Počet nájdených produktov: 62

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Felt Karel: Hviezdy z futbalových lavičiek
14,90 €

12,81 €

Od roku 1994 viedlo slovenský reprezentačný futbalový tím dvanásť trénerov. Pri československej reprezentácii sa vystriedalo dokonca až štyridsať mužov.


Hempelová Susann: Fasciálny tréning - Viac pohybu, menej bolesti
12,90 €

11,09 €

Viac pohybu a menej bolesti vám zabezpečia ohybné a stabilné fascie!Čo sú vlastne fascie? Ide o hlboko uložené spojivové tkanivo, ktoré obklopuje naše svaly, podopiera ich a udržiava pohyblivosť. V podobe sieťovej štruktúry preniká celým naším telom.


Theissová Christine: Cvičte pri behu - Silový tréning v prírode
12,90 €

11,09 €

Prvá ucelená koncepcia tréningov na zvýšenie sily, zlepšenie pohyblivosti a dosiahnutie väčšej výdrže

LEN SA ROZBEHNI

Táto tréningová príručka: …

  • je určená začiatočníkom i pokročilým;
  • predstavuje návod na pestrý celotelový tréning v prír

Hynová, Annett Schönfelderová Yvonne: Cvičíme na minitrampolíne
10,90 €

9,37 €

Pohybom k radosti a vitalite

Balance SwingTM je komplexný tréning, pri ktorom sa zabavíte. Pohojdávanie a balansovanie na trampolíne aktivujú každú bunku tela. Cvičenie je šetrné ku kĺbom a posilňuje všetky svaly.


autor neuvedený: Futbalový sprievodca
11,90 €

10,23 €

Táto kniha vás zoznámi s profilmi viac ako 75 najslávnejších futbalistov a 40 najlepších tímov sveta. Aktualizovaný sprievodca je doplnený aj najnovšími štatistikami.


autor neuvedený: Majstrovstvá sveta 2010 vo futbale
9,99 €

8,59 €

Kniha bola vytvorená v spolupráci s renomovanou agentúrou Getty Imagies a obsahuje množstvo prekrásnych fotografií z tých najrenomovanejších športových agentúr sveta.


autor neuvedený: Šport v otázkach a odpovediach
9,90 €

8,51 €

Stránky plné faktov a farebných ilustrácií predstavujú olympijské hry, futbal a basketbal, džudo a karate, ľadový hokej a korčuľovanie a mnoho iných zábavných športov.


autor neuvedený: Soči 2014, XXII. zimné olympijské hry
14,90 €

12,81 €

Oficiálna publikácia Slovenského olympijského výboru. Ďalší diel z edície tradičných olympijských pamätníc zachytáva najemotívnejšie chvíle na XXII. zimných olympijských hrách v Soči. Príbehy slovenských športovcov aj najväčších svetových hviezd.


Šefčík Július: Karol Dobiaš - Československý Best
17,60 €

15,14 €

"Príbeh Karola Dobiaša, elegantnej a štýlovej športovej hviezdy, ktorá bola nielen niekoľkonásobným majstrom Československa a majstrom Európy v sedemdesiatom šiestom, ale bola najmladším futbalistom bývalého Československa, o ktorého mal záujem špičk


Kavadlo Al: Posúvame hranice
17,50 €

15,05 €

AL KAVADLO A JEHO PLÁN NA POSTUPNÉ ZÍSKAVANIE SKUTOČNEJ TELESNEJ SILY Ako si vybudovať explozívnu silu a veľkolepú postavu – iba s využitím vlastnej hmotnosti.


Kolektív: Pamätnica Slovenského futbalového sväzu 80 rokov
19,90 €

17,11 €

Historické okolnosti vzniku strešného orgánu futbalu na Slovensku, mená ľudí, ktorí sa zaslúžili o vznik zväzu, ktorého prvý názov bol Slovenský futbalový sväz a skratka SFS, rovnako tak ich práca, myšlienky a činy, akými formovali štruktúru hnutia i


Kolektív: Severská chôdza - Nordic walking
6,90 €

5,93 €

Od športu k aktivitám pre zdravie

Pohybujete sa radi na čerstvom vzduchu? Potom je pre vás severská chôdza tým pravým športom. Veľmi jednoducho a šetrne si precvičujete celé telo a zlepšujete vytrvalosť.


Kolektív: Trekking
6,90 €

5,93 €

Pôžitok z prírody a relaxácia

Trekking znamená pre stále viac ľudí veľmi príťažlivé vybočenie zo zhonu a stresu každodenného života. Preto patrí k najobľúbenejším voľnočasovým aktivitám počas dovoleniek.


Lauren, Joshua Clark, Mark: Telo ako posilňovňa
9,99 €

8,59 €

Doteraz neexistuje podobná kniha. Roky a roky – od olympijských športovcov z antického Grécka až po dnešné jednotky špeciálnych operácií – tie najlepšie fyzicky vybavené bytosti sa nespoliehali na fitnes centrá vo svojich mestách alebo na činky doma.


Lauren, Joshua Clark, Mark: Telo ako posilňovňa pre ženy
9,99 €

8,59 €

„Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby.


Mauer Stano Ščepán ,Pavel: Storočie piruet
15,90 €

13,67 €

Vchádzame do náručia skokov,piruet aj strhujúcich tancov na ľade v kontexte spoločenských súvislostí,do sveta vzletov a pádov ,škandálov a vášní,slávy aj zatratenia.


McDougall Christopher: Stvorení pre hrdinstvo
14,90 €

12,81 €

Stratené tajomstvá sily a vytrvalosti Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe


Mgr. Šuchter Vladimír: 101 balančných cvikov
20,90 €

17,97 €

V knihe 101 balančných cvikov Vám renomovaný tréner Mgr. Vladimír Šuchter predvedie sériu cvičení zostavených počas dlhoročnej praxe.


Pivovarník Ján: KATA – Trinásta komnata karate
8,80 €

7,57 €

Kniha pomocou krátkych komentárov a opisov informuje o zákonitostiach v bojových umeniach, paradoxnosti a možnosti vnímať bežné skutočnosti ako veľmi špecifické a naopak.


Pivovarník Ján: O technikách v BUBISHI
28 €

24,08 €

Publikácia je určená odborníkom, študentom a záujemcom o oblasť bojových umení. Autor v nej prezentuje možnosti chápania tradičnej knihy Okinawského Bubishi so základom v pôvodnej čínskej filozofii.


Staško Mojmír: EURO 2012
15,90 €

13,67 €

Skvelý športový darček pre vás a vašich blízkych!


Staško Mojmír: EURO 2016
16,50 €

14,19 €

V poradí 15. európsky šampionát priniesol v mnohých prípadoch strhujúce divadlo a mnoho nezabudnuteľných prípadov. To isté platí aj pre jeho kvalifikačnú časť. Podrobne ich mapuje ďalšia knižná publikácia vydavateľstva Šport Press.


Staško Mojmír: MS vo futbale 2010
17,90 €

15,39 €

Publikácia zachytáva momenty, športové výkony futbalistov na majstrovstvách sveta v roku 2010.


Staško Mojmír: MS vo futbale 2018
16,90 €

14,53 €

Futbaloví fanúšikovia by mali zbystriť! Vydavateľstvo Športpress vydáva ďalšiu hodnotnú publikáciu MS vo futbale 2018. Jej autorom je Mojmír Staško.


Traczinskiu, Robert S. Polster Christa G: Pilates - Všetky cviky na DVD
4,90 €

4,21 €

Pilates je celostné telesné cvičenie bez zbytočného preťažovania svalov a kĺbov. Podstatné časti tohto veľmi efektívneho tréningu predstavujú vedomé dýchanie, plynulé pohyby a posilňovanie hlavne hlbšie uložených svalových partií.


Traczinskiu, Robert S. Polster Christa G: Powerjoga - Všetky cviky na DVD
4,90 €

4,21 €

Chceli by ste sa zoznámiť s cvičebným programom, ktorý má rovnaký efekt ako behanie, cvičenie s činkami, gymnastika zameraná na srdce a krvný obeh a meditačný tréning naraz, na ktorý však nepotrebujeme viac miesta než dva štvorcové metre?


Traczinskiu, Robert S. Polster Christa G: Powerjoga - Všetky cviky na DVD
4,90 €

4,21 €

Chceli by ste sa zoznámiť s cvičebným programom, ktorý má rovnaký efekt ako behanie, cvičenie s činkami, gymnastika zameraná na srdce a krvný obeh a meditačný tréning naraz, na ktorý však nepotrebujeme viac miesta než dva štvorcové metre?


Valovič Stanislav: Vystrieľaný sen
19,80 €

17,03 €

Autori publikácie venovali túto prácu úspešným slovenským brokovým športovým strelcom, ktorí dosiahli métu po ktorej túži každý športovec.Vybojovali si účasť a uspeli na olympijských hrách. (XXX.


Wade Paul "Coach": C-mass - Kalistenika a hmota
13,50 €

11,61 €

Nová kniha autora série kníh Tréning väzňa.

AKO SA STAŤ MAJSTROM SVALOVÉHO RASTU BEZ POUŽITIA ČINIEK A STEROIDOV… Je naozaj možné dosiahnuť významný rast svalovej hmoty s využitím výhradne prostného tréningu?


Wade Paul "Coach": Tréning väzňa 2
17,50 €

15,05 €

Pokročilé techniky väzenského tréningu, s ktorými naberiete svaly, stratíte tuk a získate oceľové kĺby.

V prvom diele Tréningu väzňa bolo základnou myšlienkou Veľkej šestky nasledovné: viditeľné výsledky bez použitia náčinia.


Wade Paul "Coach": Tréning väzňa 3 – Explozívna kalistenika
17,50 €

15,05 €

Podnázov: NADĽUDSKÝ VÝKON, MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ, KOMPLEXNÁ OBRATNOSŤ A BOJOVÉ REFLEXY – IBA S VYUŽITÍM METÓD TRÉNINGU S VLASTNOU HMOTNOSŤOU

Explozívna kalistenika je pre tých, ktorí prežijú a víťazia v hre života.


Boorman Charley: Závod do Dakaru
18,75 €

16,13 €

Byli jsme kdesi v kanceláři a do místnosti právě přinesli naši knihu Na motorce kolem světa. Panovalo tam skutečné vzrušení. Oba jsme zavřeli oči a zakryli si je rukama a kniha byla položena na stůl. A pak: ta dá!


Capoeira Nestor: Malá kniha capoeiry
12,46 €

10,72 €

Nestor Capoeira „Capoeirista, historik, sociolog, herec, autor, učitel, průzkumník a cestovatel Nestor Capoeira představuje čtenáři jedinečný a osobní pohled na capoeiru.


Dillon Ernest: Výcvik skokového koně
14,10 €

12,13 €

V knize jsou uvedeny podrobné rady pro kvalitní výcvik skokového koně a jeho jezdce, ať už začínajícího nebo s ambicemi závodit v soutěžích nejvyšších úrovní.

Autor je známý účinnými metodami výuky a praktickým přístupem.


Fojtík Ivan: Aikidó - cesta harmonie - 2. vydání
5,27 €

4,53 €

Aikidó je jedním z japonských bojových umění, jehož zakladatelem je Morihei Uešiba. V současné době vyvolává v celém světě značný zájem, neboť se zaměřuje jak na fyzický, tak na duševní (a duchovní) rozvoj člověka.


Funakoši Gičin: Karatedó - Má životní cesta
3,56 €

3,06 €

Správné pochopení karate a jeho správné použití je karatedó. Ten, kdo opravdu trénuje toto dó a skutečně chápe karatedó, se nikdy nenechá snadno vtáhnout do boje.