Rinatura Bio Olej sezamový lisovaný za studena 500 ml
7,70 €

Bio sezamový olej bohatý na antioxidanty obsahuje 85% nenasýtených mastných kyselín, vitamíny B1, B12, železo, vápnik a ďalšie stopové prvky. Sezamový olej na seba dokáže viazať ťažké kovy a toxíny.

Country Life Olej sezamový BIO 200 ml
3,80 €

Panenský sezamový olej svetlo žltej farby a príjemnej orieškovej chuti v biokvalite lisovaný za studena. Vhodný do studenej kuchyne, na dochutenie alebo ako masážny olej. Tradičné súčasť ázijských receptov. .

BohemiaOlej Sezamový olej 100ml
3,70 €

Sezamový olej predovšetkým pôsobí ako mocný antioxidant s antiseptickýmiúčinky. Spôsob výroby: Lisovanie za studena zo semien bieleho sezamu, bezprídavných farbiacich a konzervačných látok, čistý prírodný produkt Použitie:teplá i studená kuchyňa masáže.

BohemiaOlej Sezamový olej 250ml
7,20 €

Sezamový olej predovšetkým pôsobí ako mocný antioxidant s antiseptickými účinky. Spôsob výroby: Lisovanie za studena zo semien bieleho sezamu, bez prídavných farbiacich a konzervačných látok, čistý prírodný produkt Použitie: teplá i studená kuchyňa masáže.

Allnature Sezamový olej BIO 250 ml
6,40 €

Olej je získavaný zo sezamových semienok pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Používajte výhradne pre studenú kuchyňu, skvelý je ako zálievka do zeleninových šalátov, nátierok alebo na dochutenie syrov.