Cereabar Protein bar arašidové maslo BIO 45g
1,60 € 1,32 €

Unikátny PROTEIN tyčinka so zmesou rastlinných proteínov a arašidy. 100% BIO surovín. Vegan – Prírodné suroviny – Bez sóje a lepku – Bio – Bez palmového tuku

KetoDiet Proteínová tyčinka príchuť kokos-banán 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka s kokosom a banánom má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou jahody 16 x 40 g
18,10 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou jahody sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. Tyčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

KetoDiet Proteínová tyčinka príchuť čokoláda 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka s čokoládou má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

POWER SYSTEM High Protein Bar 32% Chocolate 35 g
1 €

Power System High Protein Bar je klasikou medzi proteínovými tyčinkami. Vojde sa do každej tašky, obsahuje veľa vitamínov a samozrejme aj vysoko kvalitné bielkoviny. Príchuť čokoláda.

CHIMPANZEE BIO PROTEIN BAR Banana 45 g
1,90 €

BIO PROTEIN BAR Banana – Obsahuje viac ako 30% sušených BIO banánov z Srilanka. Jedinečná a čistá chuť. Naše proteínové tyčinky sú vyrobené šetrnou metódou RAW, bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 25% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov.

Creative Nature Creative Natu re Raw Flapjack s kakaom 38 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Creative Natu re Raw Flapjack s kakaom obsahuje veľkú dávku vlákniny, goji, brusnice a hlavne kakao v niekoľkých lahodných podobách (RAW kakao, kakaové bôby a maslo). Trojitá dávka kakaového potešenie v jednej tyčinke! Naopak v nej nenájdete žiaden pridaný cukor, palmový olej alebo lepok.

Max sport PROTEIN KEX čokoláda 40 g
1,20 €

Popis: Proteín KEX čokoláda je jedinečný produkt, ktorý spája chuť tradičné cukrovinky s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku. Obsahuje minerály proti svalovým kŕčom, má nízky obsah cukru, je bezlepkový a vhodný pre diabetikov.

Vieste group GO ON Proteínová tyčinka s brusnicami a goji 50 g
1,40 €

GO ON Proteínová tyčinka s brusnicami a goji v čokoládovej poleve, je vynikajúci proteínová tyčinka určená pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov. Jednou zo zložiek tyčiniek GO ON je glukózový sirup, ktorý neobsahuje fruktózu. Glukóza je jednoduchý cukor, ktorý sa rýchlo vstrebáva a metabolizuje.

Vieste group GO ON Proteínová tyčinka s orieškami 50 g
1,40 €

Proteínová tyčinka s obsahom 7 vitamínov v čokoládovej poleve je vynikajúca proteínová tyčinka určená pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov. Je charakteristická vysokou kvalitou použitých surovín. Obsahuje 20% srvátkových bielkovín WPC 80, ktoré sú výborne stráviteľné.

KetoMix Proteínové tyčinky s príchuťou vanilky 16 x 40 g
18,10 €

Proteínové tyčinky KetoMix s príchuťou vanilky sú vhodnou potravinou nielen pre ketónovou diétu. Tyčinkami môžete doplniť ako redukčné, tak bežný jedálny lístok. T yčinky sú vhodné už od prvej fázy diéty KetoMix. Jedna tyčinka nahradí jedno denné jedlo diéty KetoMix.

CHIMPANZEE Bio proteín bar Chocolate 40 g
1,90 €

Bio proteín bar Chocolate vám dodá elán a silu bez toho aby ste sa cítili zaplácnutí, ako po ostatných tyčinkách. Táto tyčinka je vhodná pre vegánov a vegetariánov, ktorí potrebujú vo svojej strave vyšší príjem kvalitných bielkovín.

CHIMPANZEE Bio proteín bar Peanut Butter 45 g
1,90 €

Bio proteín bar Peanut Butter obsahuje viac ako 20% orechov a javorový sirup. Proteínové tyčinky sú vyrobené šetrnou metódou RAW bez tepelného spracovania a zo 100% BIO surovín. Obsahujú 26% proteínu z hnedej ryže, ovocia, orechov.

Clean proteín tyčinka kokos a mandle, Bio 45 g
1,50 €

Clean proteín tyčinka kokos a mandle, Bio je Bio vegánska proteínová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín. S mandľovým maslom, praženými mandľami a kokosom, sladená ryžovým a agávovým sirupom. .

Clean proteín tyčinka s kakaovými bôbmi, Bio 45 g
1,50 €

Clean proteín tyčinka s kakaovými bôbmi, Bio je bio rostlinnná proteínová tyčinka bez cukru, s krémovým kakaovým maslom, vysokým obsahom bielkovín, kakaom a praženými kakaovými bôbmi z dielne Veganz . .

Creative Nature Creative Natu re Raw Flapjack so zázvorom 38 g
1,60 €

Creative Natu re Raw Flapjack so zázvorom je skvelý zdroj energie na cesty, pri športe alebo kedykoľvek vás prepadne hlad alebo chute na sladké. Vďaka vyváženému zloženiu je tyčinka dlhodobo čerstvá a vláčna a bude sa vám rozplývať na jazyku.

KetoDiet Proteínová tyčinka cereálne s figami 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka cereálne s figami má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová tyčinka príchuť jahoda 14 x 36 g
16,10 €

Proteínová tyčinka s jahodou má vysoký obsah bielkovín a vitamínov vďaka ktorým zasýtia na dlhšiu dobu a zároveň má nízky obsah cukrov a tukov. Tyčinka je správnou desiatou pri redukčnej diéte a je bezlepková. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

Max sport PROTEIN KEX oriešok 40 g
1,20 €

Popis: Proteín KEX oriešok je jedinečný produkt, ktorý spája chuť tradičné cukrovinky s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku. Obsahuje minerály proti svalovým kŕčom, má nízky obsah cukru, je bezlepkový a vhodný pre diabetikov.

Max sport PROTEIN KEX vanilka 40 g
1,20 €

Popis: Proteín KEX vanilka je jedinečný produkt, ktorý spája chuť tradičné cukrovinky s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku. Obsahuje minerály proti svalovým kŕčom, má nízky obsah cukru, je bezlepkový a vhodný pre diabetikov.

Max sport PROTEIN VANILKA 60 g
1,50 €

Tyčinka PROTEIN vanilka je ideálny pre aktívnych ľudí. Obsahuje 25% proteínu, 0% tuku, vitamíny a minerály. Povzbudzuje rast a regeneráciu svalov. zmes monosacharidov a komplexných uhľohydrátov pomáha dopĺňať účinné zásoby glykogénu vo svaloch a pečeni a je zdrojom energie pre svalovú prácu.

Prom-IN Pure bar 65 g
2 €

Pure bar je prémiová vysokoproteínová tyčinka obsahujúca iba prémiové zdroje bielkovín, minimum sacharidov a kvalitné tuky. Kvalitné bielkoviny, vláknina, mandľové a kakaové maslo bez konzervačných činidiel.

Proteínová tyčinka - jahodový koláč, Bio 50 g
1,90 €

Veganz proteínová tyčinka s príchuťou jahodového koláča – to je osviežujúci malá sladkosť, má krémovú náplň s kúskami pražených kakaových bôbov a lyofilizovaných jahôd a poliata je horkú čokoládovú kuverturou. Obsahuje 20% proteínov.

Sens Pleasure & Serious Protein s cvrčky múkou, testovacie balenie (5 tyčiniek)
8,70 €

SENS Pleasure & Serious Protein s cvrčky múkou, testovacie balenie obsahuje: SENS Pleasure Protein tyčinka s cvrčky múkou – Ananás & Kokos 40 g SENS Pleasure Protein tyčinka s cvrčky múkou – Tmavá čokoláda & Pomaranč 40 g SENS Pleasure Protein tyčinka s cvrčky múkou – Tmavá čokoláda & Višňa 40 g S

Vieste group GO ON Proteínová tyčinka 33% čokoláda 50 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

GO ON proteínová tyčinka je vynikajúci čokoládová tyčinka s vanilkovou polevou s obsahom 7 vitamínov a horčíka. Horčík obsiahnutý v tyčinke napomáha udržať rovnováhu elektrolytu, riadnu svalovú funkciu a prispieva k redukcii únavy.

Vieste group GO ON Proteínová tyčinka s príchuťou kakaa 50 g
1,40 €

Proteínová tyčinka s obsahom 7 vitamínov v čokoládovej poleve. GO ON je vynikajúca proteínová tyčinka určená pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov. Je charakteristická vysokou kvalitou použitých surovín. Obsahuje 20% srvátkových bielkovín WPC 80, ktoré sú výborne stráviteľné.

Vieste group GO ON Proteínová tyčinka s príchuťou vanilky 50 g
1,40 €

Proteínová tyčinka s obsahom 7 vitamínov v čokoládovej poleve. Je vynikajúci proteínová tyčinka určená pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov. Je charakteristická vysokou kvalitou použitých surovín. Obsahuje 20% srvátkových bielkovín WPC 80, ktoré sú výborne stráviteľné.