Bamboolik Látkové menštruačné vložky Biobavlna sada 3ks

Bamboolik Látkové menštruačné vložky Biobavlna sada 3ks

Látkové menštruačné vložky sú neuveriteľné príjemné. Konvenčné vložky sú vyrobené z umelých materiálov; proti tým ide do boja bio bavlna. Tá má navyše certifikáciu GOTS, ktorá predstavuje najvyššiu métu pre spracovateľov bavlny – a to ako z hľadiska ekologického, tak etického (viac sa o certifikáciu GOTS dočítate nižšie). Vďaka použitým materiálom sú látkové vložky oveľa priedušnejšie ako jednorazové. Môžu teda doslova zmeniť život ženám, ktoré trpia na gynekologickými zápalmi a podobné nepríjemnosti. Celý popis
14,50 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5 kusov

7.7.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
7.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1332856

Popis


Kľúčové vlastnosti

Jedna priemerná žena vyprodukuje za svoj plodný život cca 150 kg ťažko rozložiteľného odpadu v podobe jednorazových menštruačných pomôcok. Chcete s tým niečo robiť? Tu je príležitosť! Aké sú výhody látkových vložiek?

  • Sú neuveriteľné príjemné. Konvenčné vložky sú vyrobené z umelých materiálov; proti tým ide do boja bio bavlna. Tá má navyše certifikáciu GOTS, ktorá predstavuje najvyššiu métu pre spracovateľov bavlny – a to ako z hľadiska ekologického, tak etického (viac sa o certifikáciu GOTS dočítate nižšie).
  • Vďaka použitým materiálom sú látkové vložky oveľa priedušnejšie ako jednorazové. Môžu teda doslova zmeniť život ženám, ktoré trpia na gynekologickými zápalmi a podobné nepríjemnosti.
  • tenučké, napriek tomu super savé.
  • Vložky Bamboolik majú skvele padnúci strih. Nie sú strihané z jedného kusu aj s krídelkami, ako väčšina látkových vložiek, ktoré nájdete na trhu. Krídelká sú na nich našité a sú oddelené lemovkou, čo znamená, že po nich nič nesteká. A vložky sa nikam neposúvajú, držia presne tam, kde majú.

Kedy dennú vložku používať?

  • Látková vložka je úplne plnohodnotná menštruačné pomôcka. Len na noc budete možno potrebovať niečo viac savé a na koniec menštruácie by vám mohla stačiť len slipová vložka.
  • Perfektné pre obdobie šestonedelia, v jeho neskoršej časti.
  • Sú výborné aj ako poistka pri ľahkej inkontinencii.

Čo je certifikácia GOTS? Ide o najprísnejšiu medzinárodnú biotextilnú certifikáciu. GOTS certifikát vám zaručí, že výroba bavlny aj konečného výrobku je ekologicky čistá a úplne v poriadku. GOTS má podrobne spracované aj požiadavky na bezpečné a ľudsky dôstojné pracovné podmienky. Rozmery: 23,5×8,5 cm Materiálové zloženie: Savé vrstvy: 100% biobavlna Spodná vrstva: 100% polyester s PU lamináciou Krídelká: 100% polyester

Obsah balenia

3× kus