Príslušenstvo k autokozmetike

Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie príslušenstvo k autokozmetike zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie príslušenstvo k autokozmetike alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie príslušenstvo k autokozmetike nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

Automax Stierka na okná teleskopická 53-80 cm

Automax Stierka na okná teleskopická 53-80 cm

5,48 €

Teleskopická stierka na okná s gumovým britom a zabudovanou hubou. Dlhá, hliníková rukoväť pre lepšiu manipuláciu vám pomôže dosiahnuť aj na ťažko prístupné miesta. Stierka je vybavená planžetou vyrobenú zo silikónovej gumy, ktorá zaisťuje dokonalé zotretie a čistotu skla.

Carex sada na LEŠTENIE a ochranu povrchu svetlometov

Carex sada na LEŠTENIE a ochranu povrchu svetlometov

15,39 €

Leštiaca súprava na obnovenie čírosti svetlometov, bez narušenia pôvodnej tvrdenej vrstvy a bez zapríčinenia starnutia svetlometov. Táto sada je určená na oživenie a navrátenie čírosti svetlometov povrchovo zašedlých, zožltnutých, zmatnených, ktoré nie sú poškodené do hĺbky do hĺbky.

ASTA Sada prípravkov pre detailing a čistenie auta 15ks

ASTA Sada prípravkov pre detailing a čistenie auta 15ks

17 €

Efektívna detailingová súprava na čistenie interiéru a karosérie vozidla. Dodávané: 2 x uterák 1 x umývacia rukavica 3 x mini drôtené kefy 1 x kefa na vetracie mriežky 1 x hliníková kefa na ráfiky 5 x presné kefy na zákutia 2 x tampóny s aplikátorom vosku

Partner: PEBO s.r.o.
Mediashop Platinum Amazing Foam - aktívna čistiaca pena

Mediashop Platinum Amazing Foam - aktívna čistiaca pena

29 €

Ešte stále si dávate auto čistiť v drahé autoumyvárni, kde drsné kefy môžu poškodiť lak na vašom aute? Chceli by ste si konečne bleskovo rýchlo vyčistiť karosériu, disky aj okná? Majstri autokozmetiky, ktorým fandia milióny nadšených zákazníkov konečne prišli s jedinečnou novinkou!

Partner: Popron.sk