Mandle + biela čokoláda + škorica krém 330 g
1x

Lucky Alvin Mandle + biela čokoláda + škorica krém 330 g

11,60 €

Táto kombinácia horkých kalifornských mandlí, bielej belgickej čokolády bez pridaného cukru a indonézskej škorice od Antonína vás zaručene dostane! Spoločne tvoria príjemne sladkú (ale nie presladenú) a voňavú symfóniu, ktorá poteší všetky vaše zmysly.

Partner: Vivantis
Cukrfree² kokosovo mandľový krém 200 g

Lucky Alvin Cukrfree² kokosovo mandľový krém 200 g

9,30 €

Po prvom úspešnom mašlička zo spoločnej dielne Cukrfree. cz a Lucky Alvin, je tu ďalší voňavá, a aj keď bez cukru, tak sladká dobrota! Spojením šťavnatého a chrumkavého kokosu, jemných blanšírovaných mandlí a intenzívnej maurícijské vanilky vznikla chuť, ktorú dôverne už dlho a dobre poznáte.

Partner: Vivantis
Mandle krém 330 g
1x

Lucky Alvin Mandle krém 330 g

10,70 €

Milovníci mandlí zbystrite! Lucky Alvin rozširuje svoj rad Natu ral o nového člena! Ak ste priaznivci „čistých“ 100% orieškových masiel, máme pre vás skvelú správu. Lucky Alvin Mandle sú totiž tvorené len a len z najemno rozomletých nasucho pražených kalifornských mandlí vysokej kvality.

Partner: Vivantis
Arašidy + biela čokoláda krém 330 g

Lucky Alvin Arašidy + biela čokoláda krém 330 g

7,10 €

Nebo existuje! Jemná smotanová textúra a chuť, ktorá vás na chvíľu vynesie do nebeských výšin. Plná chuť argentínskych arašidov sa dokonale snúbi s kvalitnou belgickou čokoládou s ľahkým náznakom karamelu, a to všetko bez pridaného cukru.

Partner: Vivantis
Arašidy chrumkavé krém 330 g

Lucky Alvin Arašidy chrumkavé krém 330 g

5,30 €

Arašidové potešenie pre všetky zmysly. Nezameniteľná vôňa čistých arašidov, výnimočne chrumkavá štruktúra a plná chuť je hotové neba v puse! Každý týždeň odvážime čerstvé suroviny s jasným pôvodom, každý deň robíme s láskou čerstvé krémami podľa prísnych noriem a nedržíme skladové zásoby.

Partner: Vivantis
Lucky Alvin Arašidy jemné krém 330 g

Lucky Alvin Arašidy jemné krém 330 g

5 €

Nezameniteľná vôňa čistých arašidov, výnimočne vláčna štruktúra a plná chuť je hotové neba v puse! Každý týždeň odvážime čerstvé suroviny s jasným pôvodom, každý deň robíme s láskou čerstvé krémami podľa prísnych noriem a nedržíme skladové zásoby.

Partner: Vivantis
Kešu krém 330 g

Lucky Alvin Kešu krém 330 g

11,60 €

Lucky Alvin rozširuje svoj rad Natu ral o nového člena. Naše kešu je pre náročných gurmánov, ktorí vie, čo je dobré! Konečne sme sa všetci dočkali. Maslo, o ktoré ste nás toľko prosili, je na svete! Viac ako rok sme hľadali tie správne kešu.

Partner: Vivantis