Prípravky na umývanie skiel - autokozmetika

Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie prípravky na umývanie skiel - autokozmetika zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie prípravky na umývanie skiel - autokozmetika alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie prípravky na umývanie skiel - autokozmetika nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

Carlson TEKUTÉ STIERAČE - STOP RAIN 500 ML

Carlson TEKUTÉ STIERAČE - STOP RAIN 500 ML

3,49 €

Antistativký prípravok, ktorý odpudzuje vodu z čelného skla automobilu. Výrazne zlepšuje viditeľnosť za zhoršených klimatických podmienok, najmä za dažďa, a to aj bez použitia stieračov. Vytvára na sklách automobilov film, vďaka ktorému kvapôčky vody z čelného skla rýchlo skĺznu.

Partner: Autovip.sk
-37%
Kärcher Sada na čistenie čelného skla EDI 4, 2.644-255.0

Kärcher Sada na čistenie čelného skla EDI 4, 2.644-255.0

24,90 €
15,50 €

Sada na čistenie čelného skla EDI 4, 2.644–255.0 od značky Kärcher. Súprava príslušenstva pre elektrickú škrabku. Súčasťou balenia je čistiaci prostriedok, náhradný disk s plastovým hákom, mikrovláknová handrička, čistiaca podložka. Ideálny doplnok pre rýchle medzičistenie autoskiel.

Tovar od predajcu MALL
Automax Vlhčené obrúsky na sklo 24 ks

Automax Vlhčené obrúsky na sklo 24 ks

2,36 €

Vlhčené obrúsky na sklo v praktickom uzatvárateľnom balení. Efektívne vyčistí skla či zrkadla a zanechá ich bez šmúh. Z obrúskov nevypadávajú vlákna, teda sa nemusíte obávať zdĺhavého čistenie a ich odstraňovanie.

Traiva Rozmrazovač okien Kód: 15287

Traiva Rozmrazovač okien Kód: 15287

2,89 €

Prípravok na odstránenie námrazy. Odstraňuje námrazu zo skiel áut a znižuje tendenciu k opätovnému zamŕzaniu. Prípravok sa aplikuje na námrazu skiel a potom sa odstráni stieračmi alebo stierkou. Technický popis
Obsah: 0,5 l Mechanický rozprašovač

Partner: Traiva
Visbella Sada na renováciu svetlometov VISBELLA

Visbella Sada na renováciu svetlometov VISBELLA

15,44 €

Súprava na renováciu svetlometov značky VISBELLA vám umožní vyleštiť a obnoviť plastové šošovky vrátane svetlometov, zadných svetiel, hmloviek a smerových svetiel. Obnovením čírosti reflektora sa zlepší výkon svetlometov a lepšie sa aj vzhľad vozidla.

Carex Carex leštiaca pasta 100 g

Carex Carex leštiaca pasta 100 g

9,96 €

CAREX leštiaca pasta. Špeciálna pasta na vodnej báze, určená k mechanickému leštenie tvrdených nielen čírych plastov, plexiskiel a polykarbonátu. </ P>
Aplikácia: Leštenie vykonávajte pomocou klasickej alebo aku vŕtačky molitanovým kotúčom 85 / 125mm, uchyteného na unášačmi 75 / 115mm.