Počet nájdených produktov: 548

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Batiste Suchý šampón pre maximálny objem vlasov (Dry Shampoo Plus Heavenly Volume) 200 ml
4,50 €

Suchý šampón značky Batiste dodá vášmu účesu neoveriteľné objem.   Batiste Heavenly je suchý šampón, ktorý dodá Vášmu účesu okamžitý až neuveriteľný objem. Vašim vlasom okamžite vráti lesk a Váš prirodzený vzhľad účesu znásobí až do nenebských výšin. Rýchle a jednoduché použitie nech ste kdekoľvek.


Le Petit Olivier Šampón pre mastné vlasy Myrta a ružový íl 250 ml
3,60 €

Šampón pre rýchlo sa mastiace vlasy francúzskej značky Le Petit Olivier. S výťažkami z myrty a ružovým ílom. Vlasy sú čisté, ľahké a nadýchané. Po pravidelnom použití sa menej mastia. Objem: 250ml. Bez parabénov, farbív a fenoxyetanolu. P>.


Loreal Professionnel Šampón s lipidmi pre veľmi poškodené vlasy lipidom Absolut Repair (Instant Resurfacing Shampoo)
10,60 €

9,20 €

Akcia

Rekonštrukčný šampón regeneruje a posilňuje veľmi poškodené vlasy. Obsahuje lipidy, ktoré sa z vlasov vplyvom chemických a tepelných úprav vytrácajú. Vlasy sú potom lámavé a strácajú objem a lesk. Lipidy a ceramidy uzamykajú vlhkosť a živiny vo vnútri vlasu. Zanechajú vlasy hebké, jemné a lesklé.


Alpecin Čierny kofeínový šampón Tuning (Shampoo) 200 ml
8,50 €

S pribúdajúcim vekom stráca vlasy schopnosť tvoriť farebné pigmenty, a tým pribúda šedivých vlasov. Šampón s intenzívne pôsobiacimi pigmentmi posilňuje prirodzenú farbu vlasov a zanechá ich tmavšie a bohatšie. Zároveň eliminuje ich vypadávanie.