Bartram Sean: Vysokointenzívny intervalový tréning pre ženy
4 € 3,44 €

Spevnite si telo pomocou najintenzívnejšieho tréningu, aký existuje.

Vysokointenzívny intervalový tréning, čiže HIIT, je extrémne účinné cvičenie, vďaka ktorému spálite tuk a získate vrcholnú kondíciu – a to rýchlo.

May Lysyciaová Jacqueline: JÓGA - Základní pozice
10,38 € 8,93 €

Termín „jóga“ znamená spojení a jednotu, a to nejen různých částí těla, ale také celé lidské existence. Cvičenec jógy se snaží dosáhnout takového stavu bytí, v němž jsou všechny osobnostní protikladné tendence uvedeny v soulad.

autor neuvedený: 100 Top-futbalistov
12,90 € 11,09 €

Sú rýchli, sú silní, sú obratní, sú v mnohých ohľadoch neprekonateľní… Sú to novodobí hrdinovia športového sveta. Reč je o stovke najlepších futbalistov 21.

autor neuvedený: Futbalový sprievodca
11,90 € 10,23 €

Táto kniha vás zoznámi s profilmi viac ako 75 najslávnejších futbalistov a 40 najlepších tímov sveta. Aktualizovaný sprievodca je doplnený aj najnovšími štatistikami.

autor neuvedený: Pilates krok za krokom
11,95 €

Chcete cvičiť pilates, ale neviete, ako a kde začať?

Kniha Pilates krok za krokom je vaším trpezlivým učiteľom. Ukáže vám základné pohyby a techniky dýchania, naučí vás, ako získať istotu a zručnosť pri cvičení.

autor neuvedený: Soči 2014, XXII. zimné olympijské hry
14,90 € 12,81 €

Oficiálna publikácia Slovenského olympijského výboru. Ďalší diel z edície tradičných olympijských pamätníc zachytáva najemotívnejšie chvíle na XXII. zimných olympijských hrách v Soči. Príbehy slovenských športovcov aj najväčších svetových hviezd.

Burke Karen: Štíhle boky
7,11 €

Cviky a recepty na odstránenie celulitídy.

Veľmi účinné cviky a jednoduchá starostlivosť na neustále zlepšovanie vzhľadu vašej pokožky.

Recepty na jedlá, ktoré skvelo chutia, ľahko sa pripravujú, zaženú hlad a ešte vám pomôžu zlepšiť zdravie.

Capoeira Nestor: Malá kniha capoeiry
12,46 € 10,72 €

Nestor Capoeira „Capoeirista, historik, sociolog, herec, autor, učitel, průzkumník a cestovatel Nestor Capoeira představuje čtenáři jedinečný a osobní pohled na capoeiru.

Elektrická kolobežka Premium - modrá
870 € 816 €

Elektrická kolobežka je jednoduchý dopravný prostriedok určený na prepravu jednej osoby v priestoroch veľkých priemyselných podnikoch na prepravu medzi objektmi , alebo vo výrobných halách. Kolobežka je náš vlastný výrobok vyvinutý spoločnosťou IMC SLOVAKIA, s.r.o. vyrábaný v Považskej Bystrici.

Engammarová Brigitte: Krásné nohy za 30 dní
9,35 € 8,04 €

Mít pevné a štíhlé nohy za měsíc? Proč ne, je to možné! Tato kniha je ideální pro ty, kdo nemají čas chodit do tělocvičen a posiloven a hledají ucelený tréninkový program, který je provede jejich každodenním cvičením.

Engammarová Brigitte: Pekný zadok za 30 dní
9,90 € 8,51 €

Ideálny program pre všetky ženy, čo nemajú čas zájsť do fitnescentra a hľadajú vhodné cvičenie. Táto kniha vás bude sprevádzať počas tréningu. Každý týždeň objavíte nové cvičenia, osobitne navrhnuté na vyformovanie zadku za rekordne krátky čas.

Engammarová Brigitte: Pevné brucho za 30 dní
9,90 € 8,51 €

Pekné brucho za mesiac. Je to možné!

Ideálny program pre všetky ženy, čo nemajú čas zájsť do fitnescentra a hľadajú vhodné cvičenie. Táto kniha vás bude sprevádzať počas tréningu.

Felt Karel: Hviezdy z futbalových lavičiek
14,90 € 12,81 €

Od roku 1994 viedlo slovenský reprezentačný futbalový tím dvanásť trénerov. Pri československej reprezentácii sa vystriedalo dokonca až štyridsať mužov.

Froböse Prof. Dr. Ingo: Posilování bez nářadí
14,05 € 12,08 €

Perfektní cviky pro zlepšení fyzické kondice a vytvarování těla, které můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Nepotřebujete žádné sportovní náčiní. Nejúčinnější pomůcku totiž máte stále „po ruce“ – váhu svého těla.

Funakoši Gičin: Karatedó - Má životní cesta
3,56 € 3,06 €

Správné pochopení karate a jeho správné použití je karatedó. Ten, kdo opravdu trénuje toto dó a skutečně chápe karatedó, se nikdy nenechá snadno vtáhnout do boje.

Herdman Alan: Pilates - Príručka
9,96 €

Táto kniha uvádza začiatočníka na správnu cestu a ponúka zrozumiteľný úvod do tohto obľúbeného cvičenia s jednoduchými návodmi a fotografiami v piatich prehľadne členených oddieloch:

  • základy
  • centrum sily
  • chrbát
  • posilňovanie končatín
  • cvičebn
Horník Ľubomír: Zlatá osma z Fajnorky
11,90 € 10,23 €

Jedinečný príbeh IV. A na strojníckej priemyslovke v Bratislave v roku 1963, z ktorej vzišli nielen výnimoční veslári, ale aj rovnako talentovaní reprezentanti vo futbale, stolnom tenise, cyklistike a plachtárčení.

Kavadlo Al: Posúvame hranice
17,50 € 15,05 €

AL KAVADLO A JEHO PLÁN NA POSTUPNÉ ZÍSKAVANIE SKUTOČNEJ TELESNEJ SILY Ako si vybudovať explozívnu silu a veľkolepú postavu – iba s využitím vlastnej hmotnosti.

Knopf Karl: Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů
14,05 € 12,08 €

Kniha je určena lidem, kteří vědí, že zdraví a dobrá kondice nejsou otázkou štěstí, ale trvalé aktivity a snahy dělat pro sebe co nejvíc prospěšného. Základem úspěšného žití jsou naše každodenní rozhodnutí, například dobře jíst a pravidelně se hýbat.

Kolektív: Behanie
6,90 € 5,93 €

Správnym tréningom k zdraviu a kráse

Kto by po dlhom dni v kancelárii netúžil po odpočinku a pohybe? čo môže byť lepšie ako prebehnúť sa v parku alebo na čerstvom vzduchu v lese?

Kolektív: Pilatesova metóda
8,27 € 7,11 €

Naučte svoje svaly pracovať v súlade so štruktúrou tela a staňte sa zdatnejšími a ohybnejšími.

Harmonizáciou činnosti svalov a zlepšeným držaním tela sa zbavíte bolesti v chrbte, v krku, aj prílišného napätia.

Kolektív: Severská chôdza - Nordic walking
5,93 €

Od športu k aktivitám pre zdravie

Pohybujete sa radi na čerstvom vzduchu? Potom je pre vás severská chôdza tým pravým športom. Veľmi jednoducho a šetrne si precvičujete celé telo a zlepšujete vytrvalosť.

Kolektív: Trekking
5,93 €

Pôžitok z prírody a relaxácia

Trekking znamená pre stále viac ľudí veľmi príťažlivé vybočenie zo zhonu a stresu každodenného života. Preto patrí k najobľúbenejším voľnočasovým aktivitám počas dovoleniek.

Kozak Joshua: Už navždy fit
14,90 € 12,81 €

K aktívnemu životu patrí ohýbanie, otáčanie a naťahovanie. Preto treba cvičiť.

Funkčné cviky napodobovaním prirodzených pohybov tela posilňujú spojivové tkanivá a kĺby, a tak aj napriek pribúdajúcim rokom môže každý naďalej robiť to, čo ho baví.

Kutišová Angelika: Beh ťa zmení
15,90 € 13,67 €

Ste závislí od pocitu, ktorý máte po behu? Dokonca aj od pocitu, ktorý máte, ak si práve nemôžete obuť tenisky a vyraziť na cestu hľadania eufórie z behu? Máte pocit, že keď vynecháte deň či dva, tak ste leniví a nič nerobíte?

Lauren, Joshua Clark, Mark: Telo ako posilňovňa pre ženy
9,99 € 8,59 €

„Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby.

Madsen Tom: Krav Maga Survival
12,46 € 10,72 €

Sebeobrana – přímo a úspěšně. Zkušený bojovník a instruktor boje zblízka Tom Jayo" Madsen objasňuje bez falešných představ a nereálné akrobacie, jak přežít na ulici.

Marec Samuel: Futbal: Pravdivá história
10,90 € 9,37 €

S touto knihou sa zaručene nebudete nudiť. Nájdete tu dvadsaťpäť príbehov, ktoré si užijete dokonca aj vtedy, ak nie ste skalným futbalovým fanúšikom.

Mauer Stano Ščepán ,Pavel: Storočie piruet
7,95 € 6,84 €

Vchádzame do náručia skokov,piruet aj strhujúcich tancov na ľade v kontexte spoločenských súvislostí,do sveta vzletov a pádov ,škandálov a vášní,slávy aj zatratenia.

McDougall Christopher: Stvorení pre hrdinstvo
14,90 € 12,81 €

Stratené tajomstvá sily a vytrvalosti Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe

Pivovarník Ján: KATA – Trinásta komnata karate
8,80 € 7,57 €

Kniha pomocou krátkych komentárov a opisov informuje o zákonitostiach v bojových umeniach, paradoxnosti a možnosti vnímať bežné skutočnosti ako veľmi špecifické a naopak.

Pivovarník Ján: O technikách v BUBISHI
28 € 24,08 €

Publikácia je určená odborníkom, študentom a záujemcom o oblasť bojových umení. Autor v nej prezentuje možnosti chápania tradičnej knihy Okinawského Bubishi so základom v pôvodnej čínskej filozofii.