Head Graphene 360° Speed 120
141,50 € 119 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Squashová raketa disponuje vyššou hmotnosťou v hlave, ktorá zvyšuje silu švihu a kontrolu. Raketa je vypletená a s celoobalom. Head Graphene 360° Speed 120 využijú predovšetkým závodní a siloví hráči, ktorí sa radšej pohybujú v prednej časti kurtu.

Head Extreme 120
95,50 € 69,30 €
+ doprava zadarmo

** Squash raketa** disponuje technológiou Innegra, ktorá zaisťuje absorpciu nárazov a stabilitu. Kvapkovitý tvar dodáva pri odraze na sile. Raketa je vypletená a s celoobalom. Head Extreme 120 využijú predovšetkým pokročilí hráči a tí, ktorým sa dobre hrá po celom kurte.

Head Extreme 135
95,50 € 64 €
+ doprava zadarmo

Squashová raketa disponuje tenším shaftom a novou konštrukciou rámu pre lepší prenos sily. Kvapkovitý tvar dodáva pri odraze na sile. Raketa je vypletená a s celoobalom. Head Extreme 135 využijú predovšetkým pokročilí hráči a tí, ktorým sa dobre hrá po celom kurte.

Head Graphene Touch Radical 120 SB
130 € 103,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Squashová raketa disponuje úzkym tvarom pre lepšiu manévrovateľnosť a aerodynamickosť. Má menšiu hlavu aj sweetspot, teda je ťažšie zahrať dokonalý úder. Raketa je vypletená a s celoobalom. Head Graphene 360° Speed 120 využijú predovšetkým závodní a pokročilí hráči.

Head Cyber Tour
62,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Squash raketa disponuje technológiou AFT, ktorá zaisťuje potrebnú tuhosť a pevnosť. Kvapkovitý tvar dodáva pri odraze na sile. Raketa je vypletená a s celoobalom. Head Cyber Tour využijú predovšetkým rekreační a siloví hráči.

Head Cyber Edge
32,60 € 25,40 €

Squash raketa je vhodná pre príležitostných hráčov i začiatočníkov. Je ťažšie a umožňuje pridať dodatočnú silu pri údere. Head Cyber Edge je vypletená s obalom na hlavu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: