SONY PS4 - VR Aim Controller, biely (PS719899969)
66 € 57,90 €

Zameriavací ovládač PS4 – VR Aim Controller, biely (PS719899969) pre PlayStation 4 VR, integrované pohybové snímače, fyzická odozva pomocou vibrácie, ovládanie DUALSHOCK 4 – vhodné pre pravákov aj ľavákov.

SONY PS4 Dualshock 4 black V2, (PS719870050)
48,07 € 42 €

Akcia

Ovládnite novú generáciu hrania s bezdrôtovým ovládačom Dualshock 4 v novej podobe, ktorý vám do rúk vkladá presnosť nutnú k hre. Ovládač sa zbrusu novou verziou dotykového panelu so svetelnou lištou hore a so štýlovým matným povrchom predstavuje ten najergonomickejší a najintuitívnejší spôsob, ako hrať.

SONY PS4 DualShock 4 Green cammo V2, (PS719894858)-23%
64 € 49 €

Posledný kus za túto cenu!

Ovládnite novú generáciu hrania s bezdrôtovým ovládačom Dualshock 4 v novej podobe, ktorý vám do rúk vkladá presnosť nutnú k hre. Ovládač sa zbrusu novou verziou dotykového panelu so svetelnou lištou hore a so štýlovým matným povrchom predstavuje ten najergonomickejší a najintuitívnejší spôsob, ako hrať.

Figúrka Cable Guy - Iron Man
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie Dualshocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 3 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting.

Figúrka Cable Guy - Sonic (Deluxe Gift Box)
30,99 € 29,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 3 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting. Sľubujeme, že vám Sonic s ovládačom neutečie.

Figúrka Cable Guy - Master Chief Infinite
24,99 €

Novinka

Cable Guy je navrhnutý na držanie Dualshocku, Xbox One ovládača, ProControlleru alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si okolie konzoly Master Chiefom z Halo: Infinite.

Figúrka Cable Guy - Príbeh Hračiek Buzz Lightyear
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Buzz Lightyear z Toy Story.

Figúrka Cable Guy - Crash Bandicoot XL (30 cm)
44,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom.

Figúrka Cable Guy - Sonic
26,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShock, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Sľubujeme, že vám Sonic s ovládačom neutečie.

Figúrka Cable Guy - Leví král Rafiki
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Rafiki z Levieho Krála.

Figúrka Cable Guy - Spyro XL
37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch alebo tablet.

Figúrka Cable Guy - Rob Riviera-32%
24,99 € 16,99 €

Akcia

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará zlatý fotbalista.

Figúrka Cable Guy - Spiderman Miles Morales
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Spiderman Miles Morales.

Figúrka Cable Guy - Vault Boy (Exquisite)
26,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si okolie konzoly Vault Boyom.Výška: cca 20 cm.

Figúrka Cable Guy - Banjo-Kazooie
37,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará dvojica Banjo a Kazooie z dielny štúdia Rare.

Figúrka Cable Guy - Call of Duty Battery
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará Erin „Battery“ Baker.

Figúrka Cable Guy - Hulk XL (30 cm)
39,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch alebo tabliet.

Figúrka Cable Guy - Ľadové Kráľovstvo Olaf
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará snehuliak Olaf z Frozen.

Figúrka Cable Guy - Mickey Mouse
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará známý myšák Mickey Mouse.  

.

Figúrka Cable Guy - Black Panther
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Black Panther z Marvel Comics.

Figúrka Cable Guy - Black Widow
24,99 €

Novinka

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača, ProControlleru alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si svoje herné brloh Čiernu vdovou (Black Widow).

Figúrka Cable Guy - Borderlands Claptrap
24,99 €

Novinka

Cable Guy je navrhnutý na držanie Dualshocku, Xbox One ovládača, ProControlleru alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým microUSB káblom.

Figúrka Cable Guy - Crash Bandicoot 4
24,99 €

Novinka

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača, ProControlleru alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom.

SONY PS4 Dualshock 4 black V2 + FIFA 21 (PS719834724)-21%
95,10 € 75 €

Akcia

Ovládnite novú generáciu hrania s bezdrôtovým ovládačom Dualshock 4 v novej podobe, ktorý vám do rúk vkladá presnosť nutnú k hre. Ovládač s novou verziou dotykového panelu so svetelnou lištou hore a so štýlovým matným povrchom predstavuje ten nejergonomičtější a najintuitívnejší spôsob, ako hrať. Balenie obsahuje navyše hru FIFA 21.

HORI HD Portable Gaming Monitor
262 € 225,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosný herný monitorHD rozlíšením pre PlayStation 4 a PC. Hori HD Portable Gaming Monitor má uhlopriečku o veľkosti 15,6 "(39,6 cm), rýchlu obnovovaciu frekvenciu a veľmi nízku latenciu. Kožené púzdro chráni monitor pred poškodením na cestách. Pripojenie: 2× HDMI vstup, výstup pre slúchadlá a reproduktor. Licencované spoločnosťou Sony.

Canyon bezdrôtový gamepad s touchpadom (CND-GPW5)
36,60 €

Bezdrôtový ovládač s touchpadom navrhnutý pre konzolu PS4. Canyon (CND-GPW5) vybavený 20 tlačidlami, touchpadom s nastaviteľným podsvietením, 2 motormi pre spätnú väzbu, režimom Turbo, Makro funkciou, integrovaným akumulátorom s kapacitou 600 mAh, bezdrôtovým dosahom 10 m a programovateľnými tlačidlami M1 a M4.

SONY PlayStation Plus Card Hang 365 Days (SK)
50 € 44,99 €

Akcia

PlayStation Plus je služba pre predplatiteľov v podobe balíčka, ktorá poskytuje rad dodatočných funkcií v sieti PlayStation Network. Členstvo v tejto službe si možno zakúpiť v obchode PlayStation Store.

HORI Onyx Plus Wireless Controller
55 € 48 €

Bezdrôtový herný ovládač pre PS4 a PC. Hori Onyx Plus Wireless Controller má 2 analógové páčky, vibrácie, touchpad a D-Pad. Pripojenie cez 2,4 GHz bezdrôtovú technológiu a tiež možno pripojiť cez kábel. Bezdrôtový dosah až 10 m, výdrž batérie 6 hodín, nabíjanie pomocou USB kábla. K ovládaču možné pripojiť headset. Oficiálne licencované spoločnosťou Sony.

SPEED-LINK Twindock pre PS4 (SL-4511-BK)
25,80 € 24 €

Nabíjacia stanica a praktický držiak na herné ovládače pre Playstation 4. Speedlink Twindock pre PS4 môže nabíjať 2 originálne ovládače Dualshock naraz, stačí ich na ňu jednoducho nacvaknúť a sňať ich môžete kedykoľvek. Má pogumovanú protišmykovú základňu a AC adaptér v balení. Nabíjanie trvá púhe 2,5 hodiny.

SPEED-LINK Jazz pre PS4 (SL-450000-BK)
18,50 €

Nabíjacia stanica a praktický držiak na herné ovládače pre Playstation 4. Speedlink Jazz má príjemne kompaktný dizajn a môže nabíjať 2 originálne ovládače Dualshock naraz, stačí ich na ňu jednoducho nacvaknúť a sňať ich môžete kedykoľvek. Vďaka konektoru USB sa nabíjačka navyše môže napájať aj z PC.

SONY PlayStation Live Cards 20 EUR (SK)
21,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Predplatené karty pre PlayStation®Network vám umožnia nabiť vašu peňaženku a potom ju využiť pri platbách v službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home.

SONY PlayStation Live Cards 50 EUR (SK)
51,60 €

Predplatené karty pre PlayStation®Network vám umožnia nabiť vašu peňaženku a potom ju využiť pri platbách v službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home.

SONY PlayStation Plus Card Hang 90 Days (SK)
19,99 €

Akcia

PlayStation Plus je služba pre predplatiteľov v podobe balíčka, ktorá poskytuje rad dodatočných funkcií v sieti PlayStation Network. Členstvo v tejto službe si možno zakúpiť v obchode PlayStation Store.

HORI Tactical Assault Commander Pro M2
155 € 144,90 €

Set klávesnice a myši pre PS4 a PS3. Hori Tactical Assault Commander Pro M2 má programovateľné ovládacie tlačidlá, nastaviteľnú úroveň citlivosti myši, 20 mechanických klávesov, touchpad a analógovú páčku. Ergonomický dizajn, možnosť ukladania a prepínania medzi až 3 profilmi, konfigurácia jednoducho pomocou mobilnej aplikácie Hori Device Manager. Pripojenie ku konzole cez USB. Možnosť pripojiť tiež k PC. Licencované spoločnosťou Sony.

Razer Raiju Tournament Edition 2019 (RZ06-02610400-R3G1)
149,99 € 135,20 €

Bezdrôtový gamepad s Bluetooth funguje s PS4 aj PC (Windows 7 a novšie). Má ergonomický dizajn, možno ho konfigurovať cez mobilnú aplikáciu. Disponuje 4 multifunkčnými tlačidlami, dá sa pripojiť aj 2 m dlhým káblom. Na jedno nabitie vydrží 19 hodín, má tiež 3,5 mm konektor. Váži 322 g.

Nacon Unlimited Pro - PS4 (PS4OFPADREV3UK)
169 €

Moderný herný ovládač Nacon Revolution Unlimited Pro Controller pre konzolu PS4, možno používať v bezdrôtovom aj drôtovom režime. Hranie na profesionálnej úrovni, prenos zvuku aj komunikáciu s ostatnými hráčmi zaisťuje v bezdrôtovom režime rozhraní Bluetooth®, a to až do vzdialenosti siedmich metrov od herné konzoly. S dobíjateľnú lítium-polymérovou batériou s kapacitou 1300 mAh môžete v bezdrôtovom režime stráviť na jedno nabitie až sedem hodín.

Razer Raiju Ultimate (RZ06-02600100-R3G1)
198,70 €

Bezdrôtový herný ovládač pre PS4 a PC s možnosťou prispôsobenia prostredníctvom aplikácie. 4 multifunkčné tlačidlá. Mecha-taktilný trojuholník, kruh, X, štvorcové akčné tlačidlá. Viacfarebná svetelná lišta Razer Chroma. Trigger sa zastaví pre rýchle spúšťanie. 3,5 mm audio port pre stereofónny audio výstup a mikrofónový vstup. Oddeliteľný ľahký opletený kábel dlhý 3 m.

SENNHEISER GSP 370 bezdrôtová
204,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si PC a PlayStation hry do posledného zvukového detailu vďaka bezdrôtovým herným slúchadlám Sennheiser GSP 370 s jednoduchým pripojením pomocou Wireless Dongle. Slúchadlá sa pýšia špičkovým zvukom, mikrofónom s funkciou potlačenia okolitých šumov a výdržou 100 h na nabitie. Sú vhodné k PC, Mac a PlayStation 4.

Nacon Asymmetric - PS4 (PS4OFPADWLBLACK)
63 € 60,10 €

Bezdrôtový ovládač Nacon Asymmetric Wireless Controller určený všetkým majiteľom herná konzola PlayStation 4 zaujme okrem nesúmerne umiestnených páčok tiež rozmernejším spúšťami, väčšími akčnými i zadnými tlačidlami, elegantným lesklým vnútorným okrajom okolo páčok a textúrovaným povrchom umožňujúcim jeho pohodlnejšie uchopenie. Bezdrôtová prevádzka do vzdialenosti až siedmich metrov od konzoly zaisťuje rozhranie Bluetooth®, pričom na jedno nabitie môžete hrať až sedem hodín a potom môžete ovládač opäť dobiť priloženým micro-USB káblom.

HORI Real Arcade Pre N Hayabusa
177 € 140 €

Posledný kus za túto cenu!

Arkádový ovládač pre PS3, PS4 a PC. Hori Real Arcade Pre N Hayabusa má originálne tlačidlá HAYABUSA s novým tenkým dizajnom a najmodernejšiu ovládaciu páku HAYABUSA. Bezkonkurenčná presnosť a rýchlosť ovládania na úrovni profesionálnych hráčov. Protišmyková spodná strana, 3,5mm jack konektor pre pripojenie slúchadiel, turbo funkcie, zadný priestor pre uloženie 3m kábla. Licencované spoločnosťou Sony.

Thrustmaster Gamepad eSwap Pre Controller (4160726)
178 € 145,90 €

Kvalitný modulárny gamepad Thrustmaster Gamepad eSwap Pre Controller (4160726). Technológia T-MOD, funkcia Hot Swap – výmena modulov aj počas hrania. Ľahko vymeniteľné dokúpiteľné moduly/tlačidlá pre maximálne prispôsobenie štýlu a typu hry. Intuitívne SW Thrustmapper pre úpravu základných nastavení (citlivosť, vibrácie a iné). Kompatibilita PC / PS4.

Razer Raion (RZ06-02940100-R3G1)
109,99 € 97,50 €

Herný ovládač pre PS4. Razer Raion má vysoko kvalitné spínače Razer so životnosťou až 80 miliónov kliknutí, protišmykový povrch a skvelú ergonómiu. Poskytne vám výbornú hmatovú spätnú väzbu, optimálne rozmiestnenie 6 tlačidiel so zámkom, 3,5mm jack aj vstavaný reproduktor.

Thrustmaster eSwap Silver Color Pack (4160766)
31,30 € 24 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada prídavných modulov Thrustmaster eSwap Silver Color Pack (4160766) určená pre ovládač eSwap Pro Controller. V sade nájdete 2 × ministicky, 2 × vymeniteľné hlavy ministicky, 2 × úchopový modul, 2 × dlhú spúšť, 1 × 4smerový D-pad a úložný box pre moduly.