Hľadáte tovar z kategórie sedlá na bicykle? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Sedlá na bicykle vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
-21%
Terry sedlo Figura Max Women

Terry sedlo Figura Max Women

40,90 €
32 €
Akcia

Sedlo na cyklistiku pre dámy disponuje štíhlym a vysokým tvarom, vďaka ktorému budete sedieť vzpriamene. Poťah je z materiálu WeatherMax DuraSilk a lyžiny z Light FEC Steel. Terry sedlo Figura Max Women je dielom ručnej výroby a využijete ho pri športovom aj rekreačnom jazdení.

Tovar od predajcu MALL
Just One gelový potah sedla
37x

Just One gelový potah sedla

9,60 €

Gelový potah sedla **Just One* Vám poskytne maximální pohodlí, tlumí nárazy a snižuje riziko otlaku.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Ergon SM Comp Men S / M Black
3x

Ergon SM Comp Men

105,90 €
74 €
Posledný kus za túto cenu!

Sedlo na bicykel pre mužov disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon SM Comp Men je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Tovar od predajcu MALL
-37%
Ergon ST Gel Men S / M Black
2x

Ergon ST Gel Men

74,90 €
47 €
Akcia

Sedlo na bicykel pre mužov s gélovou výplňou disponuje materiálom, ktorý tlmí otrasy a pohlcuje vibrácie. Obsahuje 3D tvarovanú škrupinu v oblasti sedacích kostí. Tvar do písmena Y zaručuje slobodu pohybu. Ergon ST Gél Men je vhodné pre horské a trekingové bicykle.

Tovar od predajcu MALL
Wista Poťah sedla gélový WISTA - 80158

Wista Poťah sedla gélový WISTA - 80158

12,92 €
11,20 €

Gélový poťah na sedlo, na bicykel, gélový, anatomický prelis, znižuje riziko otlaku a tlmí nárazy, protišmyková spodná strana, umývateľný povrch, rozmer 195 × 280 mm, farba čierna.

Partner: CAPPA
TWN potah na sedlo GEL 290x260mm

TWN potah na sedlo GEL 290x260mm

8,91 €

Gelový potah sedla Povrch: celistvý, bez prolisu Stahování kolem sedla šňůrkou s brzdou Rozměry: 290 × 260 mm Barva: černá Balení: servisní v sáčku.

M-Wave potah na sedlo gelový 180x290 mm

M-Wave potah na sedlo gelový 180x290 mm

8,91 €

Pohodlný potah sedla M-Wave s gelem na široké sedlo Povrch: moderní ergonomický Stahování kolem sedla šňůrkou s brzdou Rozměry: 175 × 290 mm Hmotnost: 266g Barva: černá.

BBB sedlo MTB MultiDensity D černé

BBB sedlo MTB MultiDensity D černé

34,37 €

Pro ženy. Double Density technologie. Potah z luxusního Sutexu s odolnou syntetickou kůží a ochranné vložky po stranách. Velice kvalitní švy nepovolí ani po dlouhém používání. Matně stříbrné lyžiny a černé boční.