Salvia Paradise Kozinec blanitý n. s. 20 x 2 g

Salvia Paradise Kozinec blanitý n. s. 20 x 2 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% čistý Kozinec blanitý v nálevových vrecúškach bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu. Celý popis
4,70 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5 kusov

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100013759480

Popis

100% čistý Kozinec blanitý v nálevových vrecúškach bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Kozinec blanitý vo forme nálevových vreciek, pre uľahčenie prípravy bylinného čaju.

Kozinec je viacročná bylina z čeľade bôbovitých. Patrí medzi tradičné čínske byliny. Predmetom zberu je mohutný mrkvovitom koreň dosahujúce dĺžku až 150 cm.

Kozinec podporuje imunitný systém a prirodzenú odolnosť organizmu. Je významným adaptogénom a antioxidantom. Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho systému a cievnej sústavy. Priaznivo pôsobí na cirkuláciu krvi a udržanie normálneho krvného tlaku.

Podporuje normálnu činnosť obličiek a močového mechúra, podieľa sa na vylučovanie látok z tela. Pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi a pohyblivosť kĺbov. Kozinec blanitý podporuje menštruačné a menopauzální komfort. Pozitívne pôsobí na pohyblivosť spermií. Je odporúčaný párom snažiacim sa o počatie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Dávkovanie:

Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Pre zvýšenie účinku je možné krátko povariť. Užívame 2–3 × denne.

Balenie:

40 g (20 × 2 g)

Upozornenie:

Doplnok stravy.

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kozinec blanitý (Astragalus memranaceus)
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálna hladina cukru v krvi
(Pred) menštruačný a menopauzálny komfort
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
Normálna činnosť cievnej sústavy
Adaptogén – odolnosť
krvný tlak
Normálna činnosť obličiek a močového mechúra, Vylučovanie
pohyblivosť kĺbov
pohyblivosť spermií
Udržanie normálneho krvného tlaku