Lancome Revitalizačné očné sérum Absolue (Revitalizing Eye Serum) 15 ml
104 €

Splátky bez navýšenia

Revitalizačné očné sérum Absolue s extraktmi z ruží je sérum proti starnutiu pleti očného okolia. Deň po dni oživuje jemnú pokožku okolo očných kontúr a zmenšuje výskyt vrások pod očami. Okamžite po jeho použití vyzerá pokožka sviežejšia a hydratovaná, zamatová na dotyk.

Cannaderm Natu ra krém na oči 15 ml
10 €

Cannaderm Natu ra krém na oči je ľahký krém s gélovou konzistenciou pre každodennú starostlivosť o jemnú a citlivú pokožku okolo očí. Prírodné receptúra krému sa ľahko vstrebáva, nemastí a dokonale zvláčňuje a regeneruje pokožku okolo očí.

Dior Očné sérum (Anti-Fatigue Firming Eye Serum) 15 ml
41 €

Očné sérum pre mužov je luxusná očná starostlivosť, ktorá viditeľne redukuje nepríjemné známky únavy, ako sú opuchy a kruhy pod očami. Navyše pokožku v očnom okolí hydratuje, spevňuje a omladzuje. Pleť je tak po použití príjemne svieža, hebká a žiarivá.

Juvena Očné sérum (Specialists Skin SC Eye Serum) 15ml
65 €

Očné sérum predstavuje doplnkovú starostlivosť k bežnému ošetrenie očného okolia. Viditeľne vylepšuje vzhľad oblasti okolo očí a omladzuje tak celkový výraz tváre. Očné sérum Specialists možno použiť aj pre urýchlenie hojenia po operácii očných viečok!.

Le Chaton Anti-ageing sérum 30 g
17,60 €

Sérum je určené pre špeciálnu starostlivosť o náročnú pleť, ktorá postupom veku stráca kolagén a elastín.