U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky pre zdravú menštruáciu. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky pre zdravú menštruáciu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky pre zdravú menštruáciu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Energy Gynex 30 ml
2x

Energy Gynex 30 ml

21,60 €

Gynex je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom, ktorý je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie.

Partner: Vivantis
Perties HEDI - Extrémne absorpčné nohavičky, XL

Perties HEDI - Extrémne absorpčné nohavičky

35,30 €

PERTIES HEDI – Extrémne absorpčné nohavičky sa osvedčili sa nielen počas menštruácie ale aj pri stresovej inkontinencii a po pôrode bez použitia tampónov či vložiek. Sú veľmi vhodné na noc – bez obáv o pretečenie.

Perties LADA - Extrémne absorpčné nohavičky, L

Perties LADA - Extrémne absorpčné nohavičky

39,90 €

PERTIES LADA – Extrémne absorpčné nohavičky sa osvedčili sa hlavne pri stresovej inkontinencii a po pôrode ale aj počas tej najsilnejšej menštruácie. Používajú sa bez vložiek a bez tampónov. Sú veľmi vhodné na noc – bez obáv o pretečenie.

Natural Intimacy Menštruačné huby 2 L minerálne

Natural Intimacy Menštruačné huby 2 L minerálne

16,10 €

Menštruačné huba minerálne 2 L je 100% prírodný pomôckou bez obsahu jedinej chemickej látky s vysokou absorpciou. Sú pohodlné, mäkké a hodvábne hladké. Používajú sa rovnako ako menštruačné tampóny. Menštruačné huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti.

Partner: Vivantis
Topvet Pupalka dvouletá gelové kapsle 60 ks

Topvet Pupalka dvouletá gelové kapsle 60 ks

12,90 €

Pupalkový olej je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre náš organizmus nevyhnutné. Za studena lisovaný pupalkový olej obsahuje vysoký podiel kyseliny linolenovej, ktorá prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA denne).

Partner: Vivantis
Perties BATHORY - Extrémne absorpčné nohavičky, L
1x

Perties BATHORY - Extrémne absorpčné nohavičky

39,50 €

PERTIES BATHORY – Extrémne absorpčné nohavičky sa osvedčili sa nielen počas menštruácie ale aj pri stresovej inkontinencii a po pôrode bez použitia tampónov či vložiek. Sú veľmi vhodné na noc – bez obáv o pretečenie.