BROTHER Magnetický rotoped BC84E
258,89 €

233,90 €
+ doprava zadarmo

Perfektne prepracovaný magnetický rotoped Brother BC84E s prednastavenými programami s magnetickou brzdou ovládanou elektromotorom. Počítač má 7 základných cvičebných režimov a celkom 20 rôznych programov. Stroj je dodávaný s adaptérom pre zapojenie do siete.


BROTHER Magnetický rotoped BC42
177,20 €
+ doprava zadarmo

BROTHER BC42 je kvalitný magnetický rotopedviacfunkčným počítačom. Výhodou je tichý chod, ktorý umožňuje umiestnenie stroja v obytných priestoroch.


HMS M1844-I Elektromagnetický Rotoped Premium Iconsole+
623,86 €

589,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektromagnetický rotoped HMS Premium M1844-i s inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení. Škála odporu je díky magnetu širší a chod stroje tišší. Brzdný systém neobsahuje žádné pohyblivé části, čímž je méně náchylný k poškození.


DUVLAN Rotoped XB
190 €

119 €

Skladací rotoped Duvlan XB je ideálnou voľbou do menších bytových priestorov. Po cvičení ho jednoducho zložíte a odložíte na menej frekventované miesto.


Master rotoped R08
155,20 €

143,50 €
+ doprava zadarmo

Rotoped MASTER R08 je kompaktný model s magnetickým brzdným systémom zabezpečuje veľmi tichý chod stroja. Vhodný pre domáce kondičné cvičenie.


Master rotoped R11
271,90 €

233 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rotoped MASTER R11 je kompaktný a robustný model s magnetickým brzdným systémom zabezpečuje veľmi tichý chod stroja. Odporúčame pre aktívny domáci tréning.


HMS M 9239

HMS M 9239

Hodnotenie: 4,5
207,65 €

166,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rotoped HMS M 9239 má vonkajší magnetický systém so šesťkilogramovým kotúčovým zotrvačníkom. Tento kompaktný rotoped je výborný na cvičenie doma. Nastaviteľné sedadlo vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, aby sa Vám cvičilo čo najpohodlnejšie. Môžete si nastaviť jeden z ôsmich stupňov záťaže. Súčas rotopedu je tréningový počítač s mnohými funkciami.


HouseFit MALAGA
366 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklotrenažér HouseFit Malaga s kvalitným brzdovým systémom, tichým chodom vďaka remeňu. Oceníte farebné prevedenie a dizajn, pohodlné nastavenie sedadla v horizontálnom i vertikálnom smere.


HouseFit Indiana

HouseFit Indiana

Hodnotenie: 4,5
285 €
+ doprava zadarmo

Cyklotrenažér Indiana značky Housefit s počítačom, ktorý Vám ukazuje všetky potrebné základné hodnoty, aby Vaše cvičenie bolo čo najefektívnejšie. Maximálna nosnosť je až 135 kg. Cyklotrenažér má tichý chod vďaka klinovému remeňu. Navrhnutý pre intenzívny domáci tréning.


HouseFit Tiro 50

HouseFit Tiro 50

Hodnotenie: 5
285 €
+ doprava zadarmo

Rotoped Tiro 50 s počítačom patrí medzi jeden z najpredávanejších rotopedov značky Housefit. Kvalitný oceľový materiál rámu, zušľachtená odolná stredová oska sú zárukou stabilnej konštrukcie a dlhej životnosti rotopedu. Veľmi ťažký zotrvačník umožňuje bezproblémový tréning osobám do hmotnosti 150 kg.


DUVLAN Rotoped Shade
195 €

129 €

Rotoped DUVLAN Shade je ideálny pomocník pre cvičenie v pohodlí domova. Magnetický brzdný systém a 5 kg zotrvačník zaručujú veľmi tichý chod stroja.


DUVLAN Rotoped Clay Ergo
315 €

229 €

Rotoped DUVLAN Clea Ergo je vďaka 6 kg zotrvačníku a prednastaveným programom ideálnym spoločníkom na cvičenie v domácom prostredí. Vďaka veľmi tichému chodu bude cvičenie na tomto stroji pre vás skutočným zážitkom.  


DUVLAN Cyklotrenažér Montane
350 €

219 €

Zamilujte si tréning v domácom prostredí na cyklotrenažéri Duvlan Montane. Vďaka 18 kg zotrvačníku a pevnej konštrukcii si môžete dopriať intenzívny tréning. Nastaviteľné sedadlo vo vertikálnom i horizontálnom smere sa prispôsobí všetkých užívateľom.


DUVLAN Cyklotrenažér Omaha
375 €

295 €

Vďaka cyklotrenažéru Omaha s 20 kg zotrvačníkom zažijete intenzívny tréning v pohodlí domova. Nastaviteľné sedadlo do horizontálneho i vertikálneho smeru sa prispôsobí všetkých užívateľom. Kvalitný brzdný systém zabezpečí tichý chod cyklotrenažéra. Pevná a odo


DUVLAN Recumbent Comfy Ergo
600 €

429 €

Ideálny recumbent pre starších ľudí a ľudí so zníženou pohyblivosťou. Recumbent disponuje ergonomicky tvarovaným sedadlom a elektronickým ovládaním záťaže.


DUVLAN Rotoped Keaton Ergo
349 €

279 €

Rotoped Duvlan Keaton Ergo patrí k najvyšším modelom značky Duvlan. Magnetický brzdný systém a 10 kg zotrvačník garantujú jeho plynulý a tichý chod. Rotoped disponuje prehľadným LCD displejom a reproduktorom.


DUVLAN Rotoped Seton
295 €

199 €

Rotoped Duvlan Seton so zotrvačníkom s hmotnosťou 6 kg je magnetický rotoped, ktorý zaisťuje plynulý a tichý chod stroja. Disponuje 8 stupňovým manuálnym ovládaním záťaže a tiež možnosťou nastavenia sedadla a rukoväte. Vhodný k domácemu použitiu.    


Diadora Rotoped Silver Evo
189 €

Magnetický brzdný systém, 8 levelov obtiažnosti, to všetko spĺňa rotoped Silver Evo. Vďaka nastaviteľným riadidlám a sedadlu prináša pohodlie a optimálny tréning všetkým užívateľom.


SCHWINN Rotoped 570U
700 €

599 €

Posledný kus za túto cenu!

Rotoped s magnetickým brzdným systémom, mäkkým sedadlom a extra veľkou riadiacou konzolou.


Diadora Rotoped Swing Evo
175 €

Zamilujte si cvičenie s rotopedom Diadora Swing Evo. Magnetický brzdný systém a 4 kg zotrvačník zabezpečí kvalitne odcvičený tréning. K dispozícii je 8 stupňov záťaže.


Diadora Cyklotrenažér Racer 23
449 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka cyklotrenažéru Diadora Racer 23 so zotrvačníkom 23 kg zažijete intenzívny kvalitný tréning v pohodlí domova. 


Nautilus® Recumbent R626
999 €

859 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičkový rotoped s robustnou konštrukciou a veľkým pohodlným sedadlom.


Nautilus® Rotoped U626
799 €

669 €

Posledný kus za túto cenu!

Rotoped Nautilus U626 s pevnou robustnou konštrukciou, veľkým sedadlom a nosnosťou do 136 kg.


Diadora Easy Plus Marathon Bike
159 €

Potrebujete skladný a priestorovo nenáročný rotoped? Maraton Bike je pre Vás výrobná voľba. Rýchle zloženie a rozloženie pomocou poistky.


Fassi Cyklotrenažér R25 PRO
735 €

599 €

Remeňový prevod cyklotrenažéra Fassi R25 PRO zaručuje tichý chod. I preto je tento stroj vhodný do panelových bytov a nebude ním rušiť susedov.


Fassi Rotoped FB 180
379 €

Elektromagnetický rotoped značky Diadora je skvelým domácim spoločníkom na cvičenie. Na výber máte z 22 prednastavených tréningových programov vďaka ktorým  bude Váš tréning čo najefektívnejší.  


SCHWINN Airdyne AD2i
700 €

569 €

Schwinn Airdyne AD2i je kombinácia rotopedu a elipticalu s neobmedzenou záťažou.


SCHWINN Airdyne AD8
1 600 €

1 299 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálna povrchová úprava, vzduchový odporový systém a neobmedzená zátaž sú prednosťami Schwinn Airdyne AD8.


SCHWINN Cyklotrenažér IC2
590 €

499 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický brzdný systém, komfortné pedále a nastaviteľné riadidlá sú iba základnými prednosťami rotopedu IC2.


Master Cyklotrenažér X-14-16%
233 €

194,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cyklotrenažér MASTER X-14 poskytuje dostatočnú záťaž pre intenzívny tréning so zotrvačníkom s hmotnosťou 15kg. Remeňový prevod zabezpečuje tichý a plynulý chod.


Master Cyklotrenažér X-24
427,40 €

388,50 €
+ doprava zadarmo

Cyklotrenažér MASTER X-24 je profesionálny trenažér so zotrvačníkom s hmotnosťou 24 kg, ktorý Vám zabezpečí dostatočnú záťaž pre intenzívny tréning.


CycleOps MAG cyklistický trenažér
130 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistický trenažér CycleOps MAG s 5 stupňami lineárneho, magnetického odporu poskytuje užívateľovi veľmi slušný a tichý chod pri dokonalej stabilte. Aj tento trenažér pripojíte rýchlo a jednoducho za pár minút k Vašej preferovanej virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého senzora.


Master cyklistický trenažér X-06
116,30 €

93 €

Cyklistický trenažér MASTER X-06 so stabilným rámom a magnetickou brzdou s päťstupňovou reguláciou brzdného odporu. Koleso sa upevňuje pomocou oceľových upínacích skrutiek s hliníkovými maticami.


CycleOps MAGNETO cyklistický trenažér
250 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistický trenažér CycleOps MAGNETO s progresívnym meničom záťaže patrí k absolútnej špičke v segmente. Odpor sa mení v závislosti od kadencie, tz. podľa vynaloženej sily a rýchlosti jednoducho zaradíte vyšší, alebo nižší prevod na Vašom bicykli presne ako vonku na ceste.


CycleOps  plášť na trenažér - žltý
34,99 €

Plášť je určený na použitie s akýmkoľvek cyklistickým trenažérom, je vyrobený z tvrdšej zmesi, ktorá zabraňuje opotrebovaniu plášťa pri kontakte s oceľovým válcom jednotky odporu na trenažéry.


CycleOps podložka pod koleso
19,99 €

Podložka pod predné koleso bicykla určená pre použitie s ľubovoľným trenažérom zaručuje maximálnu stabilitu a naviac pomáha znížiť napätie v driekovej oblasti vďaka mierne zvýšenej pozícii predného kolesa (2,8 cm).


CycleOps RISER podložka pod koleso
29,99 €

Podložka Riser Vám umožní pohodlne trénovať s ktorýmkoľvek trenažérom a vďaka 3 – stupňovému dizajnu si zvolíte požadovanú obtiažnosť náklonu pre dokonalú simuláciu jazdy do kopca.


Master rotoped R02 X-bike
135,70 €

116,30 €

Akcia

Rotoped MASTER R02 X-bike je kompaktným modelom s manuálnym ovládaním záťaže, vhodným pre domáce kondičné cvičenie.


Master rotoped R04
135,70 €
+ doprava zadarmo

Rotoped MASTER R04 je kompaktný model s magnetickým brzdným systémom zabezpečuje veľmi tichý chod stroja. Vhodný pre domáce kondičné cvičenie.


Master rotoped R05 - wood-15%
252,40 €

213,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rotoped MASTER R05 – wood je kompaktný model s nevšedným dizajnom, kombinujúcim drevené a oceľové prvky. Použitý magnetický brzdný systém zabezpečuje veľmi tichý chod stroja.


Master rotoped R22 Ergometer
303 €

271,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rotoped MASTER R22 Ergometer s maximálnou výbavou pre náročných užívateľov. Veľký modro podsvietený computer poskytuje kompletný prehľad o Vašom tréningu a veľa nadštandardných funkcií. Rýchloupínacie skrutky umožňujú rýchle nastavenie pre viac užívateľov.


Master rotoped R24 Ergometer
310,70 €

271,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rotoped MASTER R24 Ergometer oceníte najmä pre jeho jednoduché elektronické ovládanie záťaže, plynulý a tichý chod a pekný dizajn. Široká škála ponúkaných programov s možnosťou okamžitých úprav uspokojí aj veľmi náročného zákazníka.


Master rotoped R50 Ergometer-15%
388,50 €

330,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rotoped MASTER R50 Ergometer s maximálnou výbavou pre náročných užívateľov. Veľký computer poskytuje kompletný prehľad o Vašom tréningu a veľa nadštandardných funkcií. Rýchloupínacie skrutky umožňujú rýchle nastavenie pre viac užívateľov. Ťažšie záťažové koleso ergometri zaručuje plynulý chod a možn


HouseFit TIRO 30

HouseFit TIRO 30

Hodnotenie: 4,5
209 €

203 €
+ doprava zadarmo

Housefit Rotoped TIRO 30 je osazen ložiskovým šlapacím středem a klikami na čtyřhran, což zajištuje dlouhou životnost rotopedu. Má vyvážený setrvačník, umožňující bezproblémový a plynulý trénink. Model TIRO 30 je vhodný pro osoby nepřevyšující výšku 190 cm.