AUTOLAND Čistič okien a skiel, 750 ml
2,80 €

Čistič okien a skiel, s prídavkom alkoholu. Na umývanie autoskiel, reflektorov, okien, zrkadiel, apod. Odmasťuje, dodáva lesk, nezanecháva šmuhy. Je bezpečný pre plasty, laky a všetky typy reflektorov.


AUTOLAND Penový čistič okien a skiel, 400 ml
3,50 €

Penový čistič okien a skiel, s prídavkom čpavku. Pre autosklá, reflektory, okná, zrkadlá a pod. Rýchlo odmasťuje, čistí, nezanecháva šmuhy. Bezpečný pre stierače, laky, bežné aj xenónové reflektory.


General NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada
10,89 €

Novinka

Sada čistiacich prostriedkov pre automobily. Slúži k dodaniu lesku bez nepríjemných šmúh a pomáha zbaviť vaše vozidlo od vrstvy peľu či hmyzu zo sklenených častí. GENERAL NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada obsahuje mimo hlavný výrobok sadu utierok a jednorazové rukavice.


General NANO GNP Super Nano Antirain Professional pre všetky autosklá
14,79 €

Novinka

Sada s čistiacim prostriedkom pre autosklá vytvárajúce nanopovlaky. Slúži na zlepšovanie viditeľnosti bez nepríjemných šmúh a pomáha predchádzať vzniku nevzhľadnej vrstvy od peľu a prachu. GENERAL NANO GNP Super Nano Antirain Professional pre všetky autosklá obsahuje okrem hlavného výroboku aj sadu utierok a jednorazové rukavice.


General NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada
35,08 €

Novinka

Sada čistiacich prostriedkov pre automobily. Slúži na obohatenie existujúcej farby, dodanie lesku bez nepríjemných šmúh a pomáha zbaviť vaše vozidlo od vrstvy peľu či hmyzu, ako z karosérie, tak zo sklenených častí. GENERAL NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada obsahuje 2 čistiace prípravky, sadu utierok a jednorazové rukavice.