Felt Karel: Hviezdy z futbalových lavičiek
14,90 €

12,81 €

Od roku 1994 viedlo slovenský reprezentačný futbalový tím dvanásť trénerov. Pri československej reprezentácii sa vystriedalo dokonca až štyridsať mužov.


Marec Samuel: Futbal: Pravdivá história
10,90 €

8,72 €

Novinka

S touto knihou sa zaručene nebudete nudiť. Nájdete tu dvadsaťpäť príbehov, ktoré si užijete dokonca aj vtedy, ak nie ste skalným futbalovým fanúšikom.


Kozak Joshua: Už navždy fit
14,90 €

12,81 €

K aktívnemu životu patrí ohýbanie, otáčanie a naťahovanie. Preto treba cvičiť.

Funkčné cviky napodobovaním prirodzených pohybov tela posilňujú spojivové tkanivá a kĺby, a tak aj napriek pribúdajúcim rokom môže každý naďalej robiť to, čo ho baví.


autor neuvedený: Pilates krok za krokom
13,90 €

11,95 €

Chcete cvičiť pilates, ale neviete, ako a kde začať?

Kniha Pilates krok za krokom je vaším trpezlivým učiteľom. Ukáže vám základné pohyby a techniky dýchania, naučí vás, ako získať istotu a zručnosť pri cvičení.


Hempelová Susann: Fasciálny tréning - Viac pohybu, menej bolesti
12,90 €

11,09 €

Viac pohybu a menej bolesti vám zabezpečia ohybné a stabilné fascie!Čo sú vlastne fascie? Ide o hlboko uložené spojivové tkanivo, ktoré obklopuje naše svaly, podopiera ich a udržiava pohyblivosť. V podobe sieťovej štruktúry preniká celým naším telom.


Engammarová Brigitte: Pekný zadok za 30 dní
9,90 €

8,51 €

Ideálny program pre všetky ženy, čo nemajú čas zájsť do fitnescentra a hľadajú vhodné cvičenie. Táto kniha vás bude sprevádzať počas tréningu. Každý týždeň objavíte nové cvičenia, osobitne navrhnuté na vyformovanie zadku za rekordne krátky čas.


Engammarová Brigitte: Pevné brucho za 30 dní
9,90 €

8,51 €

Pekné brucho za mesiac. Je to možné!

Ideálny program pre všetky ženy, čo nemajú čas zájsť do fitnescentra a hľadajú vhodné cvičenie. Táto kniha vás bude sprevádzať počas tréningu.


Peerová Helena: Fitjazz - Tancovať môže každý!
14,90 €

12,81 €

Fitjazz je moderný tanečný smer pre všetky generácie žien – pre študentky, matky aj seniorky. Pomocou techniky džezového tanca ovládnete svoje telo, vďaka cvikom kompenzačného bloku si spevníte svaly a vyformujete postavu.


Theissová Christine: Cvičte pri behu - Silový tréning v prírode
12,90 €

11,09 €

Prvá ucelená koncepcia tréningov na zvýšenie sily, zlepšenie pohyblivosti a dosiahnutie väčšej výdrže

LEN SA ROZBEHNI

Táto tréningová príručka: …

  • je určená začiatočníkom i pokročilým;
  • predstavuje návod na pestrý celotelový tréning v prír

Pivovarník Ján: O technikách v BUBISHI
28 €

24,08 €

Publikácia je určená odborníkom, študentom a záujemcom o oblasť bojových umení. Autor v nej prezentuje možnosti chápania tradičnej knihy Okinawského Bubishi so základom v pôvodnej čínskej filozofii.


Kolektív: Pamätnica Slovenského futbalového sväzu 80 rokov
19,90 €

17,11 €

Historické okolnosti vzniku strešného orgánu futbalu na Slovensku, mená ľudí, ktorí sa zaslúžili o vznik zväzu, ktorého prvý názov bol Slovenský futbalový sväz a skratka SFS, rovnako tak ich práca, myšlienky a činy, akými formovali štruktúru hnutia i


Zerer Anton: Zátoka šampiónov
19,90 €

17,11 €

Keby sa hneď po prvej dekáde nového storočia hľadali u nás kandidáti na titul najúspešnejší športovec, medzi najhorúcejších by patrili nesporne vodáci a z nich najmä dvojčatá Pavol a Peter Hochschornerovci.


Valovič Stanislav: Vystrieľaný sen
19,80 €

17,03 €

Autori publikácie venovali túto prácu úspešným slovenským brokovým športovým strelcom, ktorí dosiahli métu po ktorej túži každý športovec.Vybojovali si účasť a uspeli na olympijských hrách. (XXX.


Šefčík Július: Karol Dobiaš - Československý Best
17,60 €

15,14 €

"Príbeh Karola Dobiaša, elegantnej a štýlovej športovej hviezdy, ktorá bola nielen niekoľkonásobným majstrom Československa a majstrom Európy v sedemdesiatom šiestom, ale bola najmladším futbalistom bývalého Československa, o ktorého mal záujem špičk


Kavadlo Al: Posúvame hranice
17,50 €

15,05 €

AL KAVADLO A JEHO PLÁN NA POSTUPNÉ ZÍSKAVANIE SKUTOČNEJ TELESNEJ SILY Ako si vybudovať explozívnu silu a veľkolepú postavu – iba s využitím vlastnej hmotnosti.


Wade Paul "Coach": Tréning väzňa 2
17,50 €

15,05 €

Pokročilé techniky väzenského tréningu, s ktorými naberiete svaly, stratíte tuk a získate oceľové kĺby.

V prvom diele Tréningu väzňa bolo základnou myšlienkou Veľkej šestky nasledovné: viditeľné výsledky bez použitia náčinia.


Staško Mojmír: MS vo futbale 2018
16,90 €

14,53 €

Futbaloví fanúšikovia by mali zbystriť! Vydavateľstvo Športpress vydáva ďalšiu hodnotnú publikáciu MS vo futbale 2018. Jej autorom je Mojmír Staško.


Staško Mojmír: EURO 2016
16,50 €

14,19 €

V poradí 15. európsky šampionát priniesol v mnohých prípadoch strhujúce divadlo a mnoho nezabudnuteľných prípadov. To isté platí aj pre jeho kvalifikačnú časť. Podrobne ich mapuje ďalšia knižná publikácia vydavateľstva Šport Press.


autor neuvedený: Soči 2014, XXII. zimné olympijské hry
14,90 €

12,81 €

Oficiálna publikácia Slovenského olympijského výboru. Ďalší diel z edície tradičných olympijských pamätníc zachytáva najemotívnejšie chvíle na XXII. zimných olympijských hrách v Soči. Príbehy slovenských športovcov aj najväčších svetových hviezd.


McDougall Christopher: Stvorení pre hrdinstvo
14,90 €

12,81 €

Stratené tajomstvá sily a vytrvalosti Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe


Wade Paul "Coach": C-mass - Kalistenika a hmota
13,50 €

11,61 €

Nová kniha autora série kníh Tréning väzňa.

AKO SA STAŤ MAJSTROM SVALOVÉHO RASTU BEZ POUŽITIA ČINIEK A STEROIDOV… Je naozaj možné dosiahnuť významný rast svalovej hmoty s využitím výhradne prostného tréningu?


Lauren Mark: Telo ako posilňovňa-Anatómia
12,99 €

11,17 €

Moja koncepcia fitnesu, tréning hmotnosťou vlastného tela, mala pôvodne jediný cieľ: zachrániť život amerických príslušníkov elitných jednotiek, ktorí sa pripravovali na nasadenie v extrémne náročných podmienkach.


autor neuvedený: Futbalový sprievodca
11,90 €

10,23 €

Táto kniha vás zoznámi s profilmi viac ako 75 najslávnejších futbalistov a 40 najlepších tímov sveta. Aktualizovaný sprievodca je doplnený aj najnovšími štatistikami.


Herdman Alan: Pilates - Príručka
11,58 €

9,96 €

Táto kniha uvádza začiatočníka na správnu cestu a ponúka zrozumiteľný úvod do tohto obľúbeného cvičenia s jednoduchými návodmi a fotografiami v piatich prehľadne členených oddieloch:

  • základy
  • centrum sily
  • chrbát
  • posilňovanie končatín
  • cvičebn

Lauren, Joshua Clark, Mark: Telo ako posilňovňa
9,99 €

8,59 €

Doteraz neexistuje podobná kniha. Roky a roky – od olympijských športovcov z antického Grécka až po dnešné jednotky špeciálnych operácií – tie najlepšie fyzicky vybavené bytosti sa nespoliehali na fitnes centrá vo svojich mestách alebo na činky doma.


Lauren, Joshua Clark, Mark: Telo ako posilňovňa pre ženy
9,99 €

8,59 €

„Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby.


Pivovarník Ján: KATA – Trinásta komnata karate
8,80 €

7,57 €

Kniha pomocou krátkych komentárov a opisov informuje o zákonitostiach v bojových umeniach, paradoxnosti a možnosti vnímať bežné skutočnosti ako veľmi špecifické a naopak.


Burke Karen: Štíhle boky
8,27 €

7,11 €

Cviky a recepty na odstránenie celulitídy.

Veľmi účinné cviky a jednoduchá starostlivosť na neustále zlepšovanie vzhľadu vašej pokožky.

Recepty na jedlá, ktoré skvelo chutia, ľahko sa pripravujú, zaženú hlad a ešte vám pomôžu zlepšiť zdravie.


Kolektív: Pilatesova metóda
8,27 €

7,11 €

Naučte svoje svaly pracovať v súlade so štruktúrou tela a staňte sa zdatnejšími a ohybnejšími.

Harmonizáciou činnosti svalov a zlepšeným držaním tela sa zbavíte bolesti v chrbte, v krku, aj prílišného napätia.


Mauer Stano Ščepán ,Pavel: Storočie piruet
7,95 €

6,84 €

Vchádzame do náručia skokov,piruet aj strhujúcich tancov na ľade v kontexte spoločenských súvislostí,do sveta vzletov a pádov ,škandálov a vášní,slávy aj zatratenia.


Kolektív: Behanie
6,90 €

5,93 €

Správnym tréningom k zdraviu a kráse

Kto by po dlhom dni v kancelárii netúžil po odpočinku a pohybe? čo môže byť lepšie ako prebehnúť sa v parku alebo na čerstvom vzduchu v lese?


Kolektív: Severská chôdza - Nordic walking
6,90 €

5,93 €

Od športu k aktivitám pre zdravie

Pohybujete sa radi na čerstvom vzduchu? Potom je pre vás severská chôdza tým pravým športom. Veľmi jednoducho a šetrne si precvičujete celé telo a zlepšujete vytrvalosť.


Kolektív: Trekking
6,90 €

5,93 €

Pôžitok z prírody a relaxácia

Trekking znamená pre stále viac ľudí veľmi príťažlivé vybočenie zo zhonu a stresu každodenného života. Preto patrí k najobľúbenejším voľnočasovým aktivitám počas dovoleniek.