Himalájska tyčka Žuvací pamlsok pre psa L

Himalájska tyčka Žuvací pamlsok pre psa L

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Himalájska tyčinka, žuvacia tvrdá syrová tyčinka vytvorená na základe receptúry Himalájskych pastierov pre stredné a velké psy. Celý popis
10,99 €
Vrátane DPH
Partner: Crazy Paws

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054600300

Popis

Nemusíte zdolávať Everest, aby ste psíkovi mohli dopriať to najlepšie. Prinášame nový originálny pamlsok, inšpirovaný tradičnou himalájskou receptúrou. Himalájska tyčinka je odolná žuvacia dobrota z kvalitného belgického mlieka, sušeného po dobu 3 mesiacov. Výsledkom je extra tvrdý dentálný pamlsok, ktorý si váš chlpáčik zamiluje!

  • zabaví psíka na hodiny
  • napomáha dentálnej hygiene
  • bez lepku
  • minimálny obsah laktózy
  • vysoký obsah proteínu a vápnika
  • nerobí neporiadok a nezapácha

Tyčinka je vytvorená na základe receptúry z Himalájí, kde pastieri nechávali zrieť mesiace mlieko z Jaka a kravské mlieko a neskôr ho pri pastve žuvali. Mlieko sušením stráca väčšinu laktózy, ale proteíny a vápnik zostávajú. Pre psov je to tak perfektná dentálna / proteinová maškrta, ktorá dokáže zabaviť psíka aj na niekoľko hodín. A psíkom žuvanie tvrdého „syra“ naozaj chutí!

Zloženie: Tyčinky sú vyrobené len z mlieka. Ide o mlieko priamo od belgických farmárov z voľného chovu z pastvín. Výrobňa je riadená systémom HACCP pre predchádzanie rizík pri produkcii a má certifikáciu IFS pre výrobu pre ľudskú spotrebu. Jednoducho to najlepšie, čo je možné psom ponúknuť.