Adler AD 4434

Adler AD 4434

Hodnotenie: 3,2
7,92 €

Akcia

Keramický ručný mlynček na korenie značky Adler je vyrobený z nerezovej ocele. Mlynček AD 4434 s možnosťou kontroly hrubosti mletia a priehľadnou časťou na korenie uľahčí mletie akéhokoľvek korenia.

Lamart LT7045 mlýnek 2x 60 ML SANDGLASS
7,90 € 7,20 €

Plastový mlýnek na koření v moderním vzhledu s keramickým mlecím mechanismech. U mlýnku Lamart lze nastavit požadovanou hrubost mletí. Dvě průhledné komory umožňují naplnit ho a sledovat, kolik koření ještě zbývá.

Koopman Mlynček na korenie 30 cm, bambus
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický mlynček na korenie vyrobený z bambusu pod značkou Koopman bude nielen spoločníkom pri dochucovaní pokrmov, ale tiež plní estetickú funkciu. Dizajnový kúsok s nastaviteľnou hrubosťou mletia je vysoký 30 cm.

Kitchen Artist Ručný mlynček na soľ a korenie MEN328R
9,40 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na soľ a korenie s manuálnym ovládaním v atraktívnom dizajnovom prevedení sa stane ozdobou každého jedálenského stola. Praktické priehľadné plastové zásobníky na korenie.

Lamart Mlynček na korenie LT7014 Gravity
8,60 €

Mlynček na korenie a soľ či iné korenie je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a plastu s keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Priehľadné doplňovacie dve komory umožňujú sledovať naplnenosť mlynčeka.

Peugeot FIDJI mlynček na soľ 20 cm olivové drevo/nerez
85 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný a elegantný mlynček na soľ značky Peugeot. Vďaka použitiu lešteného olivového dreva je každý kus originál. Model Fidji disponuje unikátnym mlecím mechanizmom z nerezovej ocele, na ktorý je poskytovaná doživotná záruka. Vyrobené vo Francúzsku.

Tescoma Mlynček na chilli papričky GrandCHEFHEF
17,90 €

Mlynček na chilli papričky GrandCHEF je vynikajúci pre dochucovanie pokrmov. S kvalitným keramickým mlecím mechanizmom, nastaviteľnou hrubosťou mletia a viečkom na zachytávanie zvyškov korenia.

Peugeot Set mlynčekov na korenie a soľ Tahiti 2/24260
66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Telá mlynčekov sú vyrobené z pravého bukového dreva, ktoré im dodáva neopakovateľné čaro. S nastaviteľnou hrubosťou mletia otáčaním korunky. Čiernobiely set mlynčekov na soľ a korenie z radu TAHITI.

Tescoma Mlynček na korenie a bylinky GrandCHEF
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na korenie a bylinky GrandCHEF je vynikajúci pre dochucovanie pokrmov. S kvalitným keramickým mlecím mechanizmom, nastaviteľnou hrubosťou mletia a viečkom na zachytávanie zvyškov korenia.

Peugeot FIDJI mlynček na korenie 20 cm olivové drevo/nerez
85,42 € 74,40 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný a elegantný mlynček na korenie značky Peugeot. Vďaka použitiu lešteného olivového dreva je každý kus originál. Model Fidji disponuje unikátnym mlecím mechanizmom z nerezovej ocele, na ktorý je poskytovaná doživotná záruka. Vyrobený vo Francúzsku.

Tescoma Mlynček na korenie GrandCHEF
17,90 €

Mlynček na korenie GrandCHEF je vynikajúci pre dochucovanie pokrmov. S kvalitným keramickým mlecím mechanizmom, nastaviteľnou hrubosťou mletia a viečkom na zachytávanie zvyškov korenia.

Tescoma Mlynček na korenie/soľ VIRGO WOOD 28 cm-27%
26,60 € 19,30 €

Výpredaj

Mlynček s výškou 28 cm je vyrobený z dreva gumovníka brazílskeho. Nastaviteľná hrubosť mletia. Ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou s mlynčekom Vigra Wood.

Maxwell & Williams Kombinovaný mlynček na soľ a korenie Duo-27%
47,99 € 34,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinovaný mlynček na soľ a korenie DUO od austrálskej firmy Maxwell & Williams. Mlecí mechanizmus je vyrobený z uhlíkovej ocele. Unikátnosť a originalita spočíva v kombinácii mletia korenia a soli zároveň. Záleží len na smere otáčania.

Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 5,8 x 20,3 cm
9,66 € 7,90 €

Mechanický mlynček pre hrubozrnnú soľ alebo celé korenie. Systém mletia z keramiky zaisťuje ostrosť aj pri častom používaní. Telo vyrobené z gumovníkového dreva. Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 5,8 × 20,3 cm v prírodnom vzhľade ľahko zapadne do vašej kuchyne.

Kitchen Artist Ručný mlynček na korenie 6v1 MEN243
18,83 € 15,90 €

Ručný nerezový mlynček na 6 druhov korenia, ktoré najčastejšie a s obľubou používate aj na soľ. Jednotlivé zásobníky s vlastným mlynčekom sa jednoduchým a rýchlym spôsobom menia s otočnou jednotkou.

Tescoma Mlynček na chilli papričky VIRGO 16 cm
17,90 €

Dochucovanie pokrmov čerstvo mletými chilli papričkami bude s mlynčekom Virgo hračka. Vybavený špeciálnym mlecím mechanizmom a viečkom pre zachytávanie zvyškov korenia.

Tescoma Mlynček na soľ GrandCHEF
17,90 €

Mlynček na soľ GrandCHEF je vynikajúci pre dochucovanie pokrmov. S kvalitným keramickým mlecím mechanizmom, nastaviteľnou hrubosťou mletia a viečkom na zachytávanie zvyškov korenia.

Banquet Mlynček na korenie mechanický AKCENT 37 cm
17,34 € 17 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický mlynček na korenie AKCENT je vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvým korením alebo soľou. Mlynček je opatrený keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.

TORO Mlynček na soľ a korenie 35 cm
20 €

Lakovaný drevený mlynček na soľ a korenie vyrobený pod značkou Toro v klasickom dizajne skvele padne do ruky a na výšku meria 35 cm. Mlynčeky na korenie dodajú vášmu jedlu tú správnu výslednú chuť.

Maxwell & Williams Bounce mlynček na korenie 11 cm-22%
19,99 € 15,50 €

Akcia

Okrúhly mlynček na korenie Bouncenastaviteľnou hrubosťou mletia pomocou skrutky a mlecím mechanizmom z uhlíkovej ocele. Pochádza z kolekcie svetovo známej značky Maxwell & Williams. Má originálny a elegantný dizajn, ľahko sa udržuje e je dodávaný v darčekovom balení.

TORO Mlynček na soľ a korenie 26 cm
16 €

Posledný kus za túto cenu!

Lakovaný drevený mlynček na soľ a korenie vyrobený pod značkou Toro v klasickom dizajne skvele padne do ruky a na výšku meria 26 cm. Mlynčeky na korenie dodajú vášmu jedlu tú správnu výslednú chuť.

TORO Mlynček na soľ a korenie, set 2 ks
15,23 € 13,80 €

Pekné balenie dvoch mlynčekov v praktickom stojančeku od značky Toro. Mlynček na soľ a korenie by mal byť súčasťou každej kuchyne a jedálne.

Banquet Sada mechanických mlynčekov BRILLANTE
10 €

Mlynček a solnička od firmy Banquet sú vyrobené v drevenom prevedení. Mechanické mlynčeky čerstvo zomelú korenie a podčiarknu kulinársky zážitok vášmu pokrmu. Mlynček je tvorený keramickým mechanizmom.

Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 5,8 x 15,3 cm
7,90 €

Kvalitný mechanický mlynček má vnútri keramický mechanizmus pre ľahké otáčanie. Banquet mlynček na korenie mechanický BRILLANTE s priemerom 5,8 cm je vyrobený z gumovníka a má populárny kužeľovitý tvar.

Lodos mlynček na korenie Bob Tower 12 cm
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu. Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život.

Banquet Mlynček na korenie manuálny CULINARIA Duo 23 x 5 cm
6,56 € 6 €

Mechanický mlynček pre hrubozrnnú soľ alebo celé korenie. Systém mletia z keramiky zaisťuje ostrosť aj pri častom používaní. Funkčné riešenie 2 v 1 v dvoch protiľahlých nádobách spojených v strede. Banquet Mlynček na korenie manuálny CULINARIA Duo 23 × 5 cm v spracovaní z nerezu s akrylovými zásobníkmi.

HAMA Xavax Mini mlynček na soľ a korenie, 2 ks.
8,10 € 8 €

Set mini mlynčekov na soľ a korenie je vyrobený z nerezovej ocele. Mini prevedenie vhodné aj na cestovanie alebo do malých kuchýň. Na mletie hrubozrnnej soli a celého korenia.

Banquet Mlynček na korenie mechanický AKCENT 22 cm
14 €

Mechanický mlynček na korenie AKCENT je vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvým korením alebo soľou. Mlynček je opatrený keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 6 x 25,4 cm
11,90 €

Mechanický mlynček pre hrubozrnnú soľ alebo celé korenie. Systém mletia z keramiky zaisťuje ostrosť aj pri častom používaní. Telo vyrobené z gumovníkového dreva. Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 6 × 25,4 cm v prírodnom vzhľade ľahko zapadne do vašej kuchyne.

Cilio Mlynček na chilli "Piccante" 14,5 cm
23,37 € 19,20 €

Akrylový ručný mlynček na chili papričky Piccante značky Cilio poteší všetkých milovníkov ostrejšieho jedla. Špeciálny rezací mechanizmus namelie rovnomerné jemné chili vločky a skvele tak dochutí pripravované jedlo.

Peugeot PARIS set mlýnek na pepř a sůl 18 cm
69,60 €
+ doprava zadarmo

Při dochucování jídla nemůže nic nahradit pepř a sůl. Kvalitní set mlýnků PARIS svojí elegancí nezapře Francouze a připraví vám vždy čerstvě namleté koření. Vyrobeno z bukového dřeva. Na mlecí mechanismus z nerezové oceli je poskytnuta doživotní záruka.

Maxwell & Williams Maison sada mlynčekov soľ a korenie 20cm
25,21 €

Akcia

Elegantná sada mlynčekov na soľ a korenie Maison. Vďaka číremu prevedeniu vidíte obsah korenia v nádobke a podľa potreby môžete doplniť. Ľahko sa udržujú a budú štýlovým doplnkom každej domácnosti. Sú dodávané v darčekovom balení. Pochádzajú z kolekcie austrálskej značky Maxwell & Williams.

Ceramic Blade Mlynček na korenie a soľ 2v1 InnovaGoods
14 €

Ručný mlynček na korenie a soľ InnovaGoods od Ceramic Blade je skvelým pomocníkom do kuchyne. Nastavte hrubosť mletia a osoľte aj okoreňte pripravovaný pokrm, bez toho aby ste museli siahať zvlášť po koreničke a soľničke.

Tescoma Mlynček na korenie/soľ VIRGO WOOD 14 cm
13,90 €

Mlynček VIRGO WOOD je dodávaný s dvoma rozlišovacími krúžkami na korenie a soľ. Vyrobený z ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho a opatrený prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom.

Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 6,4 x 25 cm
13,93 € 13,20 €

Mechanický mlynček pre soľ, korenie či rôzne druhy exotického korenia. Systém mletia z keramiky zaisťuje ostrosť aj pri častom používaní. Telo vyrobené z gumovníkového dreva. Banquet Mlynček na korenie mechanický BRILLANTE 6,4 × 25 cm v prírodnom vzhľade ľahko zapadne do vašej kuchyne.

Tescoma Mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1 je vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým čiernym korením a soľou. Vybavený 2 prvotriednymi keramickými mlecími mechanizmami so samostatne nastaviteľnou hrubosťou mletia pre korenie i soľ.

ILSA Mlynček na korenie/soľ 15 cm drevený
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček je vysoký 15 cm, je teda jeho skladovanie o to ľahšie. Mlynček vyrobený z dreva má v sebe ukrytý keramický mlynček, ktorý skvele vyhovuje ako pri mletí soli tak korenia.

Tescoma Mlýnek na pepř VIRGO 24 cm
26,90 €

Vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým čiernym korením. Mlynček na korenie VIRGO s výškou 24 cm je opatrený prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Renberg Koreničky drevené 7 ks RB-4253
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 6-tich sklenených koreničiek v bambusovom držiaku značky RENBERG je veľmi praktická pre každú domácnosť. Do koreničiek dáte základné druhy korenia, ktoré nesmú chýbať v žiadnej kuchyni.

Tescoma Mlynček na korenie soľ VIRGO WOOD 24 cm
21,90 €

Ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou s mlynčekom Vigra Wood. Mlynček s výškou 24 cm je vyrobený z dreva gumovníka brazílskeho. Nastaviteľná hrubosť mletia.

Tescoma Mlynček na korenie VIRGO 14 cm
14,90 €

Mlynček na korenie VIRGO vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletým čiernym korením. Vybavený prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Peugeot FIDJI mlynček na korenie 15 cm olivové drevo/nerez
69,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný a elegantný mlynček na korenie značky Peugeot. Vďaka použitiu lešteného olivového dreva je každý kus originál. Model Fidji disponuje unikátnym mlecím mechanizmom z nerezovej ocele, na ktorý je poskytovaná doživotná záruka. Vyrobený vo Francúzsku.

Peugeot PARIS mlynček na korenie 27 cm čokoládový
47 €
+ doprava zadarmo

Pri dochucovaní jedla nemôže nič nahradiť korenie a soľ. A keď korenie, tak jedine čerstvo mleté. Kvalitný vysoký mlynček na korenie, ktorý svojou eleganciou nezaprie Francúza. Vyrobené z bukového dreva v čokoládovej farbe. Na mlecí mechanizmus z nerezovej ocele je poskytnutá doživotná záruka.

Peugeot PARIS mlynček na soľ 27 cm čokoládový
47 €
+ doprava zadarmo

Pri dochucovaní jedla nemôže nič nahradiť korenie a soľ. A keď soľ, tak jedine čerstvo mletá. Kvalitný vysoký mlynček na soľ, ktorý svojou eleganciou nezaprie Francúza. Vyrobený z bukového dreva v čokoládovej farbe. Na mlecí mechanizmus z nerezovej ocele je poskytnutá doživotná záruka.

Tescoma Mlynček na muškátový oriešok GrandCHEF
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na muškátový oriešok GrandCHEF je vynikajúci pre dochucovanie pokrmov. S kvalitným keramickým mlecím mechanizmom, nastaviteľnou hrubosťou mletia a viečkom na zachytávanie zvyškov korenia.

Tescoma Mlynček na soľ VIRGO 24 cm-27%
26,60 € 19,30 €

Výpredaj

Vysoký mlynček VIRGO s výškou 24 cm má prvotriedny keramický mlecí mechanizmus a telo má vyrobené z transparentného plastu. Vynikajúci pre ľahké dochucovanie pokrmov čerstvo mletou soľou.