10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Solárne nabíjačky. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Solárne nabíjačky doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Solárne nabíjačky najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Solárne nabíjačky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Victron Energy VE.Direct Bluetooth smart dongle VS ELEKTRO Solárna súprava 100Wp, rezident I flexi PV power: Flexi FVP 1ks 150W
Victron Energy VE.Direct Bluetooth smart dongle

VE.Direct Bluetooth smart dongle S VE.Direct to Bluetooth dongle môžete získať aktuálne informácie o stave zariadenia, taktiež sledovať hodnoty z histórie a dokonca aj konfigurovať výrobky Victron Energy.Dongle spolupracuje s VictronConnect App, k dispozícii je pre Android a iOS zariadenia.

Momentálne nedostupné

VS ELEKTRO Solárna súprava 100Wp, rezident I flexi PV power: Flexi FVP 1ks 150W VS ELEKTRO Solárna súprava 100Wp, rezident I flexi PV power: Flexi FVP 1ks 150W
VS ELEKTRO Solárna súprava 100Wp, rezident I flexi PV power: Flexi FVP 1ks 150W

Kompletná zostava na doplnenie fotovoltaického zariadenia do obytného vozidla s flexibilným panelom s výkonom 100 Wp alebo 150 Wp.

Momentálne nedostupné