Pedigree Dentastix Daily Fresh dentálne pochúťky pre malé plemená 10 x 110g

Pedigree Dentastix Daily Fresh dentálne pochúťky pre malé plemená 10 x 110g

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Snacky starajúce sa o zuby, s** eukalyptom a výťažkom zo zeleného čaju**, pre svieži dych, špeciálna textúra & aktívne látky pre čistenie zubov, redukcia tvorby zubného kameňa, zubného plaku a zápachu z papule.
Celý popis
20,03 €
Vrátane DPH
14,10 €
1,41 €/ks
-29%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1364988

Popis

Psy používajú svoju tlamu na všetko, takže je pre nich absolútne zásadné mať zdravé zuby a ďasná.

Napriek tomu 4 z 5 psov začnú po 3. roku života trpieť ochorením ďasien. Čo im veľmi obmedzuje život a môže viesť k nutnosti liečby u veterinára. S pomocou veterinárov a odborníkov na výživu vo Waltham™ Centre pre výživu domácich zvierat vyvinulo Pedigree® pre psov rad chutných žuvačiek, ktoré znižujú tvorbu plaku a zubného kameňa, a pomáhajú tak znižovať riziko vzniku ochorenia ďasien.

Pedigree® Daily FRESH DentaStix® sú dentálne maškrty v jedinečnom tvare písmena X, u ktorých je vedecky dokázané, že pri každodennom užívaní pomáhajú znižovať tvorbu zubného kameňa až o 80%.

Pedigree® Daily DentaStix® sú navrhnuté tak, aby boli pre dostatočný účinok žuté dostatočne dlho, majú jemnú abrazívnu textúru a aktívne zložky, ktoré pomáhajú obmedziť usadzovanie plaku a tvorbu zubného kameňa. Sú chutné, napriek tomu majú nízky obsah tuku, neobsahujú pridaný cukor, umelé farbivá a ochucovadlá. Pedigree® – posilňujte vo svojom psovi všetky jeho dobré vlastnosti.

  • Je vedecky dokázané, že žuvacie psie maškrty Dentastix®, podávané vášmu psovi každý deň, znižujú tvorbu zubného kameňa až o 80%.
  • Vďaka kombinácii špeciálnej textúry a aktívnych prísad sú žuvacie psie maškrty Pedigree® DentaStix® naozaj účinné.
  • Pedigree® DentaStix® dentálne maškrty boli vyvinuté spoločne s veterinármi a odborníkmi na výživu vo Waltham™ Centre pre výživu domácich zvierat.
  • Majú nízky obsah tuku, neobsahujú pridaný cukor, umelé farbivá a príchute.
  • Chutné žuvačky pre domácich miláčikov sú k dostaniu jednotlivo alebo vo väčšom balení. V ponuke sú 3 rôzne veľkosti maškŕt vyhovujúce rozmerom papule malých, stredných a veľkých psov.

Zloženie:

  • Cereálie, Výrobky rastlinného pôvodu (vrátane 0.2% extraktu z bezkofeinového zeleného čaju a 0.03% eukalyptového oleja), Minerálne látky (vrátane 2.3% tripolyfosfátu sodného), Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, Oleje a tuky

Analytické složky:

  • proteín: 7.7%, obsah tuku: 1.3%, obsah anorganických látok: 5.4%, hrubá vláknina: 0.70, vlhkosť: 16.2, energia: 308 kcal / 100g. , Farbivá, Nutričné doplnkové látky, Vitamín E: 1365 mg, Síran zinočnatý heptahydrát: 830 mg, Senzorické doplnkové látky:

Kuracia príchuť: 36.3 mg