Lucky Alvin Arašidy + horká čokoláda krém 330 g

Lucky Alvin Arašidy + horká čokoláda krém 330 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kráľovná našej čoko trojica s lahodne intenzívnou čokoládovou príchuťou. Áno, máme na mysli nezameniteľnú tmavú belgickú čokoládu bez pridaného cukru. O jej blahodarnom, úžasnom a skvelom zloženie boli napísané hromady štúdií. Celý popis
5,70 €
Vrátane DPH
5,60 €
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Kód: 100019664121

Popis

Kráľovná našej čoko trojica s lahodne intenzívnou čokoládovou príchuťou. Áno, máme na mysli nezameniteľnú tmavú belgickú čokoládu bez pridaného cukru. O jej blahodarnom, úžasnom a skvelom zloženie boli napísané hromady štúdií. Tá naša navyše neobsahuje žiadny cukor, teda sú energetickej hodnoty úplne luxusné. V kombinácii s arašidy sa dostanete do gurmánskeho raja. Otvorte, zaborte lyžicu, a potom len v pokoji zarovnávajte.

Zloženie:

Arašidy (80%), horká belgická čokoláda so sladidlom (20%) [kakaová hmota, sladidlo: maltitol, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aroma ]. Obsah kakaovej sušiny v horkej čokoláde najmenej 54%. Vyrobené v závode, ktorý spracováva suché škrupinové plody. Olejovitá vrstva na povrchu je prirodzený jav, v chlade tuhne a vytvára biele kryštály. Pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do 14 dní od otvorenia. Uchovávajte na tienistom mieste, pri teplote do 30 °.

Balenie:

330 g

Upozornenie:

Vyrobené v závode, ktorý spracováva suché škrupinové plody. Olejovitá vrstva na povrchu je prirodzený jav, v chlade tuhne a vytvára biele kryštály. Pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do 14 dní od otvorenia. Uchovávajte na tienistom mieste, pri teplote do 30 °.