LEATHERMAN Heritage Small
26,90 € 22 €

Púzdro na nože je vyrobené z prémiovej a odolnej kože. Je možné ho pripnúť na opasok či batoh a nosiť ho stále pri sebe. Zapína sa klasickým cvokom. LEATHERMAN Heritage Small je vhodné pre modely nožov Rebar, Wingman, Rev a Sidekick.

LEATHERMAN Heritage Medium
26,90 € 25,90 €

Púzdro na nože je vyrobené z prémiovej a odolnej kože. Je možné ho pripnúť na opasok či batoh a nosiť ho stále pri sebe. Zapína sa klasickým cvokom. LEATHERMAN Heritage Medium je vhodné pre modely nožov Wave, Charge a Skeletool.

LEATHERMAN Heritage Large
26,90 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Púzdro na nože je vyrobené z prémiovej a odolnej kože. Je možné ho pripnúť na opasok či batoh a nosiť ho stále pri sebe. Zapína sa klasickým cvokom. LEATHERMAN Heritage Large je vhodné pre modely nožov Super Tool 300, Surge a Signal.

Victorinox Brúska diamantová
16,50 € 15,50 €

Táto brúska je svojou dĺžkou 12 cm vhodný k prebrúseniu vreckových nožov.

Victorinox Brúska duo

Victorinox Brúska duo

Hodnotenie: 4,8
11,50 € 10,40 €

Táto brúska o veľkosti plniaceho pera obsahuje brúsny kameň a preťahovacie kamene, ktorými jednoducho docielite správny uhol ostria. Vhodná je predovšetkým na brúsenie vreckových nožov.

LEATHERMAN Nylon Sheath Black Large (LTG934929)
22,82 € 20,90 €

Nylonové puzdro na multifunkčné nože Leatherman Super Tool, Surge a Signal. Puzdro Leatherman Nylon Sheath Black Large je vyrobené z balistického nylonu, vďaka ktorým bude mať váš nástroj prvotriednu ochranu po dlhé roky. Zatváranie je istené kvalitným nitovým uzáverom.

LEATHERMAN Adaptér na bity Black
44,23 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kto povedal, že nemôžeš mať svoju sadu vymeniteľných bitov, aj keď na to nie je Váš Leatherman pripravený z výroby. Leatherman adaptér na bity Vám to umožní! Stačí jednoducho nasadiť adaptér na skrutkovač.

LEATHERMAN Kožené Standard 4,2"
20,90 €

Leatherman Standard 4,2" je čierne kožené puzdro na opasok a so zapínaním na cvok. Toto štýlové puzdro má na prednej strane vlisované logo a značku Leatherman.