VIRIDIAN nutrition 100% Organic Soul Food Greens 100 g
23,15 €

Akcia

Exkluzívna kombinácia 100% organických zelených zdrojov v koncentrovanej forme: Mladý zelený jačmeň,
Mladá zelená pšenica, Spirulina, Chlorella, Alfalfa, morské riasy Ascophyllum nodosum. 

VIRIDIAN nutrition Aronia and Cacao Frappé 30 g
34,40 €

Akcia

Aronia and Cacao Frappé je úplne unikátny produkt, aký nemá na poli doplnkov stravy zameraných na cievy a srdce sebe rovného. Produkt obsahuje extrakt z plodov Arónie a raw Kakao.

VIRIDIAN nutrition BIO Elderberry Throat spray Organic 50 ml
16,80 €

Akcia

BIO Elderberry Throat Spray Organic je produkt zložený z výťažkov rastlín Baza čierna, Ibiš lekársky, Aloa pravá a z medu z Manuky, ktoré slúžia proti zápalovým ochoreniam dutiny ústnej, hrdla a proti suchému kašľu.

VIRIDIAN nutrition BIO Red Clover Organic 60 kapsúl
16,80 €

Akcia

BIO Red Clover Organic obsahuje Izoflavonoidy vhodné pre ženy v období menopauzy, pre mužov majúcich problémy s prostatou, pri ochoreniach dýchacieho ústrojenstva spojených s kašľom a pri kožných problémoch (napr. ekzém).

VIRIDIAN nutrition Saffron Extract 60 kapsúl
30,57 €

Akcia

Saffron Extract je doplnok, zložený z výťažkov Nechtíka lekárskeho a Šafranu siateho. Je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú podporu pri depresii, pri strese a úzkosti, pri prejedaní vyvolanom stresom, v predmenštr

MycoMedica Agaricus 90 kapsúl
26,40 €

Agaricus (šampiňóny mandľový) tradičné národy ho nazývajú hubou od Boha. Obsahuje optimálne množstvo polysacharidov, glutamanových komplexov, kempesterinů a ďalších bioaktívnych látok.

MycoMedica Auricularia 90 kapsúl
26,40 €

Auricularia (ucho Judášovo, bolcovitka chlpatá) je v čínskej medicíne cenená pre široké spektrum účinkov na ľudský organizmus. Je bohatá na minerály, vitamínov i polysacharidov a okrem ďalšieho je zdrojom antioxidačného melanínu.

MycoMedica Chaga 90 kapsúl
26,40 €

Chaga (alebo čaga) je po stáročia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a upokojovať telo i ducha.

MycoMedica Chlorella BIO 1200 tabliet
26,40 €

Polyporus (choroš klobúčkatý) je pomerne vzácna parazitická huba, ktorá svoju silu čerpá z koreňov stromov. Je tradičnou súčasťou čínskej medicíny pre svoj vysoký obsah účinných zložiek.

MycoMedica Coprinus 90 kapsúl
26,40 €

Coprinus (Hnojník obyčajný) obsahuje vyvážený komplex vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Nájdeme v ňom tiež všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré človek potrebuje.

MycoMedica Cordyceps BIO 100 g
13,77 €

Cordyceps militaris (kvasený červená) patrí k najcennejším hubám využívaným k harmonizácii duše i tela. Táto cudzopasná huba je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov i vitamínov.

MycoMedica Enoki 90 kapsúl
26,40 €

Japonská Enoki (plamienky zimnej) bola starými Egypťanmi považovaná za špongiu nesmrteľnosti a vyhradená len pre faraónmi. Dnes je pestovaná po celom svete a hojne využívaná pre vysoký obsah účinných látok.

MycoMedica Hericium 90 kapsúl
26,75 €

Hericium (koralovec ježovitý) je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej schopnosť vyrovnávať yin a yang v tele.

MycoMedica Maitake 90 kapsúl
26,40 €

Maitake obsahuje veľa biologicky aktívnych látok, vitamíny minerály počnúc, polysacharidy, proteoglykánmi (D-frakcie), fenoly, flavonoidy, nenasýtenými mastnými kyselinami nekončí.

MycoMedica MycoBaby dračie sirup 200 ml
8,38 €

Vďaka kombinácii vitálnych húb (cordyceps a reishi) a extraktov z byliniek (echinacea a acerola) pomáha Dračí sirup posilňovať prirodzenú obranyschopnosť detského i dospelého organizmu. Nastavte dračie štít chorobám.

MycoMedica MycoGastro 90 g
18,75 €

Synergicky pôsobiace kombinácie hericia, aloe vera, chlorelly a sladkého drievka podporuje podľa tradičnej čínskej medicíny Wei (žalúdok) a reguluje jeho Qi.

MycoMedica MycoSleep 90 g
22,58 €

Účinná kombinácia reishi a jujube má podľa tradičnej medicíny An Shen účinok (upokojuje ducha).

MycoMedica MycoStamin 180 tabliet
26,40 €

Zmes vitálne huby cordyceps a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny, podľa ktorej pôsobia na podporu vitality a kreativity s akcentom na sexualitu.

MycoMedica MycoStress 180 tabliet
26,40 €

Zmes vitálne huby Hericium a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny pre odblokovanie energetických zhlukov, ktoré podľa nej predchádzajú takmer všetkým ochoreniam.

MycoMedica Polyporus 90 kapsúl
26,40 €

Polyporus (choroš klobúčkatý) je pomerne vzácna parazitická huba, ktorá svoju silu čerpá z koreňov stromov. Je tradičnou súčasťou čínskej medicíny pre svoj vysoký obsah účinných zložiek.

MycoMedica Shiitake 90 kapsúl
26,40 €

Shiitake je veľmi bohatá na potrebné esenciálne aminokyseliny, minerálne látky aj vitamíny skupiny B a tiež provitamín D2.

Nutrisslim BIO Reishi Mushroom 125 g
13,35 €

Reishi sa nazýva „hubou nesmrteľnosti“. Obsahuje okolo 200 minerálov a vitamínov, v tradičnej čínskej medicíne sa používa už viac ako 2000 rokov. Má širokospektrálne pozitívne účinky na ľudské zdr

GreenFood ALA 60 kapsúl
7,96 €

Antioxidant vhodný pre posilnenie imunity, udržiavanie hladiny krvného cukru, ochranu pred oxidačným stresom.

GreenFood Colostrum 90 kapsúl
10,52 €

Colostrum vyhľadávajú ľudia orientovaní na imunitu, celkovú revitalizáciu, prevenciu a podporu pri zápale, prevenciu a podporu pri alergiách.