HealthyCo Kokosový olej neutrálny 500 ml-25%
9,15 € 6,80 €

Akcia

MCT Kokosový olej bez zápachu a vône perfektné pre smaženie a pečenie. Môže sa tiež používať v starostlivosti o pleť a vlasy, alebo ako základný olej pri masáži.

HealthyCo Avokádový olej 250 ml
9,55 € 8,37 €

Avokádový olej je skvelou alternatívou olivového oleja. Hodí sa do šalátov a dressingov a je tiež vhodný na smaženie. S jemnou príchuťou.

Amix Nutrition Coconut Oil 300 g
8,10 € 7,60 €

Rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metódou rafináciou parou. Absolútne bez použitia chemických látok.

LifeLike Kokosový olej 300 ml
5,20 € 4,93 €

Panenský kokosový olej lisovaný za studena - najlepšia voľba pre kuchyňu, zdravie i starostlivosť o pokožku.

Rinatura Ľanový olej 250 ml BIO - za studena lisovaný
3,40 €

Bio Ľanový olej lisovaný za studena je najbohatším zdrojom nenasýtených mastných kyselín Omega 3 a 6 a vitamínu F. Vďaka tomuto výnimočnému zloženiu podporuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Ľanový olej obsahuje tiež vysoký podiel vlákniny, ktorá priaznivo ovplyvňuje trávenie. .

Natur farm Makový olej 0,25 l
3,80 €

Makový olej je dokonalým výťažkom z maku siateho. Získava sa, za studena, lisovaním makových semien. Makový olej obsahuje vysoké množstvo omega 6 mastný kyselín a tiež vysoké množstvo vápnika, pre dokonalé zdravie človeka.

Záhir Cosmetics Arganový olej 250 ml
31,20 €

Arganový olej je 100% prírodný marocký za studena lisovaný arganový olej pre starostlivosť o pleť, telo aj vlasy. Je vhodný aj pre citlivú pleť a na všetky typy vlasov. Arganový olej regeneruje a chráni. Rýchlo sa vstrebáva a pomáha v boji proti voľným radikálom a starnutiu pokožky.

Allnature MCT olej 250 ml
11,30 €

MCT je skratka pre „Medium Chain Triglycerides“ čiže olej so stredne dlhým reťazcom. Ide o diétne tuk vyrobený z bielej dužiny kokosového orecha. Ako taký je rýchlejšie rozpustný vo vode, preto ho organizmus vstrebá rýchlejšie.

Country Life Olej kokosový BIO 300 ml
3,80 €

Kokosový olej je snehobiely tuk, vyrábaný lisovaním za studena. Jedná sa teda o raw produkt. Má kokosovú vôňu a vašim pokrmom dodá príjemnú arómu. Výborne znáša vysoké teploty. Kokosový olej je tiež skvelým pomocníkom pri starostlivosti o telo a vlasy. .

Rinatura Olej z pšeničných klíčkov 250 ml
6,30 €

Olej z pšeničných klíčkov je ľahko stráviteľný, vstrebateľný a chutný olej. Vďaka antioxidačným schopnostiam napomáha spomaliť predčasné starnutie pleti.

Look food Olej ryžový 100% karafa 1000 ml
6,70 €

Rafinovaný ryžový olej je vyrobený z ryžových otrúb. Je to základný tuk, ktorý sa používa v orientálnej kuchyni. Najväčšou výhodou je vysoký dymový bod (nad 250 ° C), čo je dôvod, prečo sa odporúča predovšetkým na smaženie.

Rinatura Bio Olej repkový lisovaný za studena 250 ml
2,80 €

Prírodný Bio repkový olej obsahuje ideálny pomer omega 3 a omega 6 esenciálnych mastných kyselín, ktoré majú blahodarný vplyv na kardiovaskulárny systém. Repkový olej je vhodný rovnako tak ako slnečnicový, na varenie a pečenie.

Záhir Cosmetics Arganový olej kulinářský 250 ml
22,10 €

Arganový olej kulinársky je 100% prírodný olej z ľahko natiahnutých plodov argánie. Má typickú orieškovú chuť a vôňu. Skvele sa hodí k príprave jedál. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú v boji s chorobami a sú účinné v posilňovaní zdravie celého organizmu.

Allnature Avokádový olej 250 ml
14,60 €

Avokádový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, steroly, antioxidanty a vitamíny. Vysoký obsah sitosterol upravuje hladinu cholesterolu. Upravujú tonus ciev a tým pozitívne ovplyvňujú krvný tlak, posilňuje ďasná, tlmí škodlivé vplyvy znečisteného prostredia.

Allnature Hroznový olej 250 ml
18,10 €

Hroznový olej má jedinečnú vlastnosť zvyšovať prirodzenú chuť jedla potravín. Vzhľadom na vysoký obsah kyseliny linolovej, značne prispieva v boji s nadbytkom cholesterolu. Je 50 krát účinnejší ako vitamín E a 20 krát účinnejší ako vitamín C, má vynikajúce omladzujúce účinky.

Allnature Konopný olej 250 ml
7,60 €

Za studena lisovaný konopný olej sa skvele hodí pre dochucovanie šalátov, omáčok a dipov. Nie je vhodný na zahrievanie, pretože vysoké teploty ničí živiny, ktoré olej obsahuje. Konopný olej môžete využiť aj v starostlivosti o pokožku, ktorú hydratuje a pôsobí protizápalovo. .

Allnature Ľanový olej 250 ml
5,10 €

Ľanový olej je za studena lisovaný. Ľan siaty podporuje trávenie a pravidelné vyprázdňovanie. Chuť ľanového oleja je ľahko horkastá. Ideálne pre dochucovanie šalátov, omáčok a dipov. Možno použiť aj na telo, vlasy a nechty.

Allnature Ryžový olej 250 ml
11,20 €

Ryžový olej obsahuje zložky majúce potencionálny význam pre diétu a zdravie. je veľa používaný v Japonsku, Kórei, USA, Thajsku a postupne získava na popularite pre svoju chuť a stále vlastnosti.

BohemiaOlej Horčicový olej 250ml
6,30 €

Tento olej bol známy už na stre Apeninskom polostrove, predovšetkým v Ríme, odkiaľ sa postupne rozšíril do celej Európy. Horčičné semienka sú lisovaná za studena, bez prídavných farbiacich a konzervačných látok, čo robí z oleja čistý prírodný produkt. Je v hodný do studených i teplých pokrmov.

BohemiaOlej Sezamový olej 100ml
3,70 €

Popis: Sezamový olej Predovšetkým pôsobí ako mocný antioxidant s antiseptickými účinkami Spôsob výroby: Lisovanie za studena zo semien bieleho sezamu, bez prídavných farbiacich a konzervačných látok, čistý prírodný produkt Použitie: teplá i studená kuchyňa masáže Zloženie: 100% panenský olej liso

BohemiaOlej Sezamový olej 250ml.
6,80 €

Popis: Sezamový olej predovšetkým pôsobí ako mocný antioxidant s antiseptickými účinkami. Spôsob výroby: Lisovanie za studena zo semien bieleho sezamu, bez prídavných farbiacich a konzervačných látok, čistý prírodný produkt Použitie: teplá i studená kuchyňa masáže.

Extra virgin olivový olej s BIO Lavender Chodounský 250 ml
8,10 €

Extra virgin olivový olej s BIO Lavender Chodounský – Oleje SYMEONS, ktoré získali prvenstvo v hodnotení olivových olejov v SR sme naplnili BIO Lavender Chodounský a macerovali po vzore starých Egypťanov 3 mesiace v chlade a temnote.

Look food Olej ľanový 100% 250 ml BIO
2,60 €

Ľanový olej je za studena lisovaný rastlinný olej z ľanových semien (tj. Ľanové semienka). Ľanový olej je charakterizovaný vysokým obsahom nenasýtených tukov, vrátane omega-3 mastných kyselín (kyselina alfa-linolénová).

Look food Olej ryžový 100% 500 ml
3,70 €

Rafinovaný ryžový olej je vyrobený z ryžových otrúb. Je to základný tuk, ktorý sa používa v orientálnej kuchyni. Najväčšou výhodou je vysoký dymový bod (nad 250 ° C), čo je dôvod, prečo sa odporúča predovšetkým na smaženie. Má neutrálnu chuť a vôňu.

Natur farm Ľanový olej 0,25 l
2,60 €

Ľanový olej je bohatý na Omega 3 esenciálne mastné kyseliny. Telom je lepšie absorbovaný, ak sa spojí s proteínmi v podobe tvarohu, jogurtu, orechov či syra.

Natur farm Orechový olej 0,25 l
4,90 €

Panenský orechový olej je lisovaný za studena z jadier vybraných vlašských orechov. Tento olej je uznávaný v celom západnom svete, pretože dáva do poriadku preťažený nervový systém, obľúbený je najmä vo Veľkej Británii.

Rinatura Bio Olej olivový extra virgin 500 ml
6,40 €

Prírodný extra panenský olivový olej vyniká veľkým obsahom nenasýtených mastných kyselín, ďalej obsahuje značné množstvo vitamínu E a ďalšie zdraviu prospešné látky.

Rinatura Bio Olej sezamový lisovaný za studena 500 ml
7,50 €

Bio sezamový olej bohatý na antioxidanty obsahuje 85% nenasýtených mastných kyselín, vitamíny B1, B12, železo, vápnik a ďalšie stopové prvky. Sezamový olej na seba dokáže viazať ťažké kovy a toxíny.