Prípravky proti starnutiu, na dlhovekosť a omladenie

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky proti starnutiu, na dlhovekosť a omladenie. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky proti starnutiu, na dlhovekosť a omladenie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky proti starnutiu, na dlhovekosť a omladenie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapsúl
7x

Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapsúl

24,40 €

Cordyceps alebo Húsenica čínska je úplne unikátny doplnok stravy, pretože obsahuje vysoko účinné extrakty liečivých húb a bylín. Húsenica čínska je vzácny druh parazitujúcej huby, ktorá sa nachádza vo vysokých nadmorských výškach čínskych horských masívov.

Partner: Vivantis
Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslúl

Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslúl

11,20 €
9,80 €

Ženšen kórejský prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. .

Partner: Vivantis
-20%
KUTUS KUTUS Tanamu Tanami mydlo 90g

KUTUS KUTUS Tanamu Tanami mydlo 90g

9,95 €
7,95 €

Vyživujúce telové mydlo na pokožku vyrobené z prírodných zložiek. Mydlo je produktom nulového odpadu pri výrobe oleja Tanamu Tanami, odporúčame používať spoločne s olejom.

Partner: ASUAN a.s.
Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet
7x

Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet

14,70 €

Mumio je horská živica nazývaná aj „Slzy hôr“ alebo „Čierne zlato“ . Jedná sa o vzácnu prírodnú látku, ktorá sa nachádza iba v niektorých pohoriach, ako sú Himaláje a pohoria Altaj v ťažko dostupných skalách, jaskyniach a prasklinách. Slovo „mumio“ pochádza z gréčtiny s významom „uchovávajúce telo“.

Partner: Vivantis
Valavani MACA FRESH ENERGY 90 KAPSÚL
3x

Valavani MACA FRESH ENERGY 90 KAPSÚL

29 €

Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou.

Salvia Paradise Eleuterokok AF tinktúra (Objem 30 ml)

Salvia Paradise Eleuterokok AF tinktúra

5,40 €
5,30 €
Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Eleuterokok tinktúra s adaptogénnym aj antioxidačným účinkom pre našej fyzickú i duševnú výkonnosť, imunitu, krvný tlak i relaxáciu.

Partner: Vivantis