CarPoint Úhlová leštička 230 V 1600 W-32%
122,47 € 82,60 €

Výpredaj

Tato silná leštička od firmy Carpoint je ideální pro leštění lakovaného povrchu automobilu. Disponuje bezpečnostním vypínačem, rukojetí, regulátorem kmitočtu (proměnným) a kabelem o délce 2 m. Včetně leštících potahů a leštící podložky.

Protecton Súprava pre čistenie auta Microfiber set 9ks
11,40 €

Kompletná sada pre dôkladné vyčistenie Vášho vozidla. Obsahuje všetko potrebné pre umývanie, leštenie, ochranu a údržbu interiéru a exteriéru. Praktický pomocník pre každé auto a domácnosť.

4Cars 4CARS Príručná sada na opravu defektu
3,63 €

Súprava na rýchlu opravu defektu bezdušových pneumatík bez nutnosti demontáže plášťa z disku. Táto sada je vhodná ako pre automobily, tak pre motocykle, štvorkolky a ďalšie dopravné prostriedky s bezdušovými pneumatikami.

Areon CWW02 Car Wipes Dashboard
2,49 €

Čistí a leští palubovú dosku a iné plastové časti v interiéri vozidla. Má antistatický účinok, dodáva lesk. Vhodný aj na použitie v domácnosti. V balení 25ks. Vôňa : citrón

4Cars 4CARS Čistiaca utierka na okná 40x40cm
2,64 €

Utierka je určená na čistenie skiel bez toho, aby po sebe zanechala šmuhy, prach či vlákna. Pre dokonalé čistá okná stačí použiť vodu, no pre zvýšenie lesku či ochranu pred ďalším usádzaním prachu použite v kombinácii s prípravkami na okná z našej ponuky.