Ria Slip Classic deo 4 x 25 ks
6 € 0,06 €/ks

Výpredaj

Výhodné balenie slipových vložiek. Ria Slip Classic deo sú vložky s jemnou obláčikovou razbou, ktorá chráni bielizeň pri každodennom používaní. Vysoký komfort a pohodlie zaisťuje jemný povrch netkanej textílie. Slipová vložka drží svoj tvar celý deň.

Ria Ultra Night 3 x 8 + Bel odličovacie tampóny 70 ks
5,78 € 4,90 € 0,20 €/ks

Výpredaj

Výhodné balenie vložiek Ria Ultra Night v sete s odličovacími tampónmi Bel. Ultra tenké vložky Ultra Night ideálne pri extra silnú menštruáciu a cez noc sú príjemné na nosenie vďaka prídavku hodvábu a obohatenie o vitamín E, ktorý navyše bráni v podráždení pokožky .

Ria Ultra Normal Plus Waterlily 3x 10 + Bel odličovacie tampóny 70 ks
5,78 € 5,30 € 0,18 €/ks

Výpredaj

Výhodné balenie vložiek Ria Ultra Normal Plus s vôňou lekna v sete s odličovacími tampónmi Bel. Ultra tenké vložky s krídelkami Ultra Normal Plus sú príjemné na nosenie vďaka ** prídavku hodvábu** a obohatenie o vitamín E, ktorý navyše bráni v podráždení pokožky.

Petit Lulu látková vložka Slip (Slim)
7,90 € 5,90 €

Látková vložka Slip (Slim) od značky Petit Lulu je extra hebká a priedušná. Vložka je vhodná na denné použitie. Výhodou tejto vložky je jej štíhlosť poskytujúca žene väčší komfort pri nosení.

Always Ultra Super Quatro Dámske Hygienické vložky 32 ks
7,39 € 6,40 € 0,20 €/ks

Hygienické vložky Always Ultra Super Quatro majú ochranné kontúry a gél uzamykajúci tekutinu, ktorý vtiahne tekutinu dovnútra vložky a zabráni pretečeniu. Hoci sú vložky len 3 mm tenké, zaisťujú skvelý pocit pohodlia a ochranu pri menštruácii. Balenie obsahuje 32 ks.

Always Ultra Night Dámske Hygienické vložky 28 ks
7,39 € 6,40 € 0,23 €/ks

Hygienické vložky Always Ultra Night boli vytvorené špeciálne pre použitie v noci a zaisťujú ešte väčšiu ochranu pred pretečením, nech už sa v noci v posteli hýbete a otáčate akokoľvek. Super absorpčné jadro uzamyká tekutinu vnútri vložky a zabraňuje pretečeniu po stranách. Balenie obsahuje 28 ks.

Always Ultra Secure Night Hygienické vložky 20 ks
6 € 5,30 € 0,27 €/ks

Užite si až 100% ochranu počas noci s Ultra Secure Night hygienickými vložkami 20 ks od výrobcu Always. S technológiou InstantDry, ktorá tekutinu absorbuje, uzamkne vnútri a zároveň neutralizuje zápachy. Navyše sú doplnené absorpčnými okrajmi a krídelkami, ktoré chránia proti pretečeniu.

Bamboolik Látkové menštruačné vložky Biobavlna sada 3ks
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Látkové menštruačné vložky sú neuveriteľné príjemné. Konvenčné vložky sú vyrobené z umelých materiálov; proti tým ide do boja bio bavlna. Tá má navyše certifikáciu GOTS, ktorá predstavuje najvyššiu métu pre spracovateľov bavlny – a to ako z hľadiska ekologického, tak etického (viac sa o certifikáciu GOTS dočítate nižšie). Vďaka použitým materiálom sú látkové vložky oveľa priedušnejšie ako jednorazové. Môžu teda doslova zmeniť život ženám, ktoré trpia na gynekologickými zápalmi a podobné nepríjemnosti.

Kotex Tampóny Super 3x 16 ks
5,47 € 4,50 € 0,09 €/ks

Kotex Super sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre stredne silné až silné krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Discreet Intímky bez vône 100 ks
5,87 € 4,50 € 0,05 €/ks

Zostaňte s neparfumovanými intímkami Discreet Normal svieža a krásna, či už je váš štýl akýkoľvek! Tieto intímky umožňujú pokožke v intímnych partiách prirodzene dýchať a zaisťujú tak až 12 hodín sviežosti a pohodlia. Sú tak tenké a flexibilné, že ich ani nepocítite.

Kotex Tampóny Normal 3x 16 ks
5,47 € 4,50 € 0,09 €/ks

Kotex Normal sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre normálne krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Always Extra Protect Large Intimky 68 ks
4,65 € 4,50 € 0,07 €/ks

Zostaňte celý deň svieže s intímkami Always Extra Protect Large. Vďaka technológii neutralizácii zápachu a absorpčnej zóne vám intímky Always Extra Protect Large ponúkajú predĺženú dĺžku pre ešte lepšiu ochranu a sviežosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Discreet Waterlily Priedušné intímky 100 ks
5,87 € 4,50 € 0,05 €/ks

Nádherná vôňa intímiek Discreet Multiform Waterlily vám dodá príjemný pocit sviežosti a pomôže vám cítiť sa krásna bez ohľadu na váš štýl! Tieto intímky umožňujú pokožke v intímnych partiách prirodzene dýchať a zaisťujú tak až 12 hodín sviežosti a pohodlia.

Kotex Maxi Night 3 x 10 ks

Kotex Maxi Night 3 x 10 ks

Hodnotenie: 4,1
7,46 € 6 € 0,20 €/ks

Kotex na noc – špeciálne navrhnuté vložky pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálne absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú. Savosť 3 kvapky.

Always Ultra Normal Quattro Dámske Hygienické vložky 40 ks-28%
7,39 € 5,30 € 0,13 €/ks

Výpredaj

Hygienické vložky Always Ultra majú ochrannej kontúry SecureGuard a gél uzamykajúci tekutinu, ktorý vtiahne tekutinu dovnútra vložky a zabráni pretečeniu. Hoci sú vložky Always Ultra len 3 mm tenké, zaisťujú skvelý pocit pohodlia a ochranu pri menštruácii. Balenie obsahuje 40 ks.

Scholl Gél Active Gélové vložky do topánok Work pánske 1 pár
16,60 € 10,80 €

Špeciálna technológia GelAcive pomáha tlmiť nárazy vznikajúce pri chôdzi a znižuje nadmerný tlak, ktorému sú chodidlá vystavená počas dňa. Sú vhodné predovšetkým pre tvrdé povrchy. Stála tlmiaca vrstva zaisťuje celodenné pohodlie. Otvory a vrchná látková vrstva pomáhajú udržiavať chodidlá suchá.

Always Ultra Sensitive Normal Dámske Hygienické vložky 40 ks-28%
7,39 € 5,30 € 0,13 €/ks

Výpredaj

Hygienické vložky Always Ultra Sensitive majú ochranné kontúry a gél uzamykajúci tekutinu, ktorý vtiahne tekutinu dovnútra vložky a zabráni pretečeniu. Hoci sú vložky Always Ultra len 3 mm tenké, zaisťujú skvelý pocit pohodlia a ochranu pri menštruácii. Balenie obsahuje 40 ks.

Kotex Super 128 ks

Kotex Super 128 ks

Hodnotenie: 5
14,39 € 13,20 € 0,10 €/ks

Kotex Super sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre stredne silné až silné krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 8 × 16 ks tampónov.

Snuggs Menštruačné nohavičky SNUGGS - pre slabú a stredné menštruáciu
29,30 €

Menštruačné nohavičky SNUGGS – pre slabú a stredné menštruáciu. Elegantný klasický strih v čiernej farbe s hladkým povrchom a stredne vysokým pásom. Pohodlné a priedušné, pre úplné pohodlie. Špeciálne vyvinutý materiál, ktorý neprepustí ani kvapku. Môžete sa na neho spoľahnúť.

Always Fresh & Protect Normal Intímky 80 ks-26%
4,65 € 3,40 € 0,04 €/ks

Výpredaj

Zostaňte celý deň svieže s intímkami Always Extra Protect Large. Vďaka technológii neutralizácii zápachu a absorpčnej zóne vám intímky Always Extra Protect Large ponúkajú predĺženú dĺžku pre ešte lepšiu ochranu a sviežosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Tampax Menštruačný Kalíšok Multipack Normal Flow + Heavy Flow 2ks
34,40 € 30,70 € 15,35 €/ks

Sada dvoch kusov menštruačného kalíška zo 100% lekárskeho silikónu. Tampax Menštruačný Kalíšok Multipack Normal Flow + Heavy Flow 2ks bol navrhnutý v spolupráci s gynekologičkou a jeho tvar je inšpirovaný telom, aby zostal na mieste a znižoval tlak na močový mechúr. Súčasťou balenia je púzdro pre praktické a hygienické uloženie kalíška.

Kotex Normal 128 ks

Kotex Normal 128 ks

Hodnotenie: 4,9
14,39 € 11 € 0,09 €/ks

Kotex Normal sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre normálne krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 8 × 16 ks tampónov.

Scholl Gél Active Gélové vložky do topánok Sport pánske 1 pár
16,60 € 10,50 €

Gélové vložky do topánok Scholl Sport určené mužom so špeciálnou technológiou GelActiv ktorá účinne tlmí nárazy v oblasti piat, kolien a členkov a pomáha znižovať tlak vyvíjaný na chodidlá vznikajúce pri behu alebo športovaní.

Bella Herbs Tilia Slipové vložky 240 ks
9,40 € 0,04 €/ks

Bella Herbs Tiliaaromatizované priedušné dámske slipové vložky, obohatené o výťažok z lipového kvetu a so zvýšenou savosťou.

Bella Perfecta Ultra Green Hygienické vložky 60 ks
7,20 € 0,12 €/ks

Bella Perfecta Ultra Greenultratenké (2 mm) hygienické vložky, neviditeľné dokonca aj pri nosení veľmi priliehavého oblečenia. Priedušná fólia, špeciálna sieťka nasávajúca vlhkosť a absorpčné jadro dohromady zaisťujú ochranu pokožky aj bielizne.

Kotex Slip 60 ks Normal (3 x Normal 20 ks)
4,25 € 3,80 € 0,06 €/ks

Výpredaj

Slipové vložky sú vhodné pre akúkoľvek spodnú bielizeň. Vložky Kotex Slip 60 ks Normal sú príjemné na nosenie vďaka bavlnenému vysoko savému povrchu.

Kotex Tampóny Mini 3x 16 ks
5,47 € 4,50 € 0,09 €/ks

Kotex Mini sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre ľahké krvácanie. Diskrétna veľkosť a jednoduché rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 3 × 16 ks tampónov.

Tampax Compaq Pearl super 16ct
4,10 €

Tampón Tampax Compaq Pearl super 16ct s technológiou MotionFit sa šetrne prispôsobuje jedinečnému tvaru tela. Tampóny sa ľahko zavádza vďaka kompaktnému aplikátoruprotišmykovou úpravou zavádzacích trubičiek a zaoblenou špičkou.

Scholl Gél Active Gélové vložky do topánok Everyday dámske 1 pár
16,60 € 10,80 €

Gélové vložky do topánok Everyday pre ženy ktoré sú vhodné pre bežné denné nosenie a aktivity. Špeciálna technológia GelActiv tlmí nárazy vznikajúce pri chôdzi a znižuje nadmerný tlak na chodidlá. Vložky tvoria dve gélové vrstvy.

Tampax Menštruačný Kalíšok Heavy Flow 1ks
25,30 € 19,70 €

Menštruačný kalíšok zo 100% lekárskeho silikónu. Tampax Menštruačný Kalíšok Heavy Flow 1ks bol navrhnutý v spolupráci s gynekologičkou a jeho tvar je inšpirovaný telom, aby zostal na mieste a znižoval tlak na močový mechúr. Súčasťou balenia je púzdro pre praktické a hygienické uloženie kalíška.

Bella Perfecta Ultra Rose Hygienické vložky 60 ks
6,10 € 0,10 €/ks

Výpredaj

Ultratenké dámske hygienické vložky Bella Perfecta Ultra Roseneviditeľné aj pri nosení veľmi priliehavého oblečenia. Priedušná fólia, široké bočné krídelká v kombinácii so stabilným lepiacim pásikom a absorpčné jadro dohromady zaisťujú ochranu pokožky aj bielizne.

Petit Lulu látková vložka Standart (Slim) Ježkovia na jeseň
9,90 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Látková vložka Standart (Slim) od značky Petit Lulu je extra hebká a priedušná. Je vhodné pre denné použitie. Výhodou tejto vložky je jej štíhlosť poskytujúca žene väčší komfort pri nosení.

Petit Lulu látková vložka Ultra (Slim) Labyrint
10,90 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Látková vložka Ultra (Slim) od značky Petit Lulu je extra hebká a priedušná. Vložka je vhodná na denné aj nočné použitie. Výhodou tejto vložky je jej štíhlosť poskytujúca žene väčší komfort pri nosení.

Bella Herbs Verbena Slipové vložky 240 ks
9,40 € 0,04 €/ks

Bella Herbs Verbenaaromatizované priedušné dámske slipové vložky, obohatené o výťažok z verbeny (železníka lekárskeho) a so zvýšenou savosťou.

Kotex Ultra Normal 32 ks (2 x DUO Pack 16 ks)
4,26 € 3,80 € 0,12 €/ks

Výpredaj

Ultratenké menštruačné vložky s rýchlo absorbujúcim jadrom i povrchom sú špeciálne navrhnuté proti pretečeniu. Vložky Kotex Ultra Normal poskytujú istotu a maximálny komfort.

Bella Perfecta Ultra Blue Hygienické vložky 60 ks
7,20 € 0,12 €/ks

Bella Perfecta Ultra Blueultratenké (2 mm) hygienické vložky, neviditeľné dokonca aj pri nosení veľmi priliehavého oblečenia. Priedušná fólia, široé bočné krídelká a absorpčné jadro dohromady zaisťujú ochranu pokožky aj bielizne.

Petit Lulu látková vložka Standart (Slim) Labyrint
9,90 € 6,90 €

Látková vložka Standart (Slim) od značky Petit Lulu je extra hebká a priedušná. Je vhodné pre denné použitie. Výhodou tejto vložky je jej štíhlosť poskytujúca žene väčší komfort pri nosení.

Kotex Ultra Night 24 ks (2 x DUO Pack 12 ks)
4,26 € 3,80 € 0,16 €/ks

Výpredaj

Ultratenké menštruačné vložky s rýchlo absorbujúcim jadrom i povrchom sú špeciálne navrhnuté proti pretečeniu. Vložky Kotex Ultra Night poskytujú istotu a maximálny komfort.

Kotex Mini 128 ks

Kotex Mini 128 ks

Hodnotenie: 5
14,39 € 12,10 € 0,09 €/ks

Kotex Mini sú dámske hygienické menštruačné tampóny určené pre ľahké krvácanie. Diskrétna veľkosť a ľahké rozbalenie vďaka Kotex systému – otoč a otvor. V balení 8 × 16 ks tampónov.

Discreet Multiform Spring Breeze Intímky 100 ks
5,40 € 4,50 € 0,05 €/ks

Intímne vložky Discreet Multiform Spring Breeze dodajú pocit ľahkosti a sviežosti po celý deň. Tieto parfumované intímky umožňujú pokožke prirodzene dýchať a pohodlie zaisťujú až po 12 hodín. Sú tenké, flexibilné a prispôsobia sa každému strihu nohavičiek.

Bamboolik Látkové slipové vložky Biobavlna sada 3ks
9,69 € 9,40 €

Látkové slipové vložky ako alternatíva k jednorázovým dámskym vložkám. Sú neuveriteľné príjemné. Konvenčné vložky sú vyrobené z umelých materiálov; bavlna je úplne iná liga. Naviac je v bio kvalite a s certifikáciou GOTS, ktorá je zárukou vysokej kvality a vysokej etiky pri spracovaní bavlny.

Scholl Gél Active Gélové vložky do topánok Sport dámske 1 pár
16,60 € 12 €

Gélové vložky do topánok Scholl Sport určené ženám so špeciálnou technológiou GelActiv ktorá účinne tlmí nárazy v oblasti piat, kolien a členkov a pomáha znižovať tlak vyvíjaný na chodidlá vznikajúce pri behu alebo športovaní.

Caltha Intimní mýdlo Heřmánek a Měsíček 200 ml
7,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemný mycí gel na intimní partie s heřmánkem, měsíčkem a kyselinou mléčnou přináší pocit čistoty a svěžesti. Pečuje o citlivé ženské partie i při potížích. Šetrně zvolená kombinace rostlinných výtažků zklidňuje, regeneruje a zvláčňuje pokožku a zároveň pečuje o citlivé ženské partie i při potížích…

Kotex Ultra Super 24 ks (2 x DUO Pack 12 ks)
4,25 € 3,80 € 0,16 €/ks

Výpredaj

Ultratenké menštruačné vložky s rýchlo absorbujúcim jadrom i povrchom sú špeciálne navrhnuté proti pretečeniu. Vložky Kotex Ultra Super poskytujú istotu a maximálny komfort.

Naturella Green Tea Magic Ultra normal hygienické vložky s jemnou vôňou
1,86 €

popis Vložky Naturella s vôňou harmančeka vám v čase menštruácie zaistí ideálnu kombináciu ochrany a starostlivosti o pokožku! Iste vás tiež poteší osviežujúci a prírodou inšpirovaná vône zeleného čaju. Naturella ponúka unikátne vložky s upokojujúcimi vlastnosťami krému…