Eva Cosmetics Bieliace zubné púder (fluór) 30 g

Eva Cosmetics Bieliace zubné púder (fluór) 30 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Krásny, žiarivý úsmev a prirodzene biele zuby získate účinne a šetrne používaním EVA bieliaceho zubného púdru s fluórom, ktorý zároveň priaznivo pôsobí na ďasná, ústnu dutinu a paradentózu. Celý popis
4,30 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

21.10.2021 - 22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002272192

Popis

Krásny, žiarivý úsmev a prirodzene biele zuby získate účinne a šetrne používaním EVA bieliaceho zubného púdru s fluórom, ktorý zároveň priaznivo pôsobí na ďasná, ústnu dutinu a paradentózu.

Pri čistení zubov sa z púdru uvoľňuje aktívny kyslík, ktorý odstraňuje baktérie, osviežuje ústa a jemne pení. Zubná púder pôsobí na normálny stav ústnej dutiny a chrupu, efektívne napomáha odstraňovať zubný povlak a nežiaduce zafarbenie zubov. Vďaka tejto schopnosti je EVA bieliaca zubná púder vhodný pre každého, ale predovšetkým pre fajčiarov a milovníkov kávy a čaju. Odstraňovanie usadených nečistôt je úplne bezpečné ako pre sklovinu, tak i pre ďasná.

Prídavné látky:

Lactose, Calcium carbonate, Dibasic calcium, Phosphate, Sodium dihydro phosphate dihydrate, Tribasic sodium phosphate, Sodium lauryl sulphate, Anhydrous collodial silica, Magnesium peroxide, Sodium monoflorophosphate, saccharine sodium, Peppermint flavor, Bleu roi solide

Ako používať:

Bieliace zubné púder nahrádza bežnú bieliacu zubnú pastu. Vypláchnite ústa vodou. navlhčite zubnú kefku a priložte ho na zubnú púder. Pri čistení púder jemne pení. Nakoniec ústa vypláchnite vodou.

Balenie:

30 g (sypký prášok)


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Mentol
Normálne funkcie dýchacieho systému
Nos -prúdenie vzduchu