Victor Squashová loptička žltá (1 bodka)
2,90 €

Squashová loptička žltá (1 bodka) je pomalá lopta a má nízky odskok a krátky dolet. Jedná sa o ideálnu loptičku pre pokročilých hráčov, ktorí už dobre ovládajú techniku


Victor Squashová loptička červená (1 bodka)
2,88 €

Squashová loptička červená (1 bodka) je veľmi rýchla lopta, má stredne vysoký odskok a dlhý dolet. Jedná sa o ideálnu loptička pre mierne pokročilých hráčov, ktorí už ovládajú základy tejto hry.


Head Championship (3ks/tuba)-50%
12 €

5,90 €

Akcia

Sada 3ks squashových loptičiek Head Championship s dvoma žltými bodkami pre skúsených hráčov.


Head Head Prime squash 3ks-30%
8,46 €

5,90 €

Akcia

Dvojbodkovaná squashová lopta Head Prime je v praktickej dóze po 3ks. Pre pokročilých squashových hráčov.


Head Start squash 3ks
7,38 €
6,90 €

Akcia

Jednobodková squashová lopta je ideálnou voľbou pre začiatočníkov alebo príležitostných hráčov squashu. HEAD Start squash 3ks je balenie v praktickej dóze obsahujúce 3 squashové loptičky.


Victor Squashová loptička modrá (1 bodka)
2,90 €

Squashová loptička Victor modrá (1 bodka) je veľmi rýchla, má vysoký odskok a dlhý dolet. Jedná sa o ideálnu loptičku pre začiatočníkov, ktorí sa s týmto športom ešte len zoznamujú.


Victor Squashová loptička žltá (2 bodky)
3,04 €
2,90 €

Squashová loptička žltá (2 bodky) je veľmi pomalá lopta, má nízky odskok a krátky dolet. Jedná sa o ideálnu loptičku pre skúsených hráčov, ktorí sú na veľmi dobrej technickej úrovni.


Wilson Staff Squash 2 Ball
5,90 €

Akcia

Výkonnostné squashové lopty Wilson Staff Squash 2 ball Vás prekvapia konzistentným odskokom a skvelými hernými vlastnosťami, ktoré ocenia najmä pokročilí hráči.