Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hs Hop-Sport Recumbent HS-060L Pulse červený

Hs Hop-Sport Recumbent HS-060L Pulse červený

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Recumbent HS-060L Pulse červený značky Hop Sport je určený pre efektívne domáce tréningy bez preťaženia chrbtice.  Plynulý pohyb počas tréningu je zaručený záťažovým kolesom s hmotnosťou 15 kg. Recumbent má otočný gombík na nastavenie záťaže. Môže… Celý popis
301,80 €
Tovar od: Hop-Sport
301,80 €
Doprava zadarmo

23.4.2024 - 24.4.2024 na vašej adrese

Popis

Moderný recumbent HS-060L Pulse značky Hop Sport je určený pre efektívne domáce tréningy bez preťaženia chrbtice. Tento model zaručuje stabilitu, pohodlie a predovšetkým, bezpečnosť počas tréningu. Plynulý pohyb počas tréningu je mimoriadne dôležitým prvkom zariadenia a v tomto modeli  je zaručený záťažovým kolesom s hmotnosťou 15 kg. Recumbent má otočný gombík na nastavenie záťaže. Môžete si vybrať z 8 úrovní obtiažností, vďaka čomu môžete vykonávať rôzne druhy tréningov a dosiahnúť stanovené ciele. Vďaka prehľadnému tréningovému počítaču môžete priebežne kontrolovať najdôležitejšie parametre počas tréningu. Dotykové senzory umiestnené na rukovätiach vedľa sedadla umožňujú meranie pulzu počas cvičenia. Recumbent je vybavený aj transportnými kolieskami, systémom na vyrovnávanie nerovností i a protišmykovými, vyváženými pedálmi, ktoré sa automaticky nastavujú do vodorovnej polohy. Bezpečnosť:
CE certifikát
Produkt je v súlade s normami EN 957
Produkt je v súlade s normami ROHS

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Tréningový počítač LCD zobrazuje rýchlosť, vzdialenosť, ktorú prekonáte, čas tréningu, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu. Funkcia SCAN Vám umožňuje sledovať jednotlivé hodnoty v rôznych časových intervaloch. Okrem toho je vybavený držiakom na tablet alebo telefón, takže počas tréningu môžete sledovať film alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas cvičenia je základom! Na tomto zariadení môžu úspešne trénovať nielen vysokí, ale aj nízki ľudia. Vďaka možnosti presného nastavenia vzdialenosti sedadla od pedálov si môžete ľahko prispôsobiť polohu vašej pozície. Ergonomický tvar sedadla a pohodlné operadlo Vám  umožnia ešte dlhšie tréningy, ktoré budú príjemné a pohodlné.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia, vďaka čomu ho môžete bez problémov posunúť na iné miesto.

Dotykové snímače pulzu

Zmerajte  svoj pulz s dotykovými senzormi, ktoré sú umiestnené v rukovätiach po oboch stranách sedadla! Jediné, čo musíte urobiť, je uchopenie rukovätí počas tréningu a výsledok sa zobrazí na displeji. Či už ide o spaľovanie tuku alebo posilnenie Vašej výdrže – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť efektívnejšie výsledky.

Protišmykové pedále s blokovacími popruhmi

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Počas tréningu sa nemusíte obávať, že sa Vaše nohy budú šmýkať alebo vysúvať z pedálov. Protišmykové pedále  s uzamykacími popruhmi ich po celý čas udržia na mieste a tým Vám zaručia bezpečnosť a stabilitu počas tréningu.

Systém odporu

15-kg systém magnetického odporu použitý v stroji zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a hlavne tichý. Cvičiť na ňom môžete aj v noci bez obáv, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

Držiak na fľašu

Nezabudnite zostať hydratovaný počas intenzívneho tréningu. Pod riadidlami zariadenia Pulse je držiak na fľašu s vodou. Vďaka nemu pri tréningu siahnete po vode alebo izotonickom nápoji bez toho, aby ste museli zosadnúť z recumbentu.

Vyrovnávacie nožičky

Stabilita zariadenia je nevyhnutná pre efektívny a bezpečný tréning. Vyrovnávacie nožičky umiestnené v prednom aj zadnom stabilizátore recumbentu Pulse umožňujú prispôsobiť  zariadenie nerovnému terénu.

Technické. údaje:

Výrobca: Hop-SportModel: HS-060L PulseHmotnosť stroja: 47 kgNávod na použitie: ánoDotykový LCD počítačMeranie pulzuTransportné kolieskaVertikálne a horizontálne nastavenie sedadlaNastavenie záťaže: 8 stupňovMaximálna hmotnosť používateľa: 130 kgPedále: protišmykové, široké 12 cmPedále s bezpečnostnými popruhmiVyrovnávacie nožičkyZáťažové koleso: 15 kgRozmery operadla: 36,5 × 41 cmVzdialenosť medzi sedadlom a pedálmi: max 87 cm / min 72 cmRozmery: výška 117,5 cm / šírka 72 cm / dĺžka 156 cmRozmery kartónu: D 124,5 x Š 32 x V 73,5Fľaša s vodou a tablet nie sú súčasťou balenia