Eva Cosmetics

Náplasti proti chrápaniu QUESTAPLAST 10 ks
5x

Eva Cosmetics Náplasti proti chrápaniu QUESTAPLAST 10 ks

5 Ft

Chrápanie vzniká pri súčasnom dýchanie ústami a nosom, sprevádzaným vibráciami mäkkého podnebia. Náplasti proti chrápaniu jemne roztvárajú nosové cesty a tým umožňujú lepšie dýchanie, zlepšujú priechodnosť nosa a obmedzujú chrápanie. Náplasti sú vhodné aj pre športovcov pre lepšie dýchanie.

Partner: Vivantis
Medový krém proti vráskam 50 g
1x

Eva Cosmetics Medový krém proti vráskam 50 g

5 Ft

Medový krém proti vráskam. Pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť. Denný a nočný krém. Hojí drobné ranky a viditeľne zlepšuje pleť. Dobre sa vstrebáva a príjemne vonia. Vhodné aj na zvráskavenú pokožku rúk, piet a lakťov. Získate mladší a svieži vzhľad.

Partner: Vivantis
Náplasti proti chrápaniu QUESTAPLAST 30 ks
1x

Eva Cosmetics Náplasti proti chrápaniu QUESTAPLAST 30 ks

12 Ft

Chrápanie vzniká pri súčasnom dýchanie ústami a nosom, sprevádzaným vibráciami mäkkého podnebia. Náplasti proti chrápaniu jemne roztvárajú nosné cesty a tým umožňujú lepšie dýchanie, zlepšujú priechodnosť nosa a obmedzujú chrápanie. Náplasti sú vhodné aj pre športovcov pre lepšie dýchanie.

Partner: Vivantis
Whitening Pen - bieliace zubné pero 5 ml

Eva Cosmetics Whitening Pen - bieliace zubné pero 5 ml

11 Ft

Whitening Pen – bieliaca zubná pero je profesionálny bieliaci prípravok na zuby, vyvinutý na základe najnovších poznatkov v oblasti stomatológie a bielenie zubov. Veľmi rýchle a bezpečné vybielenie zubov a tesných priestorov medzi zubami a medzier až o 4 odtiene.

Partner: Vivantis