noc – špeciálne navrhnuté vložky pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálne absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú. Savosť 3 kvapky.

Kotex Tampóny Mini 3x 16 ks
5,47 € 4,60 €

Kotex Mini sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre ľahké krvácanie. Diskrétna veľkosť a jednoduché rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Yuuki Menstruační kalíšek Classic malý
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Menstruační kalíšek Classic malý z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek značky Yuuki vám zajistí naprostý komfort během menstruace.

Gentle Day® tampóny Super Plus
4,32 €

Gentle Day tampóny nie sú chemicky ošetrované a sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny, teda ich používaním sa nevystavujete škodlivým chemikáliám, predchádzate nepríjemnému podráždeniu a alergiám. Okrem toho zamedzujú vzniku nepríjemných pachov. Tampóny vám udržia optimálnu vlhkosť a pH.

Kotex Tampóny Ultra Sorb Normal 3x 16 ks
5,86 € 4,60 €

Tampóny Kotex Ultrasorb majú špeciálne navrhnuté modré absorpčné jadro, vyrobené z vysoko absorpčných vlákien, ktoré zabránia pretečeniu. Hladký hodvábny povrch a zaoblenú špičku pre ľahšie zavádzanie. Unikátny „Twist & open“ systém pre ľahké rozbaľovanie. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Kotex Tampóny Ultra Sorb Mini 3x 16 ks
5,86 € 4,60 €

Tampóny Kotex Ultrasorb majú špeciálne navrhnuté modré absorpčné jadro, vyrobené z vysoko absorpčných vlákien, ktoré zabráni pretečeniu. Hladký hodvábny povrch a zaoblenú špičku pre ľahšie zavádzanie. Unikátny „Twist & open“ systém pre ľahké rozbaľovanie. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Kotex Mini 128 ks

Kotex Mini 128 ks

Hodnotenie: 5
14,39 € 12,40 €

Kotex Mini sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre ľahké krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 8 × 16 ks tampónov.

Yuuki Menstruační kalíšek Jolly velký-20%
19,38 € 15,40 €

Akcia

Menstruační kalíšek Jolly velký z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.

Yuuki Menstruační kalíšek Soft velký
11,60 €

Menstruační kalíšek Soft velký z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek značky Yuuki vám zajistí naprostý komfort během menstruace.

Yuuki Menstruační kalíšek Jolly malý-20%
19,38 € 15,40 €

Akcia

Menstruační kalíšek Jolly malý z lékařského silikonu je moderní dámskou hygienickou pomůckou. Kalíšek ve veselých barvách značky Yuuki vám zajistí naprosté pohodlí během menstruace.

Bella Perfecta Ultra Maxi Blue Hygienické vložky 64 ks
7,30 €

Ultratenké dámske hygienické vložky Bella Perfecta Ultra Maxi Blueneviditeľné aj pri nosení veľmi tesného oblečenia. Priedušná fólia, široká bočné krídelká a absorpčné jadro dohromady zaisťujú ochranu pokožky aj bielizne.

Gentle Day® aniónové intímky
4,50 €

Až 75 % žien sa minimálne raz počas života stretne s vaginálnou mykózou a až polovica z nich trpí opakovanými infekciami. Zmiernenie nepríjemných príznakov tohto ochorenia, ako je svrbenie, zápach či pálenie pri močení možno odstrániť pravidelným používaním aniónových intímiek Gentle Day.

Kotex Ultra Night 24 ks (2 x DUO Pack 12 ks)
4,60 €

Ultratenké menštruačné vložky s rýchlo absorbujúcim jadrom i povrchom sú špeciálne navrhnuté proti pretečeniu. Vložky Kotex Ultra Night poskytujú istotu a maximálny komfort.

Kotex Tampóny Ultra Sorb Super 3x 16 ks
5,86 € 4,60 €

Tampóny Kotex Ultrasorb majú špeciálne navrhnuté modré absorpčné jadro vyrobené z vysoko absorpčných vlákien, ktoré zabránia pretečeniu. Hladký hodvábny povrch a zaoblená špička pre ľahšie zavádzanie. Unikátny „Twist & open“ systém pre ľahké rozbaľovanie. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Ria Ultra Night 11 x 70 + Bel odličovacie tampóny 70 ks
5,78 € 5,40 €

Výhodné balenie vložiek Ria Ultra Normal v sete s odličovacími tampónmi Bel. Ultra tenké vložky Ultra Normal sú príjemné na nosenie vďaka prídavku hodvábu a obohatenie o vitamín E, ktorý navyše bráni v podráždení pokožky.

Tampax Compak Pearl Super 18 ks
5,04 € 3,90 €

Tampax Compak Pearl sú najlepšie tampóny značky Tampax pre komfortnú a diskrétnu ochranu. Majú kompaktný a diskrétny hladký plastový aplikátor a zaguľatenú špičku pre pohodlné zavedenie. Tampóny majú technológiu FormFit, vďaka ktorej sa šetrne rozpínajú, aby sa prispôsobili jedinečnému tvaru vášho tela.

Kotex Tampóny Normal 3x 16 ks
5,47 € 4,60 €

Kotex Normal sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre normálne krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Kotex Tampóny Super 3x 16 ks
5,47 € 4,60 €

Kotex Super sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre stredne silné až silné krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Gentle Day® aniónové absorpčné intímky
4,50 €

Vedeli ste, že až 75 % žien aspoň raz za život postihne vaginálna mykóza a 50 % z nich túto chorobu máva opakovane? Áno, pravidelným používaním aniónových intímiek Gentle Day je možné dosiahnuť zmiernenie nepríjemných príznakov v podobe svrbenia, zápachu prípadne pálenia pri močení.

Kotex Slip 60 ks SuperSlim (3 x SuperSlim 20 ks)-17%
4,25 € 3,50 €

Akcia

Supertenké slipové vložky sú vhodné pre akúkoľvek spodnú bielizeň. Vložky Kotex Slip 60 ks SuperSlim sú príjemné na nosenie vďaka bavlnenému vysoko savému povrchu.

Ria Ultra Normal Plus Waterlily 3x 10 + Bel odličovacie tampóny 70 ks-18%
5,78 € 4,70 €

Akcia

Výhodné balenie vložiek Ria Ultra Normal Plus s vôňou lekna v sete s odličovacími tampónmi Bel. Ultra tenké vložky s krídelkami Ultra Normal Plus sú príjemné na nosenie vďaka ** prídavku hodvábu** a obohatenie o vitamín E, ktorý navyše bráni v podráždení pokožky.

Ria Ultra Super Plus 3 x 9 + Bel odličovacie tampóny 70 ks
5,78 € 5,40 €

Výhodné balenie vložiek Ria Ultra Super Plus v sete s odličovacími tampónmi Bel. Ultra tenké vložky so zväčšenou absorpčnou plochou Ultra Super Plus sú príjemné na nosenie vďaka prídavku hodvábu a obohatenie o vitamín E, ktorý navyše bráni v podráždení pokožky.

Gentle Day® tampóny Super
4,60 €

Gentle Day tampóny nie sú chemicky ošetrované a sú vyrobené zo 100 % organickej bavlny, teda ich používaním sa nevystavujete škodlivým chemikáliám, predchádzate nepríjemnému podráždeniu a alergiám. Okrem toho zamedzujú vzniku nepríjemných pachov. Tampóny vám udržia optimálnu vlhkosť a pH.

Kotex Slip 60 ks SuperSlim DEO (3 x SuperSlim 20 ks)-17%
4,25 € 3,50 €

Akcia

Supertenké slipové vložky sú vhodné pre akúkoľvek spodnú bielizeň. Vložky Kotex Slip 60 ks SuperSlim DEO, ktoré neutralizujú zápach, sú príjemné na nosenie vďaka bavlnenému vysoko savému povrchu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: