KOSS Porta Pro (2 roky záruka)
55 €

34 €

Ľahké prenosné slúchadlá Porta Pro so zárukou 24 mesiacov, legenda značky KOSS ocenená v mnohých testoch a súťažiach, používané napríklad ako referenčné slúchadlá redakciou časopisu Stereo & Video pre test nielen prenosných prehrávačov.


JBL JR300
26,90 €
26 €

Dětská sluchátka na uši přináší JBL legendární zvuk i pro nejmladší posluchače hudby. Omezení hlasitosti pod 85 dB, měkký čalouněný hlavový most a náušníky, kompaktní a skládací provedení, sada samolepek v balení.


BOSE SoundSport Free

BOSE SoundSport Free

Hodnotenie: 5
208,01 €

200,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové sluchadlá do uší určené predovšetkým pre športovanie. Bose SoundSport Free disponujú vodeodolnosťou a Li-Ion batériou, ktorá dokáže zvládnuť až 5 hodín prehrávania. Vďaka technológii Bluetooth a NFC ich môžete ľahko pripojiť k vášmu telefónu.


KOSS The Plug

KOSS The Plug

Hodnotenie: 4,5
32,90 €

18 €

Slúchadlá do uší Koss The Plug ponúka mäkké, penové valcové náušníky pre pohodlný počúvanie, izoláciu od okolitého hluku. Hlboké basy a jasné výšky, dokonalé slúchadlá pre počúvanie obľúbenej hudby na cestách, náhradné náušníky.


SONY MDR-RF895RK

SONY MDR-RF895RK

Hodnotenie: 4,5
99,90 €

74,10 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá k TV sa prezentujú technológiou redukcie šumu pre obmedzenie rušivých vplyvov a dosahom až 100 m pre slobodné počúvanie po celom dome. Prenos v pásme FM stereo, uzavreté náušníky, veľké 40mm meniče, zvýraznenie dialógov pomocou tlačidla, mäkká a dobre padnúca konštrukcia, nabíjanie v kolíske vysielača, výdrž dobíjacej batérie až 20 h.


SONY MDR-RF811RK

SONY MDR-RF811RK

Hodnotenie: 4
59,90 €
55,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-RF811RK sú základným modelom a disponujú rádiovým prenosomdosahom až 100 m pre slobodu pohybu. Samonastaviteľný slúchadlový pásik, 40mm neodymové reproduktory pre silný, vyvážený zvuk, jednoduché nastavenie a automatické ladenie, stereo mini konektor, výdrž dobíjacie batérie až 28 h.


SENNHEISER CX 300-II

SENNHEISER CX 300-II

Hodnotenie: 4,5
49 €

26,90 €

Sennheiser CX 300-II sú veľmi obľúbené pre výrazné zvýšenie kvality počúvania po pripojení ku všetkým predávaným prehrávačom! Tieto veľmi príjemné slúchadlá hrajúce priamo do zvukovodu majú úplne nový tvar pre pevné uchopenie prstami.


SONY MDR-ZX110

SONY MDR-ZX110

Hodnotenie: 5
19 €

12,60 €

Uzavreté slúchadlá Sony s hlavovým mostom sú určené nielen pre mp3 prehrávače, majú čistý a vyvážený zvuk, polstrované mušle pre pohodlné počúvanie, pozlátený stereofónny minikonektor, obojstranný 1,2 m dlhý kábel.


SONY MDR-ZX310

SONY MDR-ZX310

Hodnotenie: 4,5
29 €

20,20 €

Slúchadlá na uši Sony MDR-ZX310 prináša 30mm neodymové reproduktory pre silný a vyvážený zvuk. Ľahké a skladacie prevedenie umožní ľahké prenášanie, polstrované mušle poskytnú pohodlné počúvanie, dĺžka kábla 1,2 m.


Audio-Technica ATH-M60x
200,80 €

192 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štúdiové slúchadlá s odnímateľným káblom stvorené pre profesionálnu prácu v teréne. Sluchadlá Audio-Technica ATH-M60× skvele izolujú od okolitého hluku a ich odolná konštrukcia vydrží niekoľko rokov prevádzky v náročných podmienkach.


Audio-Technica ATH-A550Z
147 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá cez uši Audio-Technica ATH-A550Z pre domáce počúvanie. Rozmerné meniče s priemerom 53 mm s extrémne citlivým CCAW vinutím, optimalizovaným prúdením vzduchu vo vnútri mušlí dodávajú zvuk s nižším skreslením a vyššou vernosťou. Kábel dlhý 3 m s ochrannou textilnou izoláciou, automaticky nastavovaný hlavový most, pozlátené konektory 3,5/ 6,3 mm.


Audio-Technica ATH-AD500X-22%
160 €

124,49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá cez uši Audio-technika ATH-AD500X s otvorenou konštrukciou a 53mm meničmi s CCAW vinutím. Maximálny komfort vďaka opornému systému 3D Wing, kábel z veľmi čistej OFC medi, nízka hmotnosť 235 g, dĺžka kábla 3 m.


Audio-Technica ATH-AVA400
85 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné slúchadlá s otvorenou konštrukciou Audio-Technica ATH-AVA400 určené predovšetkým pre domáce použitie. Slúchadlá si automaticky upravia veľkosť oporného mosta, textilné priedušné náušníky s nízkym prítlakom sa postarajú o potrebný komfort pri dlhodobom počúvaní. Meniče s veľkosťou 40 mm a otvorená konštrukcia zaisťujú čistú a detailnú reprodukciu zvuku.


Audio-Technica ATH-AVC500
92,19 €
89 €
+ doprava zadarmo

Uzavreté slúchadlá Audio-Technica ATH-AVC500 pre náročnejšie domáce počúvanie. Meniče s veľkosťou 53 mm, kábel dlhý 3 m, dobré tlmenie zvuku v oboch smeroch, slúchadlá majú presný a vyvážený zvuk v každom žánri. Automaticky nastavovaný hlavový most, rozmerné náušníky z umelej kože s nízkym prítlakom sa postarajú o potrebný komfort pri dlhodobom počúvaní.


Audio-Technica ATH-M50x
159 €

139 €
+ doprava zadarmo

Profesionálne monitorovacie slúchadla Audio-Technica ATH-M50× sú oceňovaná vďaka ich neutralite a sú jasnou voľbou pre nahrávacie štúdiá alebo profesionálneho DJa. Strojovo presný a zároveň prirodzený zvuk v celom pásme, špičkové meniče s priemerom 45 mm, vhodné pre mobilný telefón alebo audio systém, odnímateľné 3 káble – špirálový alebo priame.


BML H-series HW3

BML H-series HW3

Hodnotenie: 4,5
19 €

14 €

Slúchadlá na uši poskytnú ničím nerušené počúvanie hudby doma alebo kdekoľvek na cestách. Skladací mechanizmus, pogumovaný povrch, mäkké polstrované náušníky, vyvážený zvuk s plnými basmi, kábel dĺžky 1,2 m.


BuddyPhones Discover
15,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Do veselého dětského světa patří pohádky, legrační písničky a barvičky – to vše splňují krásná dětská kabelová sluchátka BuddyPhones Discover s extra odolnou konstrukcí a s měkkými hypoalergenními náušníky. Líbivé provedení může dítě samo dozdobit roztomilými nálepkami. Splňují doporučení WHO.


Buxton BHP 4000, Oranžová
14 €

8,48 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší BUXTON BHP 4000 zaujmú nápadným farebným prevedením, kvalitné meniče v hliníkovom púzdre zaisťujú perfektnú zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je pozlátený konektor, výber z troch veľkostí silikónových štupľov zaručí aby slúchadlá pasovali do každého ucha, súčasťou balenia je užitočná pomôcka pre pohodlné a bezpečné zrolovania kábla.


Buxton BHP 4010, Zelená
14 €

9 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší BUXTON BHP 4010 zaujmú nápadným farebným prevedením, kvalitné meniče v hliníkovom púzdre zaisťujú perfektnú zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je pozlátený konektor, výber z troch veľkostí silikónových štupľov zaručí aby slúchadla pasovali do každého ucha, súčasťou balenia je užitočná pomôcka pre pohodlné a bezpečné zrolovanie kábla.


Buxton BHP 4020, Červená
14 €

8,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší BUXTON BHP 4020 zaujmú nápadným farebným prevedením, kvalitné meniče v hliníkovom púzdre zaisťujú perfektnú zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je pozlátený konektor, výber z troch veľkostí silikónových štupľov zaručí aby slúchadlá pasovali do každého ucha, súčasťou balenia je užitočná pomôcka pre pohodlné a bezpečné zrolovania kábla.


Buxton BHP 4030, Žltá
14 €

7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší BUXTON BHP 4030 zaujmú nápadným farebným prevedením, kvalitné meniče v hliníkovom púzdre zaisťujú perfektnú zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je pozlátený konektor, výber z troch veľkostí silikónových štupľov zaručí aby slúchadlá pasovali do každého ucha, súčasťou balenia je užitočná pomôcka pre pohodlné a bezpečné zrolovanie kábla.


Buxton BHP 4040, Ružová
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší BUXTON BHP 4040 zaujmú nápadným farebným prevedením, kvalitné meniče v hliníkovom púzdre zaisťujú perfektnú zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je pozlátený konektor, výber z troch veľkostí silikónových štupľov zaručí aby slúchadlá pasovali do každého ucha, súčasťou balenia je užitočná pomôcka pre pohodlné a bezpečné zrolovania kábla.


Buxton BHP 4050, Modrá

Buxton BHP 4050, Modrá

Hodnotenie: 5
14 €

8,25 €

Slúchadlá do uší BUXTON BHP 4050 zaujmú nápadným farebným prevedením, kvalitné meniče v hliníkovom púzdre zaisťujú perfektnú zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je pozlátený konektor, výber z troch veľkostí silikónových štupľov zaručí aby slúchadlá pasovali do každého ucha, súčasťou balenia je užitočná pomôcka pre pohodlné a bezpečné zrolovanie kábla.


Buxton BHP 5020, Fialová
16,30 €

9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Štupľové slúchadlá BUXTON BHP 5020 uspokoja každého, kto požaduje skvelý zvuk a zaujímavý dizajn. Hliníková konštrukcia, kvalitné meniče s veľkým priemerom a kábel zakončný pozláteným konektorom, to všetko zaručuje vyvážený zvuk a hutné basy. Súčasťou balenia sú náhradné šputny v troch veľkostiach.


Buxton BHP 5030, Námorná modrá
16,30 €
15,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Štupľové slúchadlá BUXTON BHP 5030 uspokoja každého, kto požaduje skvelý zvuk a zaujímavý dizajn. Hliníková konštrukcia, kvalitné meniče s veľkým priemerom a kábel zakončný pozláteným konektorom, to všetko zaručuje vyvážený zvuk a hutné basy. Súčasťou balenia sú náhradné šputny v troch veľkostiach.


Buxton BHP 5040 SILVER
20,94 €

15,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Sportovní sluchátka do uší v hliníkovém pouzdru s aktivními 10mm měniči. Buxton BHP 5040 SILVER přináší vyvážený zvuk a silné basy – kvalitu zvuku lze umocnit správným výběrem jedné ze 3 velikostí silikonových náušníků. Cestovatelé ocení praktický organizér pro přenášení veškerého příslušenství.


Buxton BHP 5050 GOLD
20,94 €

15,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Sportovní sluchátka do uší v hliníkovém pouzdru s aktivními 10mm měniči. Buxton BHP 5050 GOLD přináší vyvážený zvuk a silné basy – kvalitu zvuku lze umocnit správným výběrem jedné ze 3 velikostí silikonových náušníků. Cestovatelé ocení praktický organizér pro přenášení veškerého příslušenství.


Buxton BHP 5060 BLACK
20,94 €

18 €

Posledný kus za túto cenu!

Sportovní sluchátka do uší v hliníkovém pouzdru s aktivními 10mm měniči. Buxton BHP 5060 BLACK přináší vyvážený zvuk a silné basy – kvalitu zvuku lze umocnit správným výběrem jedné ze 3 velikostí silikonových náušníků. Cestovatelé ocení praktický organizér pro přenášení veškerého příslušenství.


Buxton BHP 5070 PEWTER
20,94 €

18 €

Posledný kus za túto cenu!

Sportovní sluchátka do uší v hliníkovém pouzdru s aktivními 10mm měniči. Buxton BHP 5070 PEWTER přináší vyvážený zvuk a silné basy – kvalitu zvuku lze umocnit správným výběrem jedné ze 3 velikostí silikonových náušníků. Cestovatelé ocení praktický organizér pro přenášení veškerého příslušenství.


Buxton BHP 6010, Zlatá

Buxton BHP 6010, Zlatá

Hodnotenie: 5
23,30 €

15,49 €

Kvalitné štupľové slúchadlá BUXTON BHP 6010 poskytujú čistý vyvážený zvuk, hutné basy a neopozeraný dizajn v troch farebných variantoch. Prevedenie z hliníka, vymeniteľné káble (guľatý a plochý) sú zakončené pozláteným konektorom. Pre maximálny komfort je pribalený aj praktický sáčok na prenášanie slúchadiel a náhradné silikónové špunty v troch veľkostiach.


Buxton BHP 6020, Čierna

Buxton BHP 6020, Čierna

Hodnotenie: 4,5
23,30 €

15,49 €

Kvalitné štupľové slúchadlá BUXTON BHP 6020 poskytujú čistý vyvážený zvuk, hutné basy a neopozeraný dizajn v troch farebných variantoch. Prevedenie z hliníka, vymeniteľné káble (guľatý a plochý) sú zakončené pozláteným konektorom. Pre maximálny komfort je pribalený aj praktický sáčok na prenášanie slúchadiel a náhradné silikónové špunty v troch veľkostiach.


Buxton BHP 7010 BLACK
37,33 €

28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší v hliníkovém pouzdru s aktivními 10mm měniči. Buxton BHP 7010 BLACK přináší vyvážený zvuk a silné basy po dobu až 6 hodin na jedno nabití. Cestovatelé ocení praktický organizér pro přenášení veškerého příslušenství a sportovní nadšenci zase adaptéry pro bezpečné uchycení v uchu.


Buxton BHP 7030 BLACK
46,63 €

38 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší v hliníkovém pouzdru s aktivními 10mm měniči. Buxton BHP 7030 BLACK přináší vyvážený zvuk a silné basy po dobu až 8 hodin na jedno nabití. Cestovatelé ocení praktický organizér pro přenášení veškerého příslušenství a sportovní nadšenci zase adaptéry pro bezpečné uchycení v uchu.


Buxton BHP 8600, čierna

Buxton BHP 8600, čierna

Hodnotenie: 4
24,38 €

19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Uzavreté slúchadlá Buxton s moderným dizajnom poskytujú skvelý zvuk s vyváženou reprodukciou basov a výšok. Slúchadlá sú osadené kvalitnými 40 mm meničmi so zliatinovými magnetom, majú jednostranne vedený odnímateľný kábel a pohodlné náušníky s vylepšeným polstrovaním.


Buxton BHP 8610, biela
24,38 €

17,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Uzavreté slúchadlá Buxton s moderným dizajnom poskytujú skvelý zvuk s vyváženou reprodukciou basov a výšok. Slúchadlá sú osadené kvalitnými 40 mm meničmi so zliatinovými magnetom, majú jednostranne vedený odnímateľný kábel a pohodlné náušníky s vylepšeným polstrovaním.


Buxton BHP 8620, ružová
24,38 €

16,70 €

Uzavreté slúchadlá Buxton s moderným dizajnom poskytujú skvelý zvuk s vyváženou reprodukciou basov a výšok. Slúchadlá sú osadené kvalitnými 40 mm meničmi so zliatinovými magnetom, majú jednostranne vedený odnímateľný kábel a pohodlné náušníky s vylepšeným polstrovaním.


Cowon iAudio EC2-26%

Cowon iAudio EC2

Hodnotenie: 4
10,90 €

7,99 €

Akcia

Slúchadlá do uší Cowon EC2 poskytujú silný a bohatý zvuk plný basov pre pohlcujúci zážitok z počúvania hudby. Prirodzené a čisté výšky až do 22 000 Hz, vymeniteľné, komfortné špunty, pozlátený stereo konektor minimalizuje šum, dĺžka kábla 1,2 m.


Cowon iAudio EM1
19 €

17 €

Slúchadlá do uší Cowon EM1 poskytujú presný zvuk a detailné vokály v celom zvukovom spektre. Dynamické meniče zaistí optimálny zážitok z počúvania, vymeniteľné, komfortné špunty, pozlátený stereo konektor minimalizuje šum, plochý kábel dĺžky 1,2 m.


Creative CREATIVE Aurvana Live!
56,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá Creative Aurvana Live! oživia všetku vašu hudbu. Či už pre cestovanie, alebo pre odpočinok prinášajú tieto slúchadlá ľuďom zážitok, živého 'vystúpenia – vďaka spôsobu, akým kombinujú špičkovú technológiu s profesionálnou kvalitou akustického ladenia. Mušle sú špeciálne tvarované pre presné podanie zvuku s mäkkým čalúnením tak, aby zabezpečili mnoho hodín komfortného počúvania


Creative EP-630 (Black)

Creative EP-630 (Black)

Hodnotenie: 4,5
19,90 €

13,90 €

Slúchadlá Creative EP-630 s gumovým zakončením poskytujú kvalitnejšie počúvanie MP3. Boli navrhnuté s ohľadom na potreby užívateľov v pohybe. Gumové zakončenie tlmí zvuky z okolia a zvýrazňujú basovú úroveň komprimovaných zvukových stôp, čím poslucháčom na cestách dodávajú jedinečný zážitok z počúvania.


Energy Sistem Earphones Style 1
9,30 €

Štupľové slúchadlá do uší s pogumovaným povrchom. Energy Sistem Earphones Style 1 bojujú proti večnému zamotávaniu plochým káblom a pohodlie zaručujú náhradnými veľkosťami silikónových náušníkov. Slúchadlá vďaka tomu padnú do každého ucha bez bolestivého otlačenia.


Energy Sistem Running Two, ružová
12 €
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Športové slúchadlá Energy Sistem Running Two so špuntovými nástavcami ponúka vysoký komfort pri behu a ďalších športových aktivitách. Ľahká, flexibilná a odolná, ochranné pogumované prvky, kábel o dĺžke 1,2 m.


ERATO Muse
99 €
+ doprava zadarmo

Plne bezdrôtové slúchadlá s Bluetooth technológiou, ktorá dosiahne na vaše zariadenie až do vzdialenosti 10 metrov. Slúchadlá Erato Muse sú ľahko ovládateľné pomocou jediného tlačidla a okrem počúvania hudby vám vďaka zabudovanému mikrofónu umožní napríklad aj hands-free volanie.


GoGEN MAXISLECHY

GoGEN MAXISLECHY

Hodnotenie: 3,5
21,83 €

15,90 €

Detské slúchadlá na uši s uzavretou konštrukciou náušníkov z exkluzívnej série od Maxipsa Fíka so sadou samolepiek. Slúchadlá majú ľahkú a odolnú konštrukciu, o pohodlie sa starajú mäkké penové náušníky, maxilmálna hlasitosť je obmedzená na 90 dB, konektor 3,5 mm, dĺžka kábla 1,2 m.


Grado GR8e
311 €

261,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší Grado GR8e ponúka extrémne citlivé a presné meniče Moving Armature pre prirodzené, jemné a vyvážené podanie zvuku. Miniatúrne rozmery, náhradné filtre a ochranné tesnenia, OFC kábel dĺžky 1,3 m.


Grado SR80e
137 €
133 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá na uši Grado SR80 ponúkajú otvorenú konštrukciu a hrejivý zvuk s dostatkom basov a precíznymi detailmi. Meniče s optimalizovaným magnetickým poľom, štvoržilový kábel pre zachovanie pevnosti basov, vhodné pre domáce počúvanie, ručne vyrobené v USA.


GRUNDIG HP 570
49,18 €

32 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosné slúchadlá na uši s temenným mostom a plochým káblom, vďaka ktorému bude váš súboj so zamotáváním oveľa jednoduchší. Grundig HP 570 prenáša čistý a dynamický zvuk so silnými basmi vďaka veľkým 40mm meničom. Štandardný konektor 3,5mm jack je kompatibilný s väčšinou zvukových zariadení.