Spokey Hero
413,46 €

303,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rotoped Spokey Hero je ideálny pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondície. Regulácia odporu a široká škála funkcií rotopede umožní rôznu intenzitu tréningu.


Tunturi Recumbent GO 30
816 €

738,90 €
+ doprava zadarmo

Tunturi Recumbent GO 30 je horizontálny rotoped, ktorý Vás zaručene udrží v kondícii. Šetrite si kolená a svaly pre efektívne a účinné cvičenie.


HMS M 1820

HMS M 1820

Hodnotenie: 5
408,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rotoped M 1820 značky HMS Premium z vysoko kvalitných materiálov k domácemu tréningu. Zaisťuje tichý plynulý chod, počítač s veľkým farebným displejom disponuje 19 vzdelávacími programami, ktoré spestria vaše cvičenie.


DUVLAN Mini rotoped Oscar
65 €

49 €

Minirotoped Duvlan Oscar je ideálnym pomocníkom pre precvičenie dolných končatín. Vynikajúci pre ľudí so zníženou pohyblivosť či sedavou prácou. Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti ho môžete použiť kdekoľvek.


DUVLAN Rotoped Shade
195 €

129 €

Rotoped DUVLAN Shade je ideálny pomocník pre cvičenie v pohodlí domova. Magnetický brzdný systém a 5 kg zotrvačník zaručujú veľmi tichý chod stroja.


DUVLAN Rotoped Silent
245 €

179 €

Vynikajúco prepracovaný magnetický rotoped Duvlan Silent so 6 kg zotrvačníkom a manuálnym ovládaním záťaže až v 8 stupňoch.


Tunturi B 35
244 €

232,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rotoped Tunturi B35 z řady Cardio Fit. Kompaktní trenažér pro domácí použití. Nastavitelná řídítka do mnoha preferovaných pozic. LCD display a programy pro cvičení s možností vlastní předvolby.


HMS M 0907

HMS M 0907

Hodnotenie: 5
211,50 €
206,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stabilný a robustný HMS Magnetický rotoped M 0907 pre tréning v domácom prostredí. S funkčným moderným počítačom, nastaviteľným odporom či pohodlným nastaviteľným sedadlom vám zabezpečí príjemný a efektívny tréning.


Spokey Griffin
257,62 €

203,90 €
+ doprava zadarmo

Magnetický rotoped Spokey Griffin je ideálny pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov i zlepšenie kondície. **Regulácia odporu ** a široká škála funkcií rotopede umožní rôznu intenzitu tréningu.


Tunturi E60 Performance

Tunturi E60 Performance

Hodnotenie: 5
816 €

777,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tunturi Rotoped E60 Performance má systém odporu indukčnou brzdou EMS. Komfortné športové rukoväte s viacerými úchytmi. Prejdite sa Amsterdamom, alebo Rímom s bezplatnými aplikáciami.


DUVLAN Cyklotrenažér Montane
350 €

219 €

Zamilujte si tréning v domácom prostredí na cyklotrenažéri Duvlan Montane. Vďaka 18 kg zotrvačníku a pevnej konštrukcii si môžete dopriať intenzívny tréning. Nastaviteľné sedadlo vo vertikálnom i horizontálnom smere sa prispôsobí všetkých užívateľom.


DUVLAN Cyklotrenažér Omaha
375 €

295 €

Vďaka cyklotrenažéru Omaha s 20 kg zotrvačníkom zažijete intenzívny tréning v pohodlí domova. Nastaviteľné sedadlo do horizontálneho i vertikálneho smeru sa prispôsobí všetkých užívateľom. Kvalitný brzdný systém zabezpečí tichý chod cyklotrenažéra. Pevná a odo


DUVLAN Rotoped Clay Ergo
315 €

229 €

Rotoped DUVLAN Clea Ergo je vďaka 6 kg zotrvačníku a prednastaveným programom ideálnym spoločníkom na cvičenie v domácom prostredí. Vďaka veľmi tichému chodu bude cvičenie na tomto stroji pre vás skutočným zážitkom.  


DUVLAN Rotoped Keaton Ergo
349 €

279 €

Rotoped Duvlan Keaton Ergo patrí k najvyšším modelom značky Duvlan. Magnetický brzdný systém a 10 kg zotrvačník garantujú jeho plynulý a tichý chod. Rotoped disponuje prehľadným LCD displejom a reproduktorom.


DUVLAN Rotoped Moonlight Ergo
370 €

259 €

Posledný kus za túto cenu!

DUVLAN Moonlight Ergo je rotoped s elektronickým ovládaním záťaže. 6 kg zotrvačník garantuje plynulý a tichý chod počas tréningu. Rotoped disponuje magnetickým brzdným systémom.


Spokey Oryx

Spokey Oryx

Hodnotenie: 4
519,81 €

477,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rotoped Spokey Oryx je ideálny pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondície. Regulácia odporu umožní rôznu intenzitu tréningu. Multifunkčný displej pre monitorovanie tréningu.


Tunturi B 40
285 €

271,90 €

Rotoped Tunturi B 40 z rady Cardio fit. Kompaktný trenažér pre domáce použitie s výškovo nastaviteľným sedlom. Veľa tréningových programov pre výber tej správnej záťaže tréningu.


Tunturi E50 Performance
653 €

621,90 €
+ doprava zadarmo

Tunturi Rotoped E50 Performance má jasný a veľký displej vybavený rôznymi programami. HRC program zaisťuje bezpečný a funkčný tréning. Meranie telesného tuku a BMI.


HMS M1844-I Elektromagnetický Rotoped Premium Iconsole+
622,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektromagnetický rotoped HMS Premium M1844-i s inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení. Škála odporu je díky magnetu širší a chod stroje tišší. Brzdný systém neobsahuje žádné pohyblivé části, čímž je méně náchylný k poškození.


Tunturi E 30
285 €

271,90 €

Ergometer Tunturi E 30 z rady Cardio Fit. Kompaktný trenažér pre domáce použitie so širokou škálou nastavení, čitateľným veľkým displejom a držiakom na tablet či mobil pre počúvanie hudby pri cvičení.


Tunturi E50-R Performance
775 €

738,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tunturi Recumbent E50-R Performance vám zaistí pohodlný tréning, ergometer je vhodný pre tréningové a rehabilitačné účely. Bluetooth, náročné a zábavné aplikácie pre cvičenie.


Diadora Cyklotrenažér Pro 24F
549 €

Cyklotrenažér Diadora Fassi Pro 24F je ideálny pre kardio tréning a je určený špeciálne pre potreby tých, ktorý chcú cvičiť v pohodlí svojho domova. 


Diadora Cyklotrenažér Racer 22
399 €

Variabilné riadidlá a sedadlo cyklotrenažéra Racer 22 umožnia jednoduché nastavenie stroja priamo na Vašu postavu.


Diadora Easy Plus Marathon Bike
159 €

Potrebujete skladný a priestorovo nenáročný rotoped? Maraton Bike je pre Vás výrobná voľba. Rýchle zloženie a rozloženie pomocou poistky.


Diadora Rotoped Silver Evo
189 €

Magnetický brzdný systém, 8 levelov obtiažnosti, to všetko spĺňa rotoped Silver Evo. Vďaka nastaviteľným riadidlám a sedadlu prináša pohodlie a optimálny tréning všetkým užívateľom.


Diadora Rotoped Swing Evo
175 €

Zamilujte si cvičenie s rotopedom Diadora Swing Evo. Magnetický brzdný systém a 4 kg zotrvačník zabezpečí kvalitne odcvičený tréning. K dispozícii je 8 stupňov záťaže.


Fassi Cyklotrenažér R25 PRO
735 €

599 €

Remeňový prevod cyklotrenažéra Fassi R25 PRO zaručuje tichý chod. I preto je tento stroj vhodný do panelových bytov a nebude ním rušiť susedov.


Fassi Rotoped FB 180
379 €

Elektromagnetický rotoped značky Diadora je skvelým domácim spoločníkom na cvičenie. Na výber máte z 22 prednastavených tréningových programov vďaka ktorým  bude Váš tréning čo najefektívnejší.  


HMS M 2218
225,90 €
+ doprava zadarmo

HMS M 2218 je špičkový domácí magnetický rotoped s maximálním zatížením do 125 kg. Moderní počítač, který vypočítá všechny důležité parametry a řada dalších prvků Vám zaručí efektivní trénink.


HMS M 9239

HMS M 9239

Hodnotenie: 4,5
207,65 €

166,90 €

Rotoped HMS M 9239 má vonkajší magnetický systém so šesťkilogramovým kotúčovým zotrvačníkom. Tento kompaktný rotoped je výborný na cvičenie doma. Nastaviteľné sedadlo vo vertikálnej aj horizontálnej polohe, aby sa Vám cvičilo čo najpohodlnejšie. Môžete si nastaviť jeden z ôsmich stupňov záťaže. Súčas rotopedu je tréningový počítač s mnohými funkciami.


Nautilus® Recumbent R626
999 €

859 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičkový rotoped s robustnou konštrukciou a veľkým pohodlným sedadlom.


SCHWINN Airdyne AD8
1 600 €

1 299 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálna povrchová úprava, vzduchový odporový systém a neobmedzená zátaž sú prednosťami Schwinn Airdyne AD8.


SCHWINN Cyklotrenažér IC2
590 €

499 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický brzdný systém, komfortné pedále a nastaviteľné riadidlá sú iba základnými prednosťami rotopedu IC2.


SCHWINN Rotoped 130i
590 €

489 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický brzdný systém, komfortné pedále a nastaviteľné riadidlá. sú iba základnými prednosťami rotopedu 130i.


Tunturi F20-R Competence
612 €

582,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tunturi Recumbent F20-R Competence sa vyznačuje jednoduchým použitím. Recumbent je vybavený pohodlným sedadlom s operadlom a monitorom s LDC displejom s tromi programami.


HouseFit MALAGA
369 €

349,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklotrenažér HouseFit Malaga s kvalitným brzdovým systémom, tichým chodom vďaka remeňu. Oceníte farebné prevedenie a dizajn, pohodlné nastavenie sedadla v horizontálnom i vertikálnom smere.


CycleOps M2 Smart cyklistický trenažér
599 €
+ doprava zadarmo

Cyklotrenažér CycleOps M2 Smart od amerického výrobcu je absolútnou špičkou v segmente a je určený všetkým, ktorí to s cyklistikou myslia vážne. Veľmi presné meranie výkonu s odchýlkou (+/- 5%) zabezpečuje profesionálna technológia PowerTap.


CycleOps MAG+ cyklistický trenažér
200 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistický trenažér CycleOps MAG+ s 5 stupňami lineárnej záťaže s mechanickým ovládačom umiestniteľným na riadidlá bicykla poskytuje užívateľovi veľmi slušný a tichý chod pri dokonalej stabilte. Trenažér je tiež možné rýchlo napojiť k virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého senzora.


CycleOps MAG cyklistický trenažér
130 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistický trenažér CycleOps MAG s 5 stupňami lineárneho, magnetického odporu poskytuje užívateľovi veľmi slušný a tichý chod pri dokonalej stabilte. Aj tento trenažér pripojíte rýchlo a jednoducho za pár minút k Vašej preferovanej virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého senzora.


CycleOps  plášť na trenažér - žltý
34,99 €

Plášť je určený na použitie s akýmkoľvek cyklistickým trenažérom, je vyrobený z tvrdšej zmesi, ktorá zabraňuje opotrebovaniu plášťa pri kontakte s oceľovým válcom jednotky odporu na trenažéry.


CycleOps podložka pod koleso
19,99 €

Podložka pod predné koleso bicykla určená pre použitie s ľubovoľným trenažérom zaručuje maximálnu stabilitu a naviac pomáha znížiť napätie v driekovej oblasti vďaka mierne zvýšenej pozícii predného kolesa (2,8 cm).


CycleOps RISER podložka pod koleso
29,99 €

Podložka Riser Vám umožní pohodlne trénovať s ktorýmkoľvek trenažérom a vďaka 3 – stupňovému dizajnu si zvolíte požadovanú obtiažnosť náklonu pre dokonalú simuláciu jazdy do kopca.


Master cyklistický trenažér X-06
116,30 €

93 €

Cyklistický trenažér MASTER X-06 so stabilným rámom a magnetickou brzdou s päťstupňovou reguláciou brzdného odporu. Koleso sa upevňuje pomocou oceľových upínacích skrutiek s hliníkovými maticami.


Master Cyklotrenažér X-14-16%
233 €

194,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cyklotrenažér MASTER X-14 poskytuje dostatočnú záťaž pre intenzívny tréning so zotrvačníkom s hmotnosťou 15kg. Remeňový prevod zabezpečuje tichý a plynulý chod.


Master Cyklotrenažér X-24
427,40 €

388,50 €
+ doprava zadarmo

Cyklotrenažér MASTER X-24 je profesionálny trenažér so zotrvačníkom s hmotnosťou 24 kg, ktorý Vám zabezpečí dostatočnú záťaž pre intenzívny tréning.


BROTHER BC4680

BROTHER BC4680

Hodnotenie: 3,5
279,90 €

Acra BC4680 je vzhľadovo moderne riešený a kvalitný posilňovací stroj umožňujúci komfortné jazdenie .Výhodou je tichý chod, ktorý umožňuje umiestnenie stroja v obytných priestoroch.


BROTHER Rotoped BC1204
116,90 €
+ doprava zadarmo

Moderní magnetický rotoped. Brother-NA Rotoped BC1204 je vybaven magnetickou brzdou s 8 stupni zátěže. Vyniká tichým chodem a užitečným počítačem, který měří ujetou vzdálenst, čas, spálené kalorie a rychlost.