Fytofontana Stem Cel EyeDark - Sérum s kmeňovými bunkami proti tmavým kruhom pod očami 15 ml

Fytofontana Stem Cel EyeDark - Sérum s kmeňovými bunkami proti tmavým kruhom pod očami 15 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sérum je určené na ošetrenie tmavých kruhov pod očami a vrások očného okolia. Používaním séra s kmeňovými bunkami sa tmavé kruhy pod očami a viditeľné znaky starnutia redukujú, prípadne sa im dá predchádzať. Celý popis
21,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 2 kusy

12.7.2022 - 13.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7063940

Popis

Sérum je určené na ošetrenie tmavých kruhov pod očami a vrások očného okolia. Používaním séra s kmeňovými bunkami sa tmavé kruhy pod očami a viditeľné znaky starnutia redukujú, prípadne sa im dá predchádzať.

V prípravku sú skombinované účinné látky z kmeňových buniek a peptidy, ktoré zabraňujú vzniku tmavých kruhov, zmierňujú silné pigmentované zložky, zmierňujú zápaly a upokojujú citlivú pokožku očného okolia. Peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam obsiahnuté v prípravku majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov, a tým znižujú výskyt mimických vrások očného okolia.

Aktívne látky:

  • TrioStem 3 Complex – hlavná účinná látka séra, obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, ako je ľudský aktivátor kmeňových buniek, kmeňové bunky pomarančovníka horkého a rastlinný výťažok kmeňových buniek zo švajčiarskeho jablká. Tento komplex aktiváciou kmeňových buniek výrazne pozitívne ovplyvňuje a obnovuje pokožku tváre.
  • Účinné látky pôsobiace na zmiernenie tmavých kruhov a opuchov pod očami: Hesperidín-metyl chalcone posilňuje cievy a tým zlepšuje ich priepustnosť. VW dipeptid povzbudzuje lymfatický obeh, čo zabraňuje nadmernému zadržiavaniu vody. Pal GQR lipopeptid zvyšuje pevnosť a pružnosť ciev a má protizápalový účinok. Palmitoyl-oligopeptid a palmitoyl-tetrapeptid upravujú pôvodné sfarbenie pokožky očného okolia. Chrizin a N-hydroxisuccinimide zmierňujú pigmenty produkované krvou.
  • Peptidy – Acetyl-hexapeptid a heptapeptid sa aktívne podieľa na zmiernenie svalových kontrakcií. Pentapeptid, ktorý sa tiež podieľa na redukciu mimických vrások.
  • Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – účinnej látky upravujú štruktúru pokožky očného okolia a podporujú vyplnenie vrások, zlepšujú štruktúru kolagénových vlákien a podporujú ich produkciu.
  • Kyselina hyalurónová – viaže vodu, a preto zohráva dôležitú úlohu v udržiavaní prirodzenej vlhkosti a zachovanie zdravej pokožky, zvyšuje vláčnosť a dodáva objem pokožke. Obsiahnutá kyselina hyaluronová je z čistých zdrojov získaná biotechnologickú cestou.
  • DMAE – napomáha regenerácii buniek.
Ako používať:

Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov.

Sérum nanášajte na okolie očí, od vnútornej strany oka smerom von. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov nanášajte sérum 60 dní dvakrát denne (ráno a večer), následne jedenkrát denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.