Spokey Column II steper s madly a twistrem-39%
147,73 € 90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Column II steper s madlami a twisterom umožňuje simultánny tréning všetkých svalových skupín. Súčasťou je sada vynilových činiek (2× 1,5 kg a 2 × 1 kg). Vďaka svojim rozmerom je skladný a nenáročný na premiestňovanie.

HMS S 3033

HMS S 3033

Hodnotenie: 4,5
60 € 54,80 €
+ doprava zadarmo

HMS S 3033 je solídny stepper, ktorý vám pomôže získať elegantný, štíhly a pevný zadok. Výhodou je možnosť nastavenia stupňa obtiažnosti. Pohodlné cvičenia poskytujú široké nekĺzavé nášľapy.

Master Mini stepper-24%
57,90 € 43,50 €

Akcia

Mini stepper MASTER s hydraulickými tlmičmi a nastaviteľnou úrovňou záťaže.

DUVLAN Stepper Skip
229 € 149 €

Splátky bez navýšenia

Pevná oceľová konštrukcia a hydraulické tlmiče sú zárukou kvality steppera Duvlan Skip. Stepper disponuje až 12 stupňami záťaže a je vhodný do 120 kg.

DUVLAN Mini stepper Tapie
70 € 43 €

Efektívne precvičenie zadku, stehien či brušného svalstva Vám zaručí Mini stepper Tapie. Pohodlnosť zabezpečia široké a nastaviteľné protišmykové nášľapy.

DUVLAN Twist stepper Dancy
85 € 55 €

Twist stepper Duvlan Dancy s nastaviteľnými protišmykovými nášľapmi je vhodný pri formovaní Vašich problematických partií ako je brucho, stehná či zadok.   

DUVLAN Twist stepper Swingo s držadlom
85 € 70 €

Efektívne precvičenie a spevnenie zadku, stehien či lýtok Vám zaručí Twist stepper DUVLAN Swingo s držadlom. Pohodlnosť zabezpečia široké a nastaviteľné protišmykové nášľapy. Súčasťou je počítač s LCD displejom.

Master Power stepper-15%
178,50 € 151,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Power stepper MASTER je ideálnou cvičebný pomôckou pre posilňovanie a tvarovanie vnútorných a vonkajších častí stehien.

DUVLAN Viacúčelový stepper Eddie 3v1
90 € 69 €

K precvičeniu viacerých častí tela Vám bude nápomocný práve viacúčelový stepper Duvlan Eddie 3v1. Eddie je jedinečnou kombináciou steppera s držadlom, rotany a vinylových činiek. Súčasťou je počítač s LCD displejom.

Tunturi Foldable mini bike

Tunturi Foldable mini bike

Hodnotenie: 4,5
65 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Tunturi Foldable Mini Bike je cvičebný doplnok, prípadne i rehabilitačná pomôcka. Schopný plniť úlohy nenáročných užívateľov a k jeho prednostiam patria predovšetkým malé rozmery. Ideálny minirotoped do malého bytu.

HouseFit Hermon

HouseFit Hermon

Hodnotenie: 2
99 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný stepper Housefit Hermon je univerzálna súprava na posilňovanie stehien, zadku, bokov a paží. Veľká variabilita cvikov zaručí precvičenie celého tela.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: